Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. skora w A4 to tragedia. strasznie sie slizga czlowiek. jedynie u Pozka mozna jezdzic bo 3G prawie wyrywa mocowanie foteli z podlogi
  2. ENGINE??
  3. ten z fotki za szczupły i nie ma mordy jak pittbull[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:49_________________________________________________Nosfer a tego pana po lewej w moim profilu poznajesz ??? powinieneś :gwizdanie: tom cruise??
  4. PIRDOLISZ popatrzcie na jego zdjecie w profilu...
  5. gadałem z kolesiem z GoodHope , pokazałem mu twoje zdjecie i powiedział ze brzydki jestes jak psi kut.as ale możesz jechac ze mna na softa moglem wziac mlotek i przerobic twojego testpipa...
  6. Nuuuuudaaa... ..zapomniałem dodać, że są wyjątki .. Ciebie będę gnębił jak rozdrapanego skwara na d0pie Jesteście już z Kalim oficjalnie parą czy jeszcze się ukrywacie :polew:
  7. bardziej zastanawiałem sie jak to mozliwe ze urwalem potem az 3 sec nie czujac ze lepiej zrobilem slalom. I ja sie nie spinam nawet jak pojade najgorzej bo wiem, że jeszsze duzo musze się nauczyć. I tu chce podziękowac Panu Michałowi za cenne rady i wskazówki dzięki którym wogóle udaje mi się trzymać w tych slalomach a nie latam po całym parkingu bez ładu i składu I tak wiadomo, że jestem najlepszy tylko daje Wam fory żebyście chcieli ze mną jeździć Misiek ja sobie żartuję Jeździłem z Tobą, widać, że trenowałeś :good: Widziałem też w twojej jeździe szkołę Poźka Cały czas lewa ręka na jajach :polew: i haotyczne wydawanie dźwięków "giejnia w prawo, giejnia w lewo, szybka giejnia w rękawie" :polew: lewa nie bardzo bo zajeta jest trzymaniem kierownicy...
  8. slizgacze
  9. milego upalania zycze dzisiaj jade do pracy upalac wieksze sprzety
  10. kufa zajefajna miejscowka tam jest. szkoda moskal ze nie przyjechales. ale oska w konkurencji z evo miala jedynie 8s straty
  11. ok , niech tak bedzie co ??? chójowy ???? chcial zabrac ale nie dalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 10:54_________________________________________________ musi sie dotrzec bo zaraz nastepne bedziesz musial kupic
  12. ty nie kapelusznikuj tylko wsiadaj w trupa i za***rdalaj do mnie dopiero sie obudzilem, daj sie kawy napic. zaraz kolosa mam i pozniej wpadne
  13. pewnie buczala zostawiona puszka kata. moskal tak ma. miales DP bez srodkowego i koncowy ori?
  14. w srodku czego? strumienicy? juz ci mowie.. nic :gwizdanie:
  15. nikt tego nie zakladal chyba na forum. wg mnie za waskie bo katalizator ma 70mm na poczatku a nie 60mm tak jak ten jest zrobiony
  16. kórwa , szkoda że auta nie mam ;( bierz mustiego i wpadaj albo sluzbowym
  17. mialem sie biostatystyki uczyc ale jakos weny nie czuje :gwizdanie: bedem
  18. najpierw regulacja LPG potem bo kazda rzecz o ktorej piszesz byla przerabiana na forum
  19. jak zwykle :gwizdanie: biore aparat i wpadam [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 15:41_________________________________________________bedzie winter giej sesja :gwizdanie:
  20. jedzie ktos do janek dzisiaj??
  21. :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  22. A jak było w 1.8? A może włożyć tam manuala? Możliwe jest takie rozwiązanie? Czy trzeba coś specjalnie rezac? wlasnie mialem napisac ze chyba lepszym pomyslem jest wsadzenie manuala. wydaje mi sie ze chyba powinna wejsc bez problemu ale niech madrzejsi potwierdza
  23. nie bardzo, zakladaj wszystkie takie same jesli chodzi o rozmiar. to byl zart jak rozumiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.