Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skora w A4 to tragedia. strasznie sie slizga czlowiek. jedynie u Pozka mozna jezdzic bo 3G prawie wyrywa mocowanie foteli z podlogi :kox:

chyba po zwykłej skórze...

a twoja jest niezwykla? :mysli:

Opublikowano

skora w A4 to tragedia. strasznie sie slizga czlowiek. jedynie u Pozka mozna jezdzic bo 3G prawie wyrywa mocowanie foteli z podlogi :kox:

chyba po zwykłej skórze...

a twoja jest niezwykla? :mysli:

mówię o zwykłej w sensie wyprofilowania foteli.. miałem gładką zwykłą skórę w a6 i fakt faktem d*pa się tam ślizgała strasznie... w tych co mam teraz tego nie uświadczam

Opublikowano

poka fote

Opublikowano

poka fote

chodzi mi o takie coś:

883343422

a z czymś takim to nie ma porównania:

31d5b3b16e6a75d2med.jpg

jak dla mnie trzymają idealnie :wink4:

ale nie róbmy tu tej parówie ot :naughty:

Opublikowano

wiekszego sie juz nie da :D

Opublikowano
  • Autor

a z czymś takim to nie ma porównania:

31d5b3b16e6a75d2med.jpg

zeby w nich , w środku był materiał to bym sie nie zastanawiał :wink4:

Opublikowano

najlepiej alkantara :good:

Opublikowano
  • Autor

zbieraj lepiej kase :gwizdanie:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
  • Autor

:cool1:

poważnie mówie , samemu nie chce mi sie jechać , zobaczymy jaka bedzie różnica w sofcie w mojej na fmicu ,Tipie i stożku i u ciebie na samym Tipie , no chyba ze coś rezasz :gwizdanie:

Opublikowano

nic nie rezam, mowilem ci ze jade na deske i nie wiem jak sie z kasa wyrobie, jeszcze musze klape kupic i radio bo nie mam...

Opublikowano
  • Autor

jade na deske

pier**l deske , pojeździsz 2 tygodnie i do domu a soft na całe życie :gwizdanie:

Opublikowano

jade na deske

pier**l deske , pojeździsz 2 tygodnie i do domu a soft na całe życie :gwizdanie:

soft na całe życie :polew:

Moskal, nie znamy się osobiście ale wiem że jesteś mega talent :naughty:

łykasz jakieś graty z tego rozbitka? bo nie wiem czy tam dzwonić czy nie, bo mi potem będziesz płakał że Ci coś sprzed nosa zwinąłem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Moskal, nie znamy się osobiście ale wiem że jesteś mega talent :naughty:

no co ty :shocked: , nawet nie wiesz jak sie mylisz :gwizdanie:

łykasz jakieś graty z tego rozbitka? bo nie wiem czy tam dzwonić czy nie, bo mi potem będziesz płakał że Ci coś sprzed nosa zwinąłem :naughty:

chodzi ci o tego z Krakowa ???? wymieniłem z nim kilka maili i niby chce go rozebrać dopiero na wiosne , teraz chciałby go sprzedać w całości bo nie ma czasu na rozbiórke. chciałem wydech wyciągnąć ale nie określił sie z ceną i chyba zrezygnuje bo bedzie za głośno :thumbdown:

Opublikowano

Dawid..znalazłem coś co jest wpiz*ę do carbo :naughty: :naughty:

dsc02813k.jpg

Flok :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dawid..znalazłem coś co jest wpiz*ę do carbo :naughty: :naughty:

dsc02813k.jpg

Flok :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

k**wa znowu bym musiał deche wywalic na kilka dni :decayed:

Opublikowano

...ale za to jaki :kox: :kox: :kox: :kox:

No i jeszcze u nikogo na forum nie widziałem takiej dechy :naughty::cool1:

Ja bym rezał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym rezał :wink4:

wyrwać ze szrotu jakąś deche i zrobić a później tylko przekładka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wyrwać ze szrotu jakąś deche i zrobić a później tylko przekładka :naughty

Aaa po co się w koszta wpędzać .... dogadać się z flokerem, żeby zrobił na szybko, pożyczyć CC na parę dni i poskładać wszystko do qpy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Aaa po co się w koszta wpędzać .... dogadać się z flokerem, żeby zrobił na szybko, pożyczyć CC na parę dni i poskładać wszystko do qpy :kox:

tak zerkałem na deski , myślałem ze sa tańsze :decayed:

CC nie biore , zarznąłem rozrusznik :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.