Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy od jazdy wiadomo ;) generalnie nie mniej niz 13-14 lpg :)

łeee, to mi teraz tyle pali :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko to chyba zasługa przepływki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zabcia co nie jezdzilesz ze mna ? :) Jak sie normalnie smigalo tyle palilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalito jak zrobisz wszystko, pochwal się jak chodzi. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie :good:

juz ci moge powiedzieć : 200KM :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie jest zbyt krotkie żeby jeździć dieslem

a gaz tylko do kuchenek.

Nawet dobre zapalniczki są na benzyne :naughty:

i mówi to gościu co nie wie jak się z T benzynką obchodzić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokoju mu chyba nie dacie :decayed:

bo nie będę słuchał rad i aluzji kogoś jego pokroju :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalito jak zrobisz wszystko, pochwal się jak chodzi. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie :good:

jeszcze sprecyzuj o co ci chodzi , czy o mody , czy jak bedzie wygladała po powrocie od lakiernika , bo jeśli to drugie , to bedzie piękna jak w spożywczaku świeżo kupiona "jubilatka" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie będę słuchał rad i aluzji kogoś jego pokroju

ja tam żadnych rad i aluzji nie widze. Mówie tylko swoje zdanie.

Natomiast dojebywaniiia sie do mojej eSy komentowal nie bede.

Moskalito wlasnie chodzi mi bardziej o lakier, wrzuc foty jak bedzie poskladane i ogarniete. A mody sprawdzimy jak mnie przewiezieś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal kiedy odbierasz furmanke? bedzie chyba fajnie wygladac jak odnowisz parowkowy kolor. jeszcze ja u siebie jak nie wymienie na lupa to zakladam RS4 w graficie.

Poziek faktycznie mial Prinsa ale ze wzgledu na mody wyjal.

Liczysz ze 200 wypluje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, Ty bierzesz orurowanie od Kamila z Jastrzębia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam żadnych rad i aluzji nie widze. Mówie tylko swoje zdanie.

:good:

Moskalito wlasnie chodzi mi bardziej o lakier, wrzuc foty jak bedzie poskladane i ogarniete. A mody sprawdzimy jak mnie przewiezieś :good:

musze mu dzisiaj wyslać lampy , bo przerabiałem wtyki żeby sam nie musial sie z tym pierd..ć , poskłada wszystko spasuje , rozłoży , pomaluje , poskłada. w następny weekend jade odebrać :wink4:

Gość jest dobry , mojemu bratu malował maske w beemce do połowy i nie bylo widać śladu :good:

wogóle jak zajechałem do niego , na podworku z 8 aut , wymurowany garaż na 5 aut i po kolei w kazdym : rozkładanie , szpachlowanie , malowanie , składanie , itp :gwizdanie:

kiedy odbierasz furmanke? bedzie chyba fajnie wygladac jak odnowisz parowkowy kolor. jeszcze ja u siebie jak nie wymienie na lupa to zakladam RS4 w graficie.

no tez sie ciesze , bo bede miał maźniete zderzaki , z tyłu też , klape , ogólnie lakier był w za***istym stanie właśnie oprócz zderzaków i klapy z tyłu :thumbdown:

Poziek faktycznie mial Prinsa ale ze wzgledu na mody wyjal.

Liczysz ze 200 wypluje??

Ale miał go założonego jak zaczął modzić i na gazie miał delikatnie ponad 200KM , przynajmniej wydaje mi sie że tak mi mówił :mysli:

Licze na 190 , kazdy inny wynik w dół bedzie ciosem w serce , a w góre łechtaniem po jajach :kox:

Moskal, Ty bierzesz orurowanie od Kamila z Jastrzębia???

Tak , a co ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hamowni n benzynie wyszło 199KM a na gazie 203KM

o to mi chodziło :good:

Poziek czy twoi magicy z zaprzyjaźnionej firmy zdołaliby mi wyciąć środkowy tłumik , wstawić rure , wykręcić puszke kata i wstawić DP od Gregora ????

wszystko oprócz rury zamiast tłumika mam , chodzi mi o to czy zrobią to w kilka h od odstawienia auta do nich , nie moge sobie pozwolić na zostawienie auta na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal zostawiasz tylko ori końcowy?

mam taki zamiar

muszą iść marchewy z komina :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj cynk czy nie za głośno będzie :)

Gadałem z Puckiem , w środku dużo głośniej nie jest ,za to jak ktoś jedzie za tobą i zdejmiesz noge z gazu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hamowni n benzynie wyszło 199KM a na gazie 203KM

o to mi chodziło :good:

Poziek czy twoi magicy z zaprzyjaźnionej firmy zdołaliby mi wyciąć środkowy tłumik , wstawić rure , wykręcić puszke kata i wstawić DP od Gregora ????

wszystko oprócz rury zamiast tłumika mam , chodzi mi o to czy zrobią to w kilka h od odstawienia auta do nich , nie moge sobie pozwolić na zostawienie auta na noc.

da radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę

ciesze sie , a gdzie oni sie znajdują ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...