Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Moskal, jak myślisz ile uzyskasz KM na tych gratach?

nawet wiem skąd bierzesz te graty :decayed:

karwa , dopiero teraz zobaczyłem twojego posta :decayed::kox:

ja wiem ze ty wiesz :wink4:

chciałbym na Tip-ie , FMIC-u , Test-Pipe , i programie uzyskać ponad 190KM , mam nadzieje ze silnik jest w dobrym stanie , jutro jade na hamownie zobacze ile trzyma w serii , graty maja przyjść pod koniec tygodnia , do wiosny trzeba wyrzeźbić FMIC-a i ruszyć do GoodHope :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, jak myślisz ile uzyskasz KM na tych gratach?

nawet wiem skąd bierzesz te graty :decayed:

karwa , dopiero teraz zobaczyłem twojego posta :decayed::kox:

ja wiem ze ty wiesz :wink4:

chciałbym na Tip-ie , FMIC-u , Test-Pipe , i programie uzyskać ponad 190KM , mam nadzieje ze silnik jest w dobrym stanie , jutro jade na hamownie zobacze ile trzyma w serii , graty maja przyjść pod koniec tygodnia , do wiosny trzeba wyrzeźbić FMIC-a i ruszyć do GoodHope :good:

Moskal czyzbys czytal w moich myslach z goodhope :naughty: :naughty:

O jakiej ty mowisz serii jak masz juz soft zrobiony. A teraz jedziesz z TIPem zalozonym na hamownie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co do goodhope?

bo jest dobry :wink4:

Moskal czyzbys czytal w moich myslach z goodhope :naughty: :naughty:

widziałem kilka wykresów z GoodHope , gadałem z moim guru i polecił :good:

O jakiej ty mowisz serii jak masz juz soft zrobiony. A teraz jedziesz z TIPem zalozonym na hamownie??

jeśli już to sofcik , ale z hamowni jutro nici , cewka sie wysrała do końca i nie zalatwie na jutro , bede jednak próbował.

jade na hamownie z golasem , bez Tipa , chce zobaczyć ile ma teraz a ile bedzie miało po Tipie , Fmicu i rurce zamiast kata :naughty: przed programem [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 14:45_________________________________________________rozklejałem i malowałem lampy , troche przegiąłem z temperaturą i mi sie w jednej spaliły uchwyty , dobrze ze miałem z innych lamp i przekleiłem :kox:

ale wyszło za***iście :good:

dsc00060w.th.jpg dsc00061e.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie :kox:

na lajfie są :kox:

półtora dnie sie pie.rdolilem , te lampy nie sa tak klejone jak stare depo , było duzo ciecia plastików ale opłacało sie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy ty masz klape z tylku wgnieconą ? :chytry:

nie wydaje ci sie :wink4:

taką kupiłem [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 21:31_________________________________________________

czy mi sie wydaje czy ty masz klape z tylku wgnieconą ? :chytry:

nie wydaje ci sie :wink4:

taką kupiłem , ktoś bardzo równiutko w coś wjechał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha heheh :) to ci pechowiec byl ehhh to moze plany w modach naprawa klapy :D

mi nie przeszkadza , wgniecenie jest bardzo równiótkie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak autko piekne jest ! :D bardzo mi sie podoba :D ja tez mam misje na lampy z przodu gril musze zamontowac nowy ze znaczkiem :) barbura idzie to torche zmian bedzie mam nadzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak autko piekne jest ! :D bardzo mi sie podoba :D ja tez mam misje na lampy z przodu gril musze zamontowac nowy ze znaczkiem :) barbura idzie to torche zmian bedzie mam nadzieje :D

dziekuje , staram się :kox:

na wiosne bedzie lepiej , dojdą fele z RS4 lub RS6 :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no bardzo prosze :cool1:

no ja tez chcialem :) felgi zmienic ale chetnych brak hi hi :) wiec czas na inne mody :) a felgi najwzyej pomaluje na czarno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisaj przyszły nowe gadżety :

dsc00079y.th.jpg[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 16:52_________________________________________________karwa miałem dzisiaj jechać na hamownie ale chłopaki nie ogarneli jakiegoś sterownika :thumbdown:

i lipa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisaj przyszły nowe gadżety :

802540194

kiedy zakładasz? :polew: :polew: :polew:

właśnie wychodze tylko troche pogoda nie sprzyja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipa to założe pod blokiem dzisiaj po południu , do Test Pipe'a niestety z tego zo patrzyłem potrzebny bedzie kanal :confused4: więc najszybciej za tydzień :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, ja dzisiaj próbowalem założyć test pipe...

odrazu to zleć komuś, bo sie zamęczysz :polew:

żeby dojść do trzeciej śruby przy turbinie, tej od dołu to musialem dorobić klucz :decayed: ale i tak nie wymieniłem bo sonda lambda amen, no i dalsza walka w poniedziałek

nie wiesz czy da rade wyciągnąć kata właśnie w stronę środka auta? tzn musi się dać! bo inaczej słabo to widzę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, ja dzisiaj próbowalem założyć test pipe...

odrazu to zleć komuś, bo sie zamęczysz :polew:

żeby dojść do trzeciej śruby przy turbinie, tej od dołu to musialem dorobić klucz :decayed: ale i tak nie wymieniłem bo sonda lambda amen, no i dalsza walka w poniedziałek

nie wiesz czy da rade wyciągnąć kata właśnie w stronę środka auta? tzn musi się dać! bo inaczej słabo to widzę :>

3 godziny temu gadałem z Bubą i dał rade odkręcić kata , więc myśle ze nie bedzie problemu. zwłaszcza ze u mnie było to wszystko ruszane bo środek jest wypruty :naughty:

ja bede mial kanal , moze to coś pomoże :good:

sonda sie wysrała czy co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...