Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Ale dzisiaj klekoty padaja. Prawie na kazdym skrzyzowaniu jakis stoi i sie laduje :gwizdanie:
  2. :polew: :polew: ja bym ci podpial tylko wiesz ze nie moim laptopem [br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 10:49_________________________________________________ jeszcze softu nie robiłem :gwizdanie: No ale i tak pewnie kuniów doszło wiec pewnie juz bym baty dostal musze w domu posłuchac jak to syczy bo w robocie glosników nie mam :gwizdanie: syczy jak nacpany grzechotnik
  3. jak Subaru :polew: :polew: PRAWIE zapomniales dodac
  4. moskal jak cos to dawaj cynk to podmienimy, tylko nie tak dzisiaj czy jutro bo fura u mechanika
  5. podmianka prawde ci powie
  6. no to ci mowilem ze DV pada, cos ten dzwiek mi sie nie podobal
  7. napisalem do tego kolesia co sie o chiptuningu oglaszal i dostalem odpopwiedz: "Witam Standardowo jest w nim 150KM i 210NM, po modyfikacji można by było wyciągnąć nawet 195KM i 290 NM" wiec moskal chyba zmieniaj tjunera bo z tym co masz to moze na k03 juz 230 wydmuchasz u nich
  8. moskal ty stary zgredzie to auto nie jedzie :polew: P.S. kupuj eSe a nie bawisz sie w drugie auto. bedziesz mial po samym sofcie wystarczajaca ilosc konikow zebys vajagry nie lykal :gwizdanie:
  9. na pewno spróbuje , jedziesz za tydzien do GoodHope ??? jutro jade do mechanika odstawic auto i zobaczymy co sie wysralo i ile naprawa a w piatek jade do czech na deche :kox: :kox:
  10. wjedz do tunelu z otwartymi szybami :naughty:
  11. wydasz kase a nic nie uzyskasz kupujas stozek za +-200zl. ani dzwiek ani moc. chyba ze chcesz sie lansowac bez maski zwykly filtron
  12. wydaje mi sie ze DV pada ale kiepsko slychac na filmiku
  13. przeciez to typowe galerianki, ktore w domu grzeczne a na imprezach nie wychodza spod stolu
  14. filtr wymienilem 5min przed zrobienie zdjecia
  15. j**ane ssaki lesne
  16. nie mam kanalu. w poniedzialek jade do mechanika to zobacza. przy -15 udalo mi sie tylko to sprawdzic. zastanawiam sie tylko co moglo sie wysrac. tam sa jakies uszczelki??
  17. chyba sie nic nie wymieszalo bo chlodziwo jest czyte[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 15:33_________________________________________________czujnik nie jest zalany olejem, tak na foto wyglada
  18. ciekawe jak dlugo bedzie dzialal :gwizdanie:
  19. why??
  20. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7761d35fa6546ae8.html czyli czujnik jest nad czy pod filtrem co nie moge powiekszyc
  21. idziesz do sklepu gdzie sprzedaja takie gotowe zestawy, zdjecie, wymiary i robisz. co chcesz wiecej wiedziec
  22. wymienilem filtr i nic nie dalo... jak wleje olej to nie cieknie, dopiero po odpaleniu leje[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 14:49_________________________________________________ma ktos schemat w ktorym miejscu jest ten czujnik??[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 14:49_________________________________________________ czy w miejscu zaznaczonym kolkami powinno byc cos wkrecone?? olej ciekl nawet przy przewodach u gory od chlodziwa, od dolu nie wiem bo opuscilem auto i nie mialem jak sprawdzic
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_aeb_wyciek_oleju_przy_filtrze_oleju-t113419.0.html;msg1341447#new
  24. nie jest tak zle z temperatura, dalo sie wytrzymac, gorzej ze wymienilem filtr oleju, dokrecilem na maxa odpalilem auto i d*pa... zaczelo lac jak z wiadra...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.