Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jade na deske

pier**l deske , pojeździsz 2 tygodnie i do domu a soft na całe życie :gwizdanie:

no co ty. nie da rady. decha musi byc a soft nie ucieknie, szczegolnie ze teraz w czechach mozna bezkarnie ziolo jarac :kox: :kox: :kox:

jade na deske

pier**l deske , pojeździsz 2 tygodnie i do domu a soft na całe życie :gwizdanie:

soft na całe życie :polew:

Moskal, nie znamy się osobiście ale wiem że jesteś mega talent :naughty:

łykasz jakieś graty z tego rozbitka? bo nie wiem czy tam dzwonić czy nie, bo mi potem będziesz płakał że Ci coś sprzed nosa zwinąłem :naughty:

powinien w mam talen wystapic ale nie wiem z czym... :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

no co ty. nie da rady. decha musi byc a soft nie ucieknie, szczegolnie ze teraz w czechach mozna bezkarnie ziolo jarac :kox: :kox: :kox:

poważnie? :shocked:

:decayed:

Opublikowano

no co ty. nie da rady. decha musi byc a soft nie ucieknie, szczegolnie ze teraz w czechach mozna bezkarnie ziolo jarac :kox: :kox: :kox:

poważnie? :shocked:

:decayed:

yhy :naughty:

Opublikowano

to już wiem gdzie teraz na narty :kox:

Moskal fajne auto :decayed:

Opublikowano

od 01.01.2010 mozesz miec do 15g :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ak zerkałem na deski , myślałem ze sa tańsze :decayed:

CC nie biore , zarznąłem rozrusznik :gwizdanie

:decayed:

Jest coś czego nie spierdolisz ? :polew::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ak zerkałem na deski , myślałem ze sa tańsze :decayed:

CC nie biore , zarznąłem rozrusznik :gwizdanie

:decayed:

Jest coś czego nie spierdolisz ? :polew::tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

w czechach mozna bezkarnie ziolo jarac :kox: :kox: :kox:

bezkarnie to ja w Polsce pale :wink4:

Moskal fajne auto :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jest coś czego nie spierdolisz ? :polew::tongue4: :tongue4:

Tak , córa mi sie udała :good:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to zupełnie nie była moja wina stary , nie chciał palić , musiałem go kręcić minimum 20 minut , coś musiało ustąpić i to napewno nie byłem ja :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 06:52_________________________________________________rzeźbiłem dzisiaj stożek , zmieniałem średnice wlotu z 63mm na 70mm , wyszło ślicznie , później wam sie pochwale :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

rzeźbiłem dzisiaj stożek , zmieniałem średnice wlotu z 63mm na 70mm , wyszło ślicznie , później wam sie pochwale :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Ja mam SPY foto :naughty: :naughty: :naughty:

World%27s%20Fastest%2010.5%20Outlaw%20Ford%20Mustang%20%286.66sec.%20and%20223.5mph%29%20owned%20by%20Tim%20Lynch%20and%20Steve%20Petty,%20powered%20by%20Brisk%20Silver%20Racing%20D08S%20spark%20plugs.jpg

Opublikowano

rzeźbiłem dzisiaj stożek , zmieniałem średnice wlotu z 63mm na 70mm , wyszło ślicznie , później wam sie pochwale :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Ja mam SPY foto :naughty: :naughty: :naughty:

World%27s%20Fastest%2010.5%20Outlaw%20Ford%20Mustang%20%286.66sec.%20and%20223.5mph%29%20owned%20by%20Tim%20Lynch%20and%20Steve%20Petty,%20powered%20by%20Brisk%20Silver%20Racing%20D08S%20spark%20plugs.jpg

łoooo k**wa :shocked:

Moskal mówisz córę masz? :naughty: patrząc na Twój wiek to mam nadzieję że młody byłeś :kox:

dawaj fotki... auta też :decayed:

Opublikowano
  • Autor

rzeźbiłem dzisiaj stożek , zmieniałem średnice wlotu z 63mm na 70mm , wyszło ślicznie , później wam sie pochwale :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Ja mam SPY foto :naughty: :naughty: :naughty:

World%27s%20Fastest%2010.5%20Outlaw%20Ford%20Mustang%20%286.66sec.%20and%20223.5mph%29%20owned%20by%20Tim%20Lynch%20and%20Steve%20Petty,%20powered%20by%20Brisk%20Silver%20Racing%20D08S%20spark%20plugs.jpg

karwa , powiesze tych moich mechaników za sprzedawanie zdjęć :decayed:

Moskal mówisz córę masz? :naughty: patrząc na Twój wiek to mam nadzieję że młody byłeś :kox:

dawaj fotki... auta też :decayed:

córa ma 1,5 roku :kox: :kox: :kox:

oj byłem wtedy młody :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal mówisz córę masz? :naughty: patrząc na Twój wiek to mam nadzieję że młody byłeś :kox:

dawaj fotki... auta też :decayed:

:polew: Ty miałeś dać foty siostry :polew:

A żeby nie było OT te czerwone przewody na spy foto to od LPG? :tongue4::naughty: Co z tym zderzakiem od Ski? Będzie? :rolleyes:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

Co z tym zderzakiem od Ski? Będzie? :rolleyes:

bedzie ale późną wiosna :wink4:

Opublikowano

dawaj fote dolotu i twojego rezanka ktore pewnie cos zepsulo :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dawaj fote dolotu i twojego rezanka ktore pewnie cos zepsulo :cool1:

dolot i fmic next week , wieczorem pokaże wam jak zrobiłem stożek , ale to dopiero jak zdjęcia wywołam :decayed:

Opublikowano

ja cos ci pomoc to daj cynk. moze bedzie dzialalo :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja cos ci pomoc to daj cynk. moze bedzie dzialalo :cool1:

pewnie bede rzeźbił w niedziele , jak ci pasuje to zapraszam :good:

Opublikowano

ja cos ci pomoc to daj cynk. moze bedzie dzialalo :cool1:

pewnie bede rzeźbił w niedziele , jak ci pasuje to zapraszam :good:

w niedziele bede jeszcze w lodzi :confused4:

Opublikowano
  • Autor

w niedziele bede jeszcze w lodzi :confused4:

chodzi mi o następny weekend

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.