Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Do Hondy masz przynajmniej śmieszne ceny części :kox: ..i wtedy jedno auto masz ekonomiczne ( 8-10 lpg) a jedno do rezania :cool1:

P. chce yariske :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

P. chce yariske :wink4: :gwizdanie:

Eee tam będziesz ulegał damskim zachciankom .. trza być twardym :kox::decayed:

Moja chce A2..i powiedziałem, że na pewno będzie.. ale po ustaleniu określonej kolejności priorytetów :kox: :kox: :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Eee tam będziesz ulegał damskim zachciankom .. trza być twardym :kox::decayed:

chłopie , ja jej moge nawet kupoic trabanta jak bedzie chciała , to bedzie auto dla niej , ja nie wsiadam :gwizdanie:

chce yariske - kupie yariske :wink4:

Opublikowano

chłopie , ja jej moge nawet kupoic trabanta jak bedzie chciała , to bedzie auto dla niej , ja nie wsiadam :gwizdanie:

chce yariske - kupie yariske :wink4:

Jaki ty jesteś dobry mąż :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dawid mam namiar na czarną 2001r. z pełną opcją i pewną :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dawid mam namiar na czarną 2001r. z pełną opcją i pewną :wink4:

spoko , tylko ja chwilowo nie mam na to kasy , mysle ze w drugiej połowie roku bede sie rozglądał.

a po ile to wogóle chodzi ???

Opublikowano

kilkanaście kółek musisz dać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

moskal jak prace ? :decayed:

wszystko zgodnie z planem (na razie) :decayed:

Opublikowano

kiedy konczysz fimic??

Opublikowano
  • Autor

kiedy konczysz fimic??

bede u starego w sobota/niedziela/poniedzialek , myśle ze w poniedziałek porobie rury do fmica , wymienie DV , zabuduje ładnie stożek bo teraz jest jak sam widziałeś narażony na temerature z silnika :thumbdown: . stary ma kanał wiec powinno pójść :good:

Opublikowano

kiedy konczysz fimic??

bede u starego w sobota/niedziela/poniedzialek , myśle ze w poniedziałek porobie rury do fmica , wymienie DV , zabuduje ładnie stożek bo teraz jest jak sam widziałeś narażony na temerature z silnika :thumbdown: . stary ma kanał wiec powinno pójść :good:

bardziej bym sie przejmowal syfem ktory na niego leci

Opublikowano
  • Autor

bardziej bym sie przejmowal syfem ktory na niego leci

nic nie leci , zaglądam tam codziennie :gwizdanie:

Opublikowano

ładna

Opublikowano

bardziej bym sie przejmowal syfem ktory na niego leci

nic nie leci , zaglądam tam codziennie :gwizdanie:

zebys widzial jeszcze wszystkie pylki ktore fruwaja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jestem umówiony w środe na wycięcie środkowego tłumika , przy okazji montaż TP , jeśli nic sie do tego czasu nie popierdoli , w czwartek soft. dzisiaj jade do Nadarzyńskiego wykidajła zvagować/zlogować auto , zeby wykluczyć jakieś kwiatki.

Opublikowano

moim zdaniem auto będzie w takim padlinowym stanie, że żaden czip nie będzie wchodził w gre...no chyba, że po wymianie silnika :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem auto będzie w takim padlinowym stanie, że żaden czip nie będzie wchodził w gre...no chyba, że po wymianie silnika :decayed:

ty mój niepoprawny optymisto :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moim zdaniem auto będzie w takim padlinowym stanie, że żaden czip nie będzie wchodził w gre...no chyba, że po wymianie silnika :decayed:

ty mój niepoprawny optymisto :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dajcie sobie po buziaczku :kox:

Moskal jak tam rurki? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Moskal jak tam rurki? :wink4:

lezą pod łóżkiem :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal jak tam rurki? :wink4:

lezą pod łóżkiem :gwizdanie:

przydają się w grze wstępnej ? :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.