Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak masz kabel to wpadaj :kox: Ja nie mam kabla ale mam VAGa :cool1:

mam kabel , sterowniki , flache dla ciebie za robote.

Opublikowano

mam kabel , sterowniki , flache dla ciebie za robote.

to dobijaj się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moskal to co myslisz ze teraz dasz rade mojemu gnojowozowi ? :mysli::decayed::wink4:

jeszcze softu nie robiłem :gwizdanie:

to dobijaj się :decayed:

ok , tylko jak zadzwonie , nie zaczynaj rozmowy od "NIE" :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poniedziałek - od 17 do 20

wtorek po 22

sroda od 17 do 21

czwartek po 22

piatek od 17 do 20

sobota - kac

niedziela od 10

Opublikowano
  • Autor

sroda od 17 do 21

:good:

bede dzwonił :wink4:

No ale i tak pewnie kuniów doszło :decayed: wiec pewnie juz bym baty dostal :mysli: musze w domu posłuchac jak to syczy bo w robocie glosników nie mam :gwizdanie:

cuś tam moze doszło , troche więcej na bank dojdzie w przyszłym tygodniu :gwizdanie:

jak kiedyś słyszłeś subarynke lub Evo , to jest to prawie identyczny dzwięk , w środku brzmi inaczej :kox:

Opublikowano

poniedziałek - od 17 do 20

wtorek po 22

sroda od 17 do 21

czwartek po 22

piatek od 17 do 20

sobota - kac

niedziela od 10

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja bym ci podpial tylko wiesz ze nie moim laptopem

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 10:49_________________________________________________

moskal to co myslisz ze teraz dasz rade mojemu gnojowozowi ? :mysli::decayed::wink4:

jeszcze softu nie robiłem :gwizdanie:

to dobijaj się :decayed:

No ale i tak pewnie kuniów doszło :decayed: wiec pewnie juz bym baty dostal :mysli: musze w domu posłuchac jak to syczy bo w robocie glosników nie mam :gwizdanie:

syczy jak nacpany grzechotnik :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja bym ci podpial tylko wiesz ze nie moim laptopem

wiem , dlatego cie nie mecze :wink4:

Opublikowano

Zrobię porządek w tym tygodniu i ogarniemy temat :good:

Opublikowano
  • Autor

Zrobię porządek w tym tygodniu i ogarniemy temat :good:

spoko , umówiłem sie z Poziomkiem na środe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

musiałbym to skonsultować z moim guru

bede widział sie w środe to obgadam temat :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak myslałem , czytałem troche o tym :wink4:

wystarczy mi to co teraz jest + soft :gwizdanie:

do czasu K04 :evil:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 08:40_________________________________________________http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=73488&hl=

:gwizdanie:

Opublikowano

no i co się jarasz jak nie podejdzie do A4 :tongue4::decayed::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

do naszej podejdzie K04-15, innej nie wsadzisz

Opublikowano
  • Autor

do naszej podejdzie K04-15, innej nie wsadzisz

Bede szukał :gwizdanie:

Opublikowano

musiałbym to skonsultować z moim guru

bede widział sie w środe to obgadam temat :wink4

Twój guru nie chce żebyś miał szybsze B5 niż on B6 :tongue4::decayed:

NIE :tongue4:

..a nie mówiłem :decayed::tongue4::naughty:

Opublikowano

do naszej podejdzie K04-15, innej nie wsadzisz

Bede szukał :gwizdanie:

ktos na sr.pl sprzedawal komplet z rs4 chyba za 4500 i mozna bylo osobno wziac

Opublikowano
  • Autor

do naszej podejdzie K04-15, innej nie wsadzisz

Bede szukał :gwizdanie:

ktos na sr.pl sprzedawal komplet z rs4 chyba za 4500 i mozna bylo osobno wziac

spoko loko , dopiero jak mi sie znudzi ten setup :wink4:

najważniejsze że sapie :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 10:02_________________________________________________

przyszły rurki do IC :

20100126.jpg

i bariera termiczna do filtra :gwizdanie: :

20100126001.jpg

Opublikowano

rurki powinny mieć ospawane ringi dookoła wyjść :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.