Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. po co kombinowac. wystarczy wyciac srodkowy
  2. bo w takim sniegu trzeba umiec sprzeglo i gaz wciskac :gwizdanie: w Q to tylko jeden pedal jest potrzebny
  3. dobre podsumowanie
  4. a ja do 7 :gwizdanie:
  5. nie ma łańcuchów na 115/95 R11 :kox: :kox: gwoździe?? :gwizdanie:
  6. bo juz myślałem ze zmądrzaleś a ja własnie pakuje sie w czinkłaczento 700cm3 na letnich i jade do Piaseczna ale kórwa bedzie jazda :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:46_________________________________________________ gdzies juz pisałem że Q jest dla lamerów którzy braki w umiejętności kierowania pojazdem zastępują nowoczesną techniką :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:52_________________________________________________zaloz lancuchy bedziesz wszystkich dymal
  7. nikt ci nie da nawet zlotowki a do sadu nie masz co isc bo tylko kase stracisz.
  8. very funny...
  9. Sobota rano wyjazd S8 na wschód. Po drodze nikt mnie nie wyprzedził Powrót dzisiaj w porównaniu z warunkami z wczoraj to był jakiś relax i zielona trawka karwa ide garaz odsniezac takiemu to dobrze. ja zaraz ide odkopac przynajmniej troche auto bo jak zwykle mnie zasypaly plugi
  10. auto trzeba doprowadzic do stanu oryginalnego ewentualnie jak lubisz rezac to isc w body s4. podstawa to delikatna gleba, ladne 17'stki, sciema szyb i zenon. od tego sie zaczyna i wtedy wyglada najlepiej
  11. dziadzia jakis?? [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 16:12_________________________________________________kufa nie mam kropka ;(
  12. wjezdzaj przed niego i zaciagaj reczny :gwizdanie:
  13. wielosezonowe to sciema. nie ma czegos takiego. ja po raz kolejny powiem ze UG7 sa mega. wczoraj plug sniezny mnie zasypal na parkingu i bezproblemowo sie wydostalem. nie ma problemu z wyjechaniem z zaspy i na drodze czuc sie bezpieczniej i pewniej. naprawde warto wydac troche wiecej zeby nie stac pod gorke albo nie wyladowac w rowie
  14. dzisiaj wielka noc... slizgania :gwizdanie:
  15. nikon albo canon. kiedys tez szukalem dla siebie i tylko te firmy sa tak naprawde warte wydania kasy jesli chodzi o lustrzanki. ja mam d40 bo nie jest mi potrzebny jakis mega wypasny i jest mega. pozniej tylko d80 i wyzsze modele
  16. ja tez czekam az sie zmrozi :gwizdanie:
  17. jazda dzisiaj jest mega kox, zrobilem 250km i ASR nie przestawalo swiecic :kox: i na niektore drogi to zderzakiem jako pierwszy odsniezalem a UG7 u mnie to daje rade. jak wracalem to jako jedyny 80km/h. zadna zaspa im nie straszna :gwizdanie:
  18. c**j..nikt nie chce mi powiedzieć ile palą gazu te 2.7 Tubobydlaki Bo może w dalekiej dalekiej dalekiej przyszłości wrócił bym do marki..tylko, że A6..i dręczy mnie temat..1.8 T czy 2.7 BiT.. ja celuje w A6 C5 2.7biT ale ciezko znalezc w manualu :gwizdanie:
  19. Nosfer zaczal ostro dzialac :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_ark_przerobka_wydechu-t101102.0.html;msg1246506;boardseen#new
  20. jade w alpy kiele marca :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 22:02_________________________________________________moge cie zabrać w bagażnik dachowy
  21. rtrocki napewno ma, z wawy to wiem ze jeszcze chyba maciejek czy jakos tak ma bo dzwonilem i sie pytalem, sprawdze te co mi zostaly i ci powiem
  22. nie wiem czemu moskal się wykręca ale do tej pory zawsze VAGował każdego kto poprosił a jest przecież w tym specem lepszym niż Nosfer także wpadaj i za zestaw w MC'd moskal cie zvaginuje dokladnie, sam koledze napisalem zeby sie do ciebie odezwal slyszalem ze specjalnie z grodziska przyjezdzasz jak ktos poprosi o VAGowanko i wystarczy maly zestaw MC'a ew jakies fryty [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 21:49_________________________________________________wybiera sie ktos na jakies slizganie??
  23. DP to raczej ja mam w bagazniku :polew: :polew: uszczelki mam o rtrocki bo akurat w rzeszowie bylem wiec podjechalem przy okazji. jak chces to jakies mi zostaly. mam jeszcze pomiedzy kolektor a turbine bo u mnie byla dobra i nie wymienialem
  24. jakbym jechal do domu to bym ci zrobil wydech :gwizdanie: sam sie bije z myslami czy juz nie zbierac gratow ale narazie zimowy wypad na deske zabiera fundusze czemu od eSy?? lepiej brzmi?
  25. po 20k km? raczej nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.