Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal, jak Ty jesteś stary...

jak byś wiedział po co są prezerwatywy to byś nie miał żony i dziecka :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak byś wiedział po co są prezerwatywy to byś nie miał żony i dziecka :polew:

pamiętaj ze nie zawsze dziecko=żona :gwizdanie:

współczuje ludziom którzy bzykaja sie w prezerwatywach

Opublikowano

jak byś wiedział po co są prezerwatywy to byś nie miał żony i dziecka :polew:

pamiętaj ze nie zawsze dziecko=żona :gwizdanie:

współczuje ludziom którzy bzykaja sie w prezerwatywach

noo ale w młodym wieku to przeważnie tak jest

Moskal, jak wiesz kiedy trzeba wyciągnąć to nie trzeba gumek :gwizdanie:

z gumkami to czuję się jak w kaftanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Moskal, jak wiesz kiedy trzeba wyciągnąć to nie trzeba gumek :gwizdanie:

w złą strone zmierzasz synu :wink4:

ok, kończmy bo to nie temat o rodzinie :wink4:

przyjdzie nosferatus i nam doj**ie po kropku , a kazdy mój następny jest równoznaczny z uciszeniem , wiec nie ma m komfortowej sytuacji , zrozumcie to

Opublikowano

ok

a wybierasz się na hamownie po programie? bo raczej nie jest ona w cenie w tune up, o ile oni w ogóle mają hamownie :gwizdanie:

Opublikowano

moskal ty stary zgredzie to auto nie jedzie :polew: :polew:

P.S.

kupuj eSe a nie bawisz sie w drugie auto. bedziesz mial po samym sofcie wystarczajaca ilosc konikow zebys vajagry nie lykal :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ok

a wybierasz się na hamownie po programie? bo raczej nie jest ona w cenie w tune up, o ile oni w ogóle mają hamownie :gwizdanie:

GoodHope ma hamownie :wink4: i to jedną z lepszych w Polsce :)

Opublikowano

ok

a wybierasz się na hamownie po programie? bo raczej nie jest ona w cenie w tune up, o ile oni w ogóle mają hamownie :gwizdanie:

GoodHope ma hamownie :wink4: i to jedną z lepszych w Polsce :)

a coś mi świtało że do tune up masz zamiar jechać :wallbash:

to ile Ci zawołali za program + hamownie? :gwizdanie:

Opublikowano

napisalem do tego kolesia co sie o chiptuningu oglaszal i dostalem odpopwiedz:

"Witam

Standardowo jest w nim 150KM i 210NM, po modyfikacji można by było wyciągnąć nawet 195KM i 290 NM"

wiec moskal chyba zmieniaj tjunera bo z tym co masz to moze na k03 juz 230 wydmuchasz u nich :naughty:

Opublikowano

ooo... :chytry: Widzę, że ładnie mi się tu d*pę obrabia! :kox::naughty::decayed:

Fajną masz moskal tą parówę - prawie tak fajną jak moja... :tongue4:

Opublikowano

Fajna fura naprawdę fajna :good: :good: :good:

kolor taki z TICO :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

to ile Ci zawołali za program + hamownie? :gwizdanie:

900 pln :wink4:

wiec moskal chyba zmieniaj tjunera bo z tym co masz to moze na k03 juz 230 wydmuchasz u nich :naughty:

dzisiaj z tego powodu spać nie mogłem :kox:

kolor taki z TICO :kox: :kox: :kox:

specjalnie taki se zamówiłem w Inglostadt [br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 07:03_________________________________________________

ooo... :chytry: Widzę, że ładnie mi się tu d*pę obrabia! :kox::naughty::decayed:

Fajną masz moskal tą parówę - prawie tak fajną jak moja... :tongue4:

nikt ci d*py nie obrabia :kox:

dziekuje , mi tez sie podoba :wink4:

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 07:58_________________________________________________zauwazyłem dwie rzeczy ktore mnie zaniepokoiły :

1. Pomimo tego że auto lepiej wkręca sie na obroty , czuć wiekszy turbokick i moim zdaniem idzie

troszke lepiej , doładowanie spadło mi z 0,9 do 0,6 bara :confused4:

2. Jak wrzuce wysoki bieg przy niskich obrotach to słychac jak DV puszcza cały czas powietrze

dopóki auto nie dojdzie do 3500-4000rpm wzwyż.

nie zmieniłem starej DV na nową bo było za zimno i nie mogłem zdjąć węży , może jest na wykończeniu ?? :mysli:

Opublikowano

no to ci mowilem ze DV pada, cos ten dzwiek mi sie nie podobal

Opublikowano
  • Autor

no to ci mowilem ze DV pada, cos ten dzwiek mi sie nie podobal

dzwięk jest taki jak być powinien , musze podmienić DV ale na razie za zimno

Opublikowano

podmianka prawde ci powie :wink4:

Opublikowano

moskal a ty nie kupiłeś nowej DVłki ?

Opublikowano

Heheh... Buba, części zamienne z dostawą do domu :decayed:

Opublikowano

Heheh... Buba, części zamienne z dostawą do domu :decayed:

:good:

moskal jak cos to dawaj cynk to podmienimy, tylko nie tak dzisiaj czy jutro bo fura u mechanika

Opublikowano
  • Autor

Heheh... Buba, części zamienne z dostawą do domu :decayed:

:good:

moskal jak cos to dawaj cynk to podmienimy, tylko nie tak dzisiaj czy jutro bo fura u mechanika

moskal a ty nie kupiłeś nowej DVłki ?

ja mam nówke w domu tylko starej nie mogłem zdjąć , było za zimno i weża nie mogłem z niej zwalić :thumbdown:

ty pomyśl jak mi tu logi zrobic bo Nosfer tez cienko z kompem stoi a ja przed softem musze sprawdzić czy wszystko jest ok

Opublikowano

Jak masz kabel to wpadaj :kox: Ja nie mam kabla ale mam VAGa :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.