Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale dzisiaj klekoty padaja. Prawie na kazdym skrzyzowaniu jakis stoi i sie laduje :gwizdanie:
-
[ALL B5] Parówa
:polew: :polew: ja bym ci podpial tylko wiesz ze nie moim laptopem [br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 10:49_________________________________________________ jeszcze softu nie robiłem :gwizdanie: No ale i tak pewnie kuniów doszło wiec pewnie juz bym baty dostal musze w domu posłuchac jak to syczy bo w robocie glosników nie mam :gwizdanie: syczy jak nacpany grzechotnik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak Subaru :polew: :polew: PRAWIE zapomniales dodac
-
[ALL B5] Parówa
moskal jak cos to dawaj cynk to podmienimy, tylko nie tak dzisiaj czy jutro bo fura u mechanika
-
[ALL B5] Parówa
podmianka prawde ci powie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B5] Parówa
no to ci mowilem ze DV pada, cos ten dzwiek mi sie nie podobal- [ALL B5] Parówa
napisalem do tego kolesia co sie o chiptuningu oglaszal i dostalem odpopwiedz: "Witam Standardowo jest w nim 150KM i 210NM, po modyfikacji można by było wyciągnąć nawet 195KM i 290 NM" wiec moskal chyba zmieniaj tjunera bo z tym co masz to moze na k03 juz 230 wydmuchasz u nich- [ALL B5] Parówa
moskal ty stary zgredzie to auto nie jedzie :polew: P.S. kupuj eSe a nie bawisz sie w drugie auto. bedziesz mial po samym sofcie wystarczajaca ilosc konikow zebys vajagry nie lykal :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na pewno spróbuje , jedziesz za tydzien do GoodHope ??? jutro jade do mechanika odstawic auto i zobaczymy co sie wysralo i ile naprawa a w piatek jade do czech na deche :kox: :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wjedz do tunelu z otwartymi szybami :naughty:- [ALL] Filtr powietrza- Simota, K&N czy coś innego, który polecacie?
wydasz kase a nic nie uzyskasz kupujas stozek za +-200zl. ani dzwiek ani moc. chyba ze chcesz sie lansowac bez maski zwykly filtron- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wydaje mi sie ze DV pada ale kiepsko slychac na filmiku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeciez to typowe galerianki, ktore w domu grzeczne a na imprezach nie wychodza spod stolu- [B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
filtr wymienilem 5min przed zrobienie zdjecia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
j**ane ssaki lesne- [B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
nie mam kanalu. w poniedzialek jade do mechanika to zobacza. przy -15 udalo mi sie tylko to sprawdzic. zastanawiam sie tylko co moglo sie wysrac. tam sa jakies uszczelki??- [B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
chyba sie nic nie wymieszalo bo chlodziwo jest czyte[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 15:33_________________________________________________czujnik nie jest zalany olejem, tak na foto wyglada- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe jak dlugo bedzie dzialal :gwizdanie:- [B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
why??- [B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7761d35fa6546ae8.html czyli czujnik jest nad czy pod filtrem co nie moge powiekszyc- [B5 ADR] Tłoczek hamulcowy-pytanie
idziesz do sklepu gdzie sprzedaja takie gotowe zestawy, zdjecie, wymiary i robisz. co chcesz wiecej wiedziec- [B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
wymienilem filtr i nic nie dalo... jak wleje olej to nie cieknie, dopiero po odpaleniu leje[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 14:49_________________________________________________ma ktos schemat w ktorym miejscu jest ten czujnik??[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 14:49_________________________________________________ czy w miejscu zaznaczonym kolkami powinno byc cos wkrecone?? olej ciekl nawet przy przewodach u gory od chlodziwa, od dolu nie wiem bo opuscilem auto i nie mialem jak sprawdzic- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_aeb_wyciek_oleju_przy_filtrze_oleju-t113419.0.html;msg1341447#new- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie jest tak zle z temperatura, dalo sie wytrzymac, gorzej ze wymienilem filtr oleju, dokrecilem na maxa odpalilem auto i d*pa... zaczelo lac jak z wiadra... - [ALL B5] Parówa