Treść opublikowana przez Buba
-
[ALL B5] Parówa
skora w A4 to tragedia. strasznie sie slizga czlowiek. jedynie u Pozka mozna jezdzic bo 3G prawie wyrywa mocowanie foteli z podlogi
-
[All B8] Biały sedan ;-)
ENGINE??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten z fotki za szczupły i nie ma mordy jak pittbull[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:49_________________________________________________Nosfer a tego pana po lewej w moim profilu poznajesz ??? powinieneś :gwizdanie: tom cruise??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIRDOLISZ popatrzcie na jego zdjecie w profilu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gadałem z kolesiem z GoodHope , pokazałem mu twoje zdjecie i powiedział ze brzydki jestes jak psi kut.as ale możesz jechac ze mna na softa moglem wziac mlotek i przerobic twojego testpipa...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nuuuuudaaa... ..zapomniałem dodać, że są wyjątki .. Ciebie będę gnębił jak rozdrapanego skwara na d0pie Jesteście już z Kalim oficjalnie parą czy jeszcze się ukrywacie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardziej zastanawiałem sie jak to mozliwe ze urwalem potem az 3 sec nie czujac ze lepiej zrobilem slalom. I ja sie nie spinam nawet jak pojade najgorzej bo wiem, że jeszsze duzo musze się nauczyć. I tu chce podziękowac Panu Michałowi za cenne rady i wskazówki dzięki którym wogóle udaje mi się trzymać w tych slalomach a nie latam po całym parkingu bez ładu i składu I tak wiadomo, że jestem najlepszy tylko daje Wam fory żebyście chcieli ze mną jeździć Misiek ja sobie żartuję Jeździłem z Tobą, widać, że trenowałeś :good: Widziałem też w twojej jeździe szkołę Poźka Cały czas lewa ręka na jajach :polew: i haotyczne wydawanie dźwięków "giejnia w prawo, giejnia w lewo, szybka giejnia w rękawie" :polew: lewa nie bardzo bo zajeta jest trzymaniem kierownicy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
slizgacze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
milego upalania zycze dzisiaj jade do pracy upalac wieksze sprzety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kufa zajefajna miejscowka tam jest. szkoda moskal ze nie przyjechales. ale oska w konkurencji z evo miala jedynie 8s straty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok , niech tak bedzie co ??? chójowy ???? chcial zabrac ale nie dalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 10:54_________________________________________________ musi sie dotrzec bo zaraz nastepne bedziesz musial kupic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty nie kapelusznikuj tylko wsiadaj w trupa i za***rdalaj do mnie dopiero sie obudzilem, daj sie kawy napic. zaraz kolosa mam i pozniej wpadne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AEB] Jakie wymiary tłumika końcowego w A4 b5 QUATTRO?
pewnie buczala zostawiona puszka kata. moskal tak ma. miales DP bez srodkowego i koncowy ori?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypas- [B5 AEB] Co zamiast katalizatora do 1.8 T?
w srodku czego? strumienicy? juz ci mowie.. nic :gwizdanie:- [B5 AEB] Co zamiast katalizatora do 1.8 T?
nikt tego nie zakladal chyba na forum. wg mnie za waskie bo katalizator ma 70mm na poczatku a nie 60mm tak jak ten jest zrobiony- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kórwa , szkoda że auta nie mam ;( bierz mustiego i wpadaj albo sluzbowym- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mialem sie biostatystyki uczyc ale jakos weny nie czuje :gwizdanie: bedem- [B5 AEB] Problemy z silnikiem - nierówna praca i katalizator
najpierw regulacja LPG potem bo kazda rzecz o ktorej piszesz byla przerabiana na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zwykle :gwizdanie: biore aparat i wpadam [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 15:41_________________________________________________bedzie winter giej sesja :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedzie ktos do janek dzisiaj??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:laghing2: :laghing2: :laghing2:- [B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
A jak było w 1.8? A może włożyć tam manuala? Możliwe jest takie rozwiązanie? Czy trzeba coś specjalnie rezac? wlasnie mialem napisac ze chyba lepszym pomyslem jest wsadzenie manuala. wydaje mi sie ze chyba powinna wejsc bez problemu ale niech madrzejsi potwierdza- Polecane opony zimowe
nie bardzo, zakladaj wszystkie takie same jesli chodzi o rozmiar. to byl zart jak rozumiem - [B5 AEB] Jakie wymiary tłumika końcowego w A4 b5 QUATTRO?