Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale chodzą po forum plotki że już byłeś ślizgany przez parę osób i teraz czekasz na nową kolejke :cool1:

Nie nie nie ..ja jestem managerem Mosqalita i szukam takich śmiesznych ofiar do ślizgania.. aaa , że chodzą ploty iż massive szarpidrut z Ciebie to tysz słyszałem :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

rurki powinny mieć ospawane ringi dookoła wyjść :gwizdanie:

ja myślę że po zastosowaniu odpowiednich opasek nie będzie problemu :)

dokładnie... opaski to podstawa mi też już spadały :wink4:

poziomek , trzeba konkretne opaski dać a nie z kosza w Leroy'u

Ja bym to spolerzył :decayed::naughty:

nie ma czasu , ani pogody na takie bajery :wink4:

moskal co to za material na ekran termiczny ? :)

jakaś folia z respecta , chciałem kupić izolacje do kominków ale dałem sobie spokój

aaa , że chodzą ploty iż massive szarpidrut z Ciebie to tysz słyszałem :naughty::kox:

potwierdzam , słyszałem od kilku osób z forum :good:

Opublikowano

Szkoda, że nie dałeś znać, że nie masz obejm. Mam odpowiednie i nie trzeba przy nich robić ringów jak to Poziek napisał. :)

obejmy_rzut.jpg

wygladaja jak z odzysku :gwizdanie:

Ja bym to spolerzył :decayed::naughty:

sam się spolerzyj :decayed:

no chyba Moskalito nie założy tego z tak widocznymi spawami? :cool1:

takie gładkie to ma być:

61cc900963800434.jpg

:kox:

A właśnie, że nie i żałuję, że moje w ogóle dotykałem po spawaniu... Najlepiej wyglądają jak są zupełnie surowe z wypalonymi kolorami wokół spawów.

Opublikowano

potwierdzam , słyszałem od kilku osób z forum :good:

nie wpieprzaj się... :punish:

:polew:

Nie nie nie ..ja jestem marionetką Mosqalita i szukam takich śmiesznych ofiar do ślizgania dla niego.. aaa , że chodzą ploty iż przech*j dobry alfons z Ciebie to tysz słyszałem :naughty::kox:

zgadza się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda, że nie dałeś znać, że nie masz obejm. Mam odpowiednie i nie trzeba przy nich robić ringów jak to Poziek napisał. :)

obejmy_rzut.jpg

Kamilk nigdzie nie wspominałem ze nie mam obejm :gwizdanie:

mam identyczne jak na obrazku który wkleiłeś :wink4: , nie ma bata żeby spadło , stożek i Tip tez na nich montowane :good:

A właśnie, że nie i żałuję, że moje w ogóle dotykałem po spawaniu... Najlepiej wyglądają jak są zupełnie surowe z wypalonymi kolorami wokół spawów.

dokładnie , ja nie wiem co ich wszystkich pojebało z tą polerką , wszystko by polerowali , ciekawe czy deske w aucie jadą plakiem z połyskiem :gwizdanie: :kox:

nie wpieprzaj się... :punish:

wyraziłem opinie ogółu :gwizdanie:

Opublikowano

aaa , że chodzą ploty iż massive szarpidrut z Ciebie to tysz słyszałem :naughty::kox:

potwierdzam , słyszałem od kilku osób z forum :good:

:D

_________________________________________________

najświeższe info z pola bitwy, Moskal wyciął połowę bebechów w zderzaku i zabiera się za spawanko, generalnie FMICek wpasowany :good:

fotki i fimiki wrzucę później bo nie wziąłem kabla do telefonu

Dejwid dzięki za kawkę i za kratkę w zderzak (yyy mówiłem Ci że ją zawijam :?: ) :decayed:

Opublikowano

rowniez bylem na placu boju (jak sie okazalo zaraz za kolkovem).

najfajniejsze jest jak cala ekipa stoi, koles spawa a moskal sie wydziera zeby dobrze spawal i dziur nie robil :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rowniez bylem na placu boju (jak sie okazalo zaraz za kolkovem).

najfajniejsze jest jak cala ekipa stoi, koles spawa a moskal sie wydziera zeby dobrze spawal i dziur nie robil :polew: :polew: :polew: :polew:

...a potem w TV mówią, że na EURO jednak nie zdążymy...

:polew:

Opublikowano

najświeższe info z pola bitwy, Moskal wyciął połowę bebechów w zderzaku i zabiera się za spawanko, generalnie FMICek wpasowany :good:

fotki i fimiki wrzucę później bo nie wziąłem kabla do telefonu

Dejwid dzięki za kawkę i za kratkę w zderzak (yyy mówiłem Ci że ją zawijam :?: ) :decayed:

:D

To widzę ostrość Moskalito :naughty: :naughty: :kox:

oles spawa a moskal sie wydziera zeby dobrze spawal i dziur nie robil

:polew:

A gdzie oni to rezają ? Tylko nie gadajta , że na świeżym powietrzu :cool1:

Opublikowano

a jak :polew:

najlepszy tekst moskala

"Gdzie jest dziesiatka, k**wa gdzie jest dziesiatka, ja pier**le nic tu nie ma. jakbym wiedzial to bym swoje narzedzia na budowe przywiozl. Buba masz dziesiatke i tasme izolacyjna??"

:polew:

Opublikowano

budowa obwodnicy stoi, bo Moskal montuje FMICa :D

Opublikowano
  • Autor

Dejwid dzięki za kawkę i za kratkę w zderzak (yyy mówiłem Ci że ją zawijam :?: ) :decayed:

mówiłeś kur.wa o środkowej , albo ja źle słuchałem :gwizdanie:

najfajniejsze jest jak cala ekipa stoi, koles spawa a moskal sie wydziera zeby dobrze spawal i dziur nie robil :polew: :polew: :polew: :polew:

widać kto rządzi :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

A gdzie oni to rezają ? Tylko nie gadajta , że na świeżym powietrzu :cool1:

normalne że na zapleczu , ile sie pier**liłem zeby załozyc z powrotem zderzak , masakra normalnie , całe kolana mam odmrozone :thumbdown:

fmic.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie to c**jnia ten FMIC :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jak dla mnie to c**jnia ten FMIC :gwizdanie: :decayed: :decayed:

dokładnie, beznadziejny

Opublikowano

Jak dla mnie to c**jnia ten FMIC :gwizdanie: :decayed: :decayed:

dokładnie, beznadziejny

chodzi mi o to jaka jego powierzchnia jest odkryta

Moskal pało wyczyść skrzynkę bo się dobić nie można :evil::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi o to jaka jego powierzchnia jest odkryta

tyle jest odkryte ile powinno :tongue4:

Opublikowano

a co ty masz za lampy?? ostatnio byly czarne :mysli:

Opublikowano

wiem Poziek, mi też się wydaje że powinien być niżej :gwizdanie:

no i Moskal, wywal ramkę z rejestracji, znów odsłonisz jakiś tam kawałek :naughty:

Opublikowano

nizej nie zalozy bo rury ktore kupil chyba nie siegna

Opublikowano
  • Autor

wiem Poziek, mi też się wydaje że powinien być niżej :gwizdanie:

niżej nie można było go włożyć :confused4:kolkov był przy przymiarce i widział co i jak , wyciąłem wszystko na maxa , docelowo bedzie zderzak z esy więc bede później myślał :wink4:

a co ty masz za lampy?? ostatnio byly czarne :mysli:

były ale sie rozbiły :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.