Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jakie wymiary tłumika końcowego w A4 b5 QUATTRO?


miro1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wie ktos jakie sa wymiary tłumika końcowego do a4 b5 quattro? bo chce sobie wstawic sportowy i nie wiem jakie mam wymiary. Auto na warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myśle nad zmianą koncowego tłumika na jakiś "sportowy" - masz coś konkretnego na oku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam. i to nawet niedrogo. kuknij sobie na tlumiki-gruchot.pl Robia tam tlumiki pod wymiar za rozsadne pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kombinowac. wystarczy wyciac srodkowy :cool1:

I mieć zdeka męczące buczenie w środku... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środkowy zostaje :good:DP pójdzie tylko , potem środkowy i coś na koniec ale żeby hardcoru nie było :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie. nie lubie takiej napierdzielanki. leciutki basik moze byc a nie start airbusa :rolleyes:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 11:42_________________________________________________bede zamawial z tej stronki co wyzej wymienilem i zdam relacje[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 11:45_________________________________________________Ale nie wiem co wladowac zamiast katalizatora. myslalem zeby wstawic rure 2,5 cala, ale na tej stronie znalazlem cos takiego zamiennik katalizatora-strumienica, ma to na allegro.

http://img189.imageshack.us/img189/7425/sdc14663.jpg

http://img686.imageshack.us/img686/4350/sdc14429.jpg

co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam w tym "czymś" w środku jest? rura sama? czy "strumienica" :thumbdown: ? najlepeij jakby rura była i już a jeszcze lepiej DP 2,5 cala i spokój :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, na doświadczeniu własnego auta...Wydech bez środkowego i zostawiona pucha po kacie(po poprzednim właścicielu), buczy w środku...zastanowienie....wsadziłem tłumik przelotowy(okrągła obudowa nie jak KAT) zamiast kata. Buczenie się zmniejszyło ale miałem takie delikatne pyrkanie w pewnym zakresie obrotów (da się spokojnie przeżyć). Nie wiem jak jest przy samej rurce...tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, na doświadczeniu własnego auta...Wydech bez środkowego i zostawiona pucha po kacie(po poprzednim właścicielu), buczy w środku...zastanowienie....wsadziłem tłumik przelotowy(okrągła obudowa nie jak KAT) zamiast kata. Buczenie się zmniejszyło ale miałem takie delikatne pyrkanie w pewnym zakresie obrotów (da się spokojnie przeżyć). Nie wiem jak jest przy samej rurce...tyle.

pewnie buczala zostawiona puszka kata. moskal tak ma.

miales DP bez srodkowego i koncowy ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem...Zostawiona pusta pucha po kacie, brak środkowego i końcowy ABT... A buczała najbardziej pusta pucha po kacie lecz tłumik przelotowy nie rozwiązał do końca sprawy. Miałem tłumik okrągły a nie w obudowie kata, z tego co mówił producent, lepiej wycisza okrągły (z doświadczenia jego auta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...