Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A bardziej stereotypow

stereotyp auta z lpg w umysłach polaków wygląda tak :

Polonez Caro z instalacja I gen od którego jebie gazem na kilometr

a czasy sie zmieniają :gwizdanie:

Opublikowano

Dokladnie tak 90% osob uwaza :) Chociaz niektorzy spece takie sekwencje wkladaja do aut ze az szkoda gadac :)

Opublikowano

lepiej miec i cicho siedziec i sie cieszyc ze reszta jezdzi za 4.50 za litr :cool1:

Opublikowano

Boje sie linczu wiec nie powiem nic :decayed: A bardziej stereotypow :) Dudi pamietasz jak 1,8T na gazie chodzi ? :naughty:

Zajefajnie :kox:

Opublikowano

od dzisiaj kasuję OTy :decayed: , koniec ulgi świąteczno-noworocznej , dyscyplina musi być :kox:

Opublikowano
  • Autor

od dzisiaj kasuję OTy :decayed: , koniec ulgi świąteczno-noworocznej , dyscyplina musi być :kox:

to pozwól chociaż autorowi tematu :decayed:

niech robią OT , to jest bardzo konstruktywne OT

Opublikowano

tylko nie piszcie : "zajefajnie , oki, ok. , spoko , lux , fajny , extra , daje radę " , już lepiej brzmi : "strucel, kondon , paść , ulep , piczowóz " :D

Opublikowano
  • Autor

tylko nie piszcie : "zajefajnie , oki, ok. , spoko , lux , fajny , extra , daje radę " , już lepiej brzmi : "strucel, kondon , paść , ulep , piczowóz " :D

no i tak robimy :good::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A bardziej stereotypow

stereotyp auta z lpg w umysłach polaków wygląda tak :

Polonez Caro z instalacja I gen od którego jebie gazem na kilometr

a czasy sie zmieniają :gwizdanie:

A gaz śmierdzi dalej :gwizdanie:

Opublikowano

tylko nie piszcie : "zajefajnie , oki, ok. , spoko , lux , fajny , extra , daje radę " , już lepiej brzmi : "strucel, kondon , paść , ulep , piczowóz " :D

W piz*ę :kox::decayed:

Opublikowano

A bardziej stereotypow

stereotyp auta z lpg w umysłach polaków wygląda tak :

Polonez Caro z instalacja I gen od którego jebie gazem na kilometr

a czasy sie zmieniają :gwizdanie:

A gaz śmierdzi dalej :gwizdanie:

nie wiem komu, moskal ma z d*py instalacje jakby ja sam zakladal i nic nie smierdzi

Opublikowano
  • Autor

A gaz śmierdzi dalej :gwizdanie:

uderz w stół a siewca stereotypów sam sie odezwie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak samo ja ci moge powiedzieć że na ON to jest traktor , kombajn do kukurydzy i kopaczka do ziemniaków :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem komu, moskal ma z d*py instalacje jakby ja sam zakladal i nic nie smierdzi

śmierdziało ale podociągałem trytytki , objemek nie zakładali żeby budżetu nie nadszarpnąć :kox:

Opublikowano

Moskal, nie tylko Ty lubisz żartować :wink4:

Już pisałem kiedyś, że gdybym nie miał diesla to jeździłbym autem na gaz.

Opublikowano

A gaz śmierdzi dalej :gwizdanie:

uderz w stół a siewca stereotypów sam sie odezwie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak samo ja ci moge powiedzieć że na ON to jest traktor , kombajn do kukurydzy i kopaczka do ziemniaków :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem komu, moskal ma z d*py instalacje jakby ja sam zakladal i nic nie smierdzi

śmierdziało ale podociągałem trytytki , objemek nie zakładali żeby budżetu nie nadszarpnąć :kox:

:good: :good: :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko nie piszcie : "zajefajnie , oki, ok. , spoko , lux , fajny , extra , daje radę " , już lepiej brzmi : "strucel, kondon , paść , ulep , piczowóz " :D

Zajebis... OK. OKI (panowie). Spokojnie, luxusowe, fajne, ekstra (autko). (Gdyby nie kierownik) dawałoby radę. (Ten) strucel zwany kondonem paść padł. (Ale) moskal ulep(i) od nowa i znowu będzie "piczowóz".

:decayed: Sorrry, troche dzisia wypiłem, więc może być bez składu i ładu................. :sick3:

Opublikowano

tylko nie piszcie : "zajefajnie , oki, ok. , spoko , lux , fajny , extra , daje radę " , już lepiej brzmi : "strucel, kondon , paść , ulep , piczowóz " :D

Zajebis... OK. OKI (panowie). Spokojnie, luxusowe, fajne, ekstra (autko). (Gdyby nie kierownik) dawałoby radę. (Ten) strucel zwany kondonem paść padł. (Ale) moskal ulep(i) od nowa i znowu będzie "piczowóz".

:decayed: Sorrry, troche dzisia wypiłem, więc może być bez składu i ładu................. :sick3:

a bo to to kondon parowkowy jest ze Ok i luz luz pasc i padlina smierdzi gazem i w bagazniku nie ma albo kola :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak powaznie moskalito panientaj o mnie :good::hi:

Opublikowano
  • Autor

Moskal, nie tylko Ty lubisz żartować :wink4:

Już pisałem kiedyś, że gdybym nie miał diesla to jeździłbym autem na gaz.

masz szczęscie bo juz zbierałem "elpidżi madafaka tim" który miał cie dojechać na zimowym :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zajebis... OK. OKI (panowie). Spokojnie, luxusowe, fajne, ekstra (autko). (Gdyby nie kierownik) dawałoby radę. (Ten) strucel zwany kondonem paść padł. (Ale) moskal ulep(i) od nowa i znowu będzie "piczowóz".

egzakli :good::kox:

w bagazniku nie ma albo kola

a tak powaznie moskalito panientaj o mnie :good::hi:

kolo jest , ale o tobie chlopcze juz nie pamiętam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak tak czytam ten wątek... kur.wa myślałem że u Somesa jest spam, ale to co się tutaj dzieje :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak tak czytam ten wątek... kur.wa myślałem że u Somesa jest spam, ale to co się tutaj dzieje :kox: :kox: :kox:

dobry spam nie jest zły :wink4:

Opublikowano

jak tak czytam ten wątek... kur.wa myślałem że u Somesa jest spam, ale to co się tutaj dzieje :kox: :kox: :kox:

gdzie u mnie w wątku spam jest? :cool1:

to tu jest burdel jak by któremuś butla LPG wybuchła :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.