Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy okazji malowania auta doszedłem do wniosku że psikne dach na czarno :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tylko teraz kwestia czy zrobić to razem z tylnym daszkiem/spojlerem czy zostawić to w kolorze , ma ktoś jakies foto ????

psikaj bez daszka, ale szurnij te listewki waziutkie po bokach :good:

jak tam nasz deal :naughty:

:hi:

Opublikowano

Przy okazji malowania auta doszedłem do wniosku że psikne dach na czarno :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tylko teraz kwestia czy zrobić to razem z tylnym daszkiem/spojlerem czy zostawić to w kolorze , ma ktoś jakies foto ????

psikaj bez daszka, ale szurnij te listewki waziutkie po bokach :good:

jak tam nasz deal :naughty:

:hi:

popieram kolegę wyzej :good:

a termometr Ci działa po moim dawnym jego demontażu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak tam nasz deal :naughty:

spoko loko , musze odebrać auto , wtedy sie odezwe ale myśle ze wszystko jest na dobrej drodze :good:

ale szurnij te listewki waziutkie po bokach :good:

ale te listewki są czarne to po co je psikać ????

a termometr Ci działa po moim dawnym jego demontażu :gwizdanie:

jaki termometr ??? :kox:

Opublikowano

psikaj bez daszka

czemu bez daszka :?: jakoś dziwnie bez daszka :mysli:

ja myślałem o całym dachu :wink4:

audi%20a4%20avant%20tuning

Opublikowano

nie swiruj w parowkowy kolor z kupa na dachu :thumbdown:

WHITE + BLACK roof :good::kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:49_________________________________________________Kolkov byles sekunde szybszy :cool1: tylko czarna fela do tego

Opublikowano
  • Autor

nie swiruj w parowkowy kolor z kupa na dachu :thumbdown:

WHITE + BLACK roof :good::kox:

a ty chyba dawno w ryja nie dostałeś , co ???

Opublikowano

jak tam nasz deal :naughty:

[qoute]

spoko loko , musze odebrać auto , wtedy sie odezwe ale myśle ze wszystko jest na dobrej drodze :good:

mam nadzieje się :kox:

ale szurnij te listewki waziutkie po bokach :good:

ale te listewki są czarne to po co je psikać ????

masz dach w kolorze parowkowym a te listewki kolo relingow co leca masz czarne? :blink::shocked::mysli:

Opublikowano

nie swiruj w parowkowy kolor z kupa na dachu :thumbdown:

WHITE + BLACK roof :good::kox:

a ty chyba dawno w ryja nie dostałeś , co ???

:buziak:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:54_________________________________________________jak masz sie bawic pozniej w s4 body to bedzie kozak jakich malo :kox:

picture.php?albumid=560&pictureid=151622

1182701074_917153.jpg:slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:03_________________________________________________http://media.photobucket.com/image/white%20rs4/A20LEE/RS4%20Pics/1182701074_917153.jpg

Opublikowano

nie swiruj w parowkowy kolor z kupa na dachu :thumbdown:

co chcesz, dobrze się komponuje parówka z kupą :decayed:

RIDES_GenesisCoupe_SEMA1.jpg

Opublikowano

a termometr Ci działa po moim dawnym jego demontażu :gwizdanie:

jaki termometr ??? :kox:

tzn wyświetlacz temperatury co kiedyś demontowałem na spocie w promenadzie zobaczyc na podmianke bo u mnie nie działał
Opublikowano

Sam dach bez słupków bo wyjdzie z dooopy :decayed:

Opublikowano

a termometr Ci działa po moim dawnym jego demontażu :gwizdanie:

jaki termometr ??? :kox:

tzn wyświetlacz temperatury co kiedyś demontowałem na spocie w promenadzie zobaczyc na podmianke bo u mnie nie działał

przecież on się wtedy zajadał w BK i na bank nie pamięta :decayed: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:28_________________________________________________

Sam dach bez słupków bo wyjdzie z dooopy :decayed:

i o to to to :decayed:

tylko że później obowiązkowo czarne fele :evil:

Opublikowano
  • Autor

masz dach w kolorze parowkowym a te listewki kolo relingow co leca masz czarne? :blink::shocked::mysli:

własnie chyba nie......... teraz to sie juz zajebałem :decayed:

chyba nie bede malował tego dachu , fundusze juz rozdysponowane :thumbdown:

naprawa - 2300

FMIC - 430

Rury - 300

Forge007 - 500

Program - 900

starczy tego dobrego dla tej kór..y co mi tyle chleje , nie mam na razie za co jej kochać zeby tyle w nią wkładać , juz w Pauline mniej inwestuje a mam z niej o wiele wiecej radości :kox::decayed:

Opublikowano

moskal mam jedną niejasnośc :rolleyes: co to jest Forge007 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

moskal mam jedną niejasnośc :rolleyes: co to jest Forge007 :gwizdanie:

zawór zastępujący DV , kupie albo ten albo DV do TT-ki , tez ladnie syczy :wink4:

Opublikowano

tylko że później obowiązkowo czarne fele :evil:

I lusterka w węglu :kox:

Opublikowano

tylko że później obowiązkowo czarne fele :evil:

I lusterka w węglu :kox:

miażdżyca :kox:

Opublikowano

tylko że później obowiązkowo czarne fele :evil:

I lusterka w węglu :kox:

miażdżyca :kox:

jak sie bawić to sie bawic :kox: drzwi wyjeb@ć okna wstawić :polew:
Opublikowano
  • Autor

tylko że później obowiązkowo czarne fele :evil:

I lusterka w węglu :kox:

jo , a gdzie ja takie panie dostane :mysli::kox:

Opublikowano

tylko że później obowiązkowo czarne fele :evil:

I lusterka w węglu :kox:

jo , a gdzie ja takie panie dostane :mysli::kox:

w kwestii wyngla gadaj z kolegą z LLBelszczyzny :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.