Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

po miescie na 38l robie jakies 320-330km, caly czas mowa o spokojnej jezdzie oczywiscie

jak to muli jak odpuscisz do polowy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miescie na 38l robie jakies 320-330km, caly czas mowa o spokojnej jezdzie oczywiscie

jak to muli jak odpuscisz do polowy :mysli:

to nie to co u mnie , ja jeżdze z grodziska do Piaseczna , nie mozna tego nazwać drogą "po mieście" , ADR palił mi 10/100 gazu a ta kurwina 14-15 :shocked:

muli jak np. startuje z jedynki przerzucam na 2 , wciskam pedał w podłoge a auto zachowuje sie jakby miało zaciągnięty hamulec , jakby chciało wyrwać a coś by je trzymało. jak odpuszcze w tym czasie pedał do połowy to normalnie ładnie za***rdala :good: . tez tak masz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Nosfera znajomego gazownika z Mławy na temat spalania i powiedział mi żeby sprawdzić spalanie na Pb , jesli wyjdzie na normalnym poziomie to jest w stanie znaleźć przyczyne i ją usunąć bez problemu. Buba a ty nie masz jakiegoś gazownika bliżej ??? bo do Mławy za***rdalać taki kawał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj gazownik jest 120km od warszawy. musiabym zadzwonic i sie zapytac czy bedzie cos wiedzial o twojej instalacji bo nie wiem czy montuje cos oprocz BRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj gazownik jest 120km od warszawy. musiabym zadzwonic i sie zapytac czy bedzie cos wiedzial o twojej instalacji bo nie wiem czy montuje cos oprocz BRC

bede wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal jak sie jezdzi bez dziurawych przewodow? :naughty:

Ci powiem że różnicy chyba nie zauważyłem.[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 06:49_________________________________________________Turbo Timer "Blitz" zakupiony :wink4:

imgp3445k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal wszystko sam reza :decayed:

:good: napisałem że z boską pomocą :wink4:

Kiedy BIG TURBO ? :decayed:

nie będzie :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 08:02_________________________________________________

ho ho niezla suszara :slina:

Żeby ją napędzić to byś musiał spaliny podawać rurą min Dn250 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siak chcesz to służę pomocą, jakiś czas temu rezałem u siebie :decayed:

dziekuje bardzo za propozycje ale mam już montera tego cuda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siak chcesz to służę pomocą, jakiś czas temu rezałem u siebie :decayed:

dziekuje bardzo za propozycje ale mam już montera tego cuda :wink4:

spox :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...