Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

tylko że później obowiązkowo czarne fele :evil:

I lusterka w węglu :kox:

jo , a gdzie ja takie panie dostane :mysli::kox:

w kwestii wyngla gadaj z kolegą z lubelszczyzny :naughty:

ragga masz coś ??? dawaj na priva :naughty: :naughty: :naughty:

daje kazde pieniądze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii wyngla gadaj z kolegą z lubelszczyzny :naughty:

Węgiel leży na półce :przebiegly:

Brejdakowi miałem coś w dżakondzie zrobić..ale na razie jestem po jednym teście więc się nie porywam :decayed:

ragga masz coś ??? dawaj na priva :naughty: :naughty: :naughty:

daje kazde pieniądze :wink4

Mam materiał i dużo chęci oraz informacji :tongue4:

Każdych pieniędzy nie trza..jak ogarnę temat to zrobię za cenę materiału ( Ci :decayed: ) i postawisz łyskacza jakiego to się napierdolimy :dance::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam materiał i dużo chęci oraz informacji :tongue4:

Każdych pieniędzy nie trza..jak ogarnę temat to zrobię za cenę materiału ( Ci :decayed: ) i postawisz łyskacza jakiego to się napierdolimy :dance::naughty::kox:

masz to jak w banku :good:

kórwa jakbym byl kobietą to chyba bym ci laske zrobił :kox: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:41_________________________________________________nawet nie wiecie jak fajnie sie pisze , kiedy posty wchodza od razu na forum , a nie leżą 2 dni w przechowalni modowskiej lub wcale nie sa dopuszczane :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:42_________________________________________________ide spać :hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:43_________________________________________________część węgla już jest ale to pakiet wewnętrzny , czeka na założenie. Ja , Kolkov , wór bata i rezamy :kox: :kox: :kox:

dsc00236e.jpg w2592.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknosci te dekory :slina: :slina: gdzie ich wychaczyles i wiela za nie wyzygales :kox:

Z mojej Viagry :kox::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknosci te dekory :slina: :slina: gdzie ich wychaczyles i wiela za nie wyzygales :kox:

Z mojej Viagry :kox::(

którą ktoś gdzieś zniszczył :confused4:wyrwał z dobre pieniądze :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman a co tam Ci nie wyszlo z testem z weglem . Laminowales cos czy robiles forme i caly element chciales zrobic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknosci te dekory :slina: :slina: gdzie ich wychaczyles i wiela za nie wyzygales :kox:

Z mojej Viagry :kox::(

dekory z Viagry Ragusia , wyhaczyłem je za 250 pln , miałem sprzedać ale stwierdzilem ze niech chociaż część jego auta bedzie dalej żyła , niestety reszta została na słupie :( ;(

wyrwał z dobre pieniądze :tongue4:

250 chyba nie jest źle :wink4:

raggaman a co tam Ci nie wyszlo z testem z weglem . Laminowales cos czy robiles forme i caly element chciales zrobic .

ty sie za bardzo nie interesuj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zaczne sie troche interesowac obrobka tego wegla :kox: bo mozna ladne rzeczy splodzic :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 11:19_________________________________________________

Jak sie rozmyslisz i bedziesz chcial sprzedac to moge kupic juz dzisiaj napewno dam wiecej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zaczne sie troche interesowac obrobka tego wegla :kox: bo mozna ladne rzeczy splodzic :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 11:19_________________________________________________

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak sie rozmyslisz i bedziesz chcial sprzedac to moge kupic juz dzisiaj napewno dam wiecej :naughty:

Dudi nie sprzedam :tongue4:

to jest oklejone czy jak :decayed:

bo bardzo fajnie to wygląda

to są listwy z S4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyszła pkiękna sprawa - wpadło mi na boku 2000 pln :> dołoże 200 i

fmic+rury+forge+program :> :> :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyszła pkiękna sprawa - wpadło mi na boku 2000 pln :> dołoże 200 i

fmic+rury+forge+program :> :> :> :> :> :> :>

o dachu nie zapomnij :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyszła pkiękna sprawa - wpadło mi na boku 2000 pln :> dołoże 200 i

fmic+rury+forge+program :> :> :> :> :> :> :>

o dachu nie zapomnij :naughty::good:

dach chyba oleje :wink4: , nie wiem czy do parówkowego by pasowało , do czarnego dachu musi być czarna fela , a jak czarna fela to minimum 18" , a ja chce jeździc a nie dziur wypatrywać :)

No ciekawe ile wydmucha koniów

ze stozkiem , fmickiem , tipem i test pipe'm powinno być koło 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy lpg znieśie to ? :wink4: czy musisz jechac ustawiać

na bank nie zniesie gdyż mam lipne wtryski do 35KM na gar , najprawdopodobniej do wymiany razem z reduktorem :wink4:

tak sie zastanawiam czy nie bedzie sie coś dzialo , nie bedzie ich zalewać , dusić czy bóg wie co jeszcze , sekwencja bierze korekcje z benzyny i jak tam pójdzie wieksza dawka , to lpg automatycznie tez da wieksza a wtryski nie podadza tego :mysli:

jestem ciekaw , zna sie ktos na lpg ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie masz nic zwalone w LPG to bedzie sie poprostu przelaczal na benzyne jak nie bedzie w stanie wydolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie masz nic zwalone w LPG to bedzie sie poprostu przelaczal na benzyne jak nie bedzie w stanie wydolic

poważnie ????? to juz teraz by sie przełączał , jest soft na ponad 150 KM a wtryski na 35KM na gar , zadzwonie do Nowotczyńskiego z Mławy i sie dowiem , juz z nim gadałem jak kupiłem auto , mowiłem mu o tym ,ze chce robic program , powiedział że wtryski+reduktor=800 pln[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 20:00_________________________________________________Tak z innej beczki , bede miał na sprzedanie Tip-a z kwasu do 1.8 AEB pod seryjną puszke filtra i seryjne turbo K-03 tylko dopiero około marca , chce ktoś rezerwować ??? cena 300-350 pln , jak na warunki stolicy cena nie jest wygórowana , Tip bedzie wyjety z mojej parówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...