Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przeczytal i poszedl P polozyc spac bo stwierdzil ze grubsza rozmowa bedzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zgłosiłem was do moderatora za zaśmiecanie wątku :decayed:

co tam PIXI-iemu mogłem zrobić "noworoczną niespodzianke" to wam nie ??? :gwizdanie:

Opublikowano

Zgłosiłem was do moderatora za zaśmiecanie wątku :decayed:

co tam PIXI-iemu mogłem zrobić "noworoczną niespodzianke" to wam nie ??? :gwizdanie:

nie porównuj mnie do PIXIEGO :polew:

Moskal Ty masz czarne rury z fmica? :mysli:

Opublikowano

jaka wydajnosc tego FIMICa??

:cool1:

Opublikowano

Co chwila wpada do nas i się żali że ragga-prosiaczek już nie jest pierwszej świeżości i szuka świeżego mięska :wink4

Dlatego wybrał Ciebie jako swojego nowego zapychacza :decayed::naughty: :naughty:

So Mess :decayed: Kupta se panie wiadereczko wazelinki niskotopliwej i pędzelek :polew: :polew:

Wywar z ziół na obolałe dupsko też się przyda :tongue4::D

mamy po banie :lol1:

Jak złoto :wink4::cool1:[br]Dopisany: Styczeń 27, 2010, 11:35:39 _________________________________________________Korawa....wracamy do tematu !

Moskal w jakie moce celujesz ? :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Jakie Stage 2 ? :decayed:

Opublikowano

Dlatego wybrał Ciebie jako swojego nowego zapychacza :decayed::naughty: :naughty:

SoMeS :decayed: Kupta se panie wiadereczko wazelinki niskotopliwej i pędzelek :polew: :polew:

Wywar z ziół na obolałe dupsko też się przyda :tongue4::D

widzę że nie raz już to przechodziłeś :naughty:

napisz na pw co jeszcze by należało kupić a co potrenować :good:

Jak złoto :wink4::cool1:

:decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 23:37_________________________________________________

Jak złoto :wink4::cool1:[br]Dopisany: Styczeń 27, 2010, 11:35:39 _________________________________________________Korawa....wracamy do tematu !

wreszcie zauważyłeś że Ci nie popuszczę tak jak Ty dupska popuszczałeś :good:

Moskal co z tymi rurkami? czarne czy sreberko? :cool1:

Opublikowano

sreberko

Opublikowano
  • Autor

nie porównuj mnie do PIXIEGO :polew:

a znasz go wogóle ???

Moskal Ty masz czarne rury z fmica? :mysli:

nie szrebrne w c**j :kox:

jaka wydajnosc tego FIMICa??

:cool1:

tysiącpięćsetstodziewieńcset :kox: a skąd mam k**wa wiedzieć takie rzeczy ?? wiem ze mi taki styknie i tyle :decayed:

Opublikowano

mowilem ze wroci i bedzie wesolo :polew: :polew: :polew: :polew:

jakby mnie to interesowalo. musze cos na temat napisac zeby kropka nie dostac :przebiegly:

Opublikowano

widzę że nie raz już to przechodziłeś :naughty:

Ja jestem czystym teoretykiem..Chłopaki szeptali , że Ty jesteś obeznany w tym dzikim sporcie :decayed: :decayed:

napisz na pw co jeszcze by należało kupić a co potrenować :good:

Korek w d*pę na drugi dzień :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wreszcie zauważyłeś że Ci nie popuszczę tak jak Ty dupska popuszczałeś :good:

Ja Ci mogę popuścić ewentualnie głośnego pierda na klatę :wink4::decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Moskalito no to jak to jest zakładasz i nie wiesz co zakładasz? :thumbdown: no powiedz nam wydajność :mysli:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moskal w jakie moce celujesz ? :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Jakie Stage 2 ? :decayed:

na tą chwile soft który zrobie w czwartek/piątek przyszłego tygodnia musi starczyć do czasu kupna drugiego , małego piździc**jka Lupo/Polo którym bedzie dojeżdżać do pracy a ja wezme Parówe :wink4:

Opublikowano

a skąd mam ku***a wiedzieć takie rzeczy ?

Ulotek korwa nie czytasz :bag:

:polew:

na tą chwile soft który zrobie w czwartek/piątek przyszłego tygodnia musi starczyć do czasu kupna drugiego , małego piździc**jka Lupo/Polo którym bedzie dojeżdżać do pracy a ja wezme Parówe :wink4:

Bierz Cifa ;)

Opublikowano

zawsze w biedronce nad produktem jest cena z opisem :wink4:

Opublikowano

k**wa nie moge z wami gadać :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 23:47_________________________________________________

zawsze w biedronce nad produktem jest cena z opisem :wink4:

a nie z lidla? :mysli:

Opublikowano

zawsze w biedronce nad produktem jest cena z opisem :wink4:

Brak pytań :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bierz Cifa ;)

Moskal już ma szlifierkę :wink4:

Opublikowano

:bag:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________

Bierz Cifa ;)

Moskal już ma szlifierkę :wink4:

cif jest fajny :good: w wakacje kupujemy z kumplem do KJS'ow.

Opublikowano

cif jest fajny :good: w wakacje kupujemy z kumplem do KJS'ow.

do wjeżdżania pod tira :good:

Opublikowano

Dawid pozyrkaj se :naughty:

Do Hondy masz przynajmniej śmieszne ceny części :kox: ..i wtedy jedno auto masz ekonomiczne ( 8-10 lpg) a jedno do rezania :cool1:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11155189

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11250003

http://moto.allegro.pl/item887938228_honda_civic_1_5_16v_v_tec_114_km_stan_bdb.html

[br]Dopisany: Styczeń 27, 2010, 11:59:40 _________________________________________________

cif jest fajny :good: w wakacje kupujemy z kumplem do KJS'ow.

Jajco ? Czy Rexa or żelazko ? :kox:

Powiem Ci Bubejszyn, że bałbym się które do KJS :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.