Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez mi sie wydaje ze bylo by :kox: z czarnym fmicem

Źle by nie było..tylko jakby nie przypasił look to namiętna zabawa z Nitro :kox::polew:

Opublikowano

zawsze mozna kratkami zamaskowac :kox:

Pojebao :doh1: :decayed:

Poziom lansu spadnie o 25 punktów i włos na brzoskwini już może nie stawać dęba na widok Moskalitowej parówy :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

zawsze mozna kratkami zamaskowac :kox:

Pojebao :doh1: :decayed:

Poziom lansu spadnie o 25 punktów i włos na brzoskwini już może nie stawać dęba na widok Moskalitowej parówy :polew: :polew: :decayed:

o k**wa :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

btw zderzak od strony pasazera masz nie rowno spasowany..

wiem , wyhaczył sie delikatnie

weź zrób jakieś VT i zobacz jakby wyglądał czarny fmicek, bo mi się wydaje, że by przypasił :good:

NIC NIE BEDZIE MALOWANE , ZA ZADNE SKARBY NIE ZDEJME TEGO JEB.ANEGO ZDERZAKA ZEBY PÓŹNIEJ GO PÓŁ DNIA ZAKŁADAĆ !!!

zawsze mozna kratkami zamaskowac :kox:

a masz takie wybrzuszone kratki ??? rury wystają po kilka cm na zewnątrz , nie mogłem wsadzić tych śrub które trzymaja zderzak więc zadna kratka nie podejdzie.

Pojebao :doh1: :decayed:

Poziom lansu spadnie o 25 punktów i włos na brzoskwini już może nie stawać dęba na widok Moskalitowej parówy :polew: :polew: :decayed:

Ragga brachu :good:

widze ze jedyny który jarzy o co biega :good:

nie chce tracić tego co mam , nawet nie wiecie co sie dzieje jak zajeżdżam w Grodzisku pod "biedronke" i robie psyt psyt

:banan2::banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano

Ragga[/b][/color] brachu :good:

widze ze jedyny który jarzy o co biega :good:

No ba :good::kox: :kox:

nie chce tracić tego co mam , nawet nie wiecie co sie dzieje jak zajeżdżam w Grodzisku pod "biedronke" i robie psyt psyt

:banan2: :banan3

W kierunku parówy lecą staniki rozgrzanych do czerwoności kasjerek..a ceny same spadają o 50 procent :kox::polew: :polew:

Opublikowano

weź zrób jakieś VT i zobacz jakby wyglądał czarny fmicek, bo mi się wydaje, że by przypasił :good:

NIC NIE BEDZIE MALOWANE , ZA ZADNE SKARBY NIE ZDEJME TEGO JEB.ANEGO ZDERZAKA ZEBY PÓŹNIEJ GO PÓŁ DNIA ZAKŁADAĆ !!!

dlatego napisałem zrób VirtualTjunink i w paincie go pomaluj :decayed:

a ze zderzakiem to Ci pomogę, bo corny FIMC może być :kox:

Opublikowano

sam bym chętnie zobaczył jak czarny FMIC będzie wyglądać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dlatego napisałem zrób VirtualTjunink i w paincie go pomaluj :decayed:

a ze zderzakiem to Ci pomogę, bo corny FIMC może być :kox:

to niech ktoś zrobi , ja nie potrafie , zderzaka nie ruszam conajmniej do wiosny bo nie moge na niego patrzec , wkurwił mnie niemiiłosiernie , w taki mróz , takie rzeczy mi wyprawiać. nie wybacze c**j.owi do konca życia.

a na wiosne moze bedzie S4. :gwizdanie:

Opublikowano

maluj nie pier**l Panie moskal :good:

parwab.jpg

Opublikowano

maluj nie pier**l Panie moskal :good:

parwab.jpg

opaski bym na czarno opertolil od razu :good:

zreszta nie ma co cisnac, zima sroga trzyma nie poreza jak nie ma cieplego garazyku :wallbash:

mnie juz to wkórwia projekt stoi i d.upa :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

moskal co tu taka cisza? czemu nic nie rezasz ? :mysli: kiedy na program jedziesz?

zimno to nie rezam :wink4:

mam do założenia podsufitke , bariere termiczna na silnik , szyby dokończyć , założyć dekory RS4 , ale czekam na "lepsze czasy" (pogode) :)

na program pojade raczej na wiosne , jak śniegi puszczą bo jednocześnie musze wymienić podzespoły elpidżi pałer bo te które teraz sa zamontowane nie poradza sobie , a gaz trzeba regulować pod obciążeniem i nie ma teraz za bardzo jak :wink4:

najważniejsze ze kasa na to jest i sobie ładnie lezy na koncie .moge spac spokojnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

masz dekory rs4, a carbony s4 tez masz ? :mysli:

chodzi mi o carbony/dekory RS4 , one w esach wychodziły sporadycznie :wink4:

Opublikowano

carbon w s4 i rs4 jest inny;)

Opublikowano
  • Autor

carbon w s4 i rs4 jest inny;)

a czym sie różnią ???

pytam poważnie

Opublikowano

w rs4 carbon jest przepleciony zolta nitka, w S4 niebieska i wg mnie chociaz carbon z S4 jets mniejszym rarytasem wyglada duuuzo lepiej.

Opublikowano
  • Autor

w rs4 carbon jest przepleciony zolta nitka, w S4 niebieska i wg mnie chociaz carbon z S4 jets mniejszym rarytasem wyglada duuuzo lepiej.

no ja mam niebieską wiec Ragga mnie wprowadził w błąd :wink4:

nie szkodzi i tak wygląda za***iście :good:

Opublikowano
  • Autor

myslalem ze masz dwa komplety i chcesz mi sprzedac :decayed:

jakbym miał tobym ci sprzedał :wink4:

Opublikowano

no to masz ladniutkie listewki:D

Opublikowano
  • Autor

no to masz ladniutkie listewki:D

no podobaja mnie sie :naughty::kox:

tylko kórwa najchętniej juz bym je założył , nie chce mi sie robić tego w parkingu podziemnym bo tam jest fotokomórka i nie bede biegał przed nią co 3 minuty jak debil zeby sie załączyła :kox::polew: :polew:

Opublikowano

ogolnie zmiana dekorow to jakas godzinka roboty z piwkiem oczywoscie;) efekt powolajacy.. mowie CI!:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.