Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dopoki jest slonce to troszke cieplej jest. wypilbym jakis rum na rozgrzanie ale po pijaku to cholera wie jakbym to zlozyl :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dopiero kupilem oliwe i nowy filtr i teraz zbieram sily zeby wyjsc i w tym mrozie sie bawic. Jeszcze mnie kobita opierdala ze lazienke mialem sprzatac
-
[B5 ADR] Tłoczek hamulcowy-pytanie
przod jest wciskany, tyl wciskasz i wkrecasz. przod chyba jesy wiekszy, tyl mniejszy. klucz od szlifierki pasuje i da rade tym wkrecic bo tam sa wciecia sluzace do wkrecania
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
o kufa :shocked: :shocked: nie znalem was od tej strony :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kup se dizla, podobno palą od kopa pali bez problemu gorzej ze wyjebalo caly olej z silnika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co sie cieszysz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
karwa na tym mrozie musze samochod reanimowac :wallbash:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zolta koks, srebrna juz oklepana. tyle w temacie ide spac
-
[B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
100% oring na chlodnicy oleju, nr czesci 038 117 070 A koszt oringu kolo 20zl jak pamietam, oryginal. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 22:17_________________________________________________dzwonilem do aso i dokladnie 8.50zl
-
[ALL B7] Czy przed chip tuningiem należy wymienić rozrząd
nie musisz wymieniac rozrzadu jezeli jego przeglad na to nie wskazuje tylko z powodu softu. jak masz cos uszkodzone to i tak sie wysra predzej czy pozniej ale raczej nie ma to powiazania z chipem
-
[B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
wczoraj robilem trase 400km i teraz dziekuje ze sie to na trasie nie stalo. ciezko stwierdzic gdzie leci bo jest -15 i ciemno. na pewno filtr jest zalany ale nie wiem czy gdzies wyzej nie polecialo. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:21_________________________________________________moglby ktos screena wrzucic z etki z numerem tego oringu??
-
[B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
Odpalilem auto i po przejechaniu kilometra zaczela migac kontrolka oleju. zatrzymalem sie i okazalo sie ze kapie/cieknie olej z filtra oleju lub z chlodnicy oleju. teraz moje pytanie czy jest mozliwosc zeby plyn chlodzacy sie wymiesza sie z olejem i jakie skutki tego dla silnika?? przejechalem jakies 1-2km bo nie mialem sie gdzie zatrzymac zaworki zaczely juz ostrzej klekotac i mam nadzieje ze nic sie powaznego nie stalo ;(
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
to teraz ja troche z innej beczki. jakie silniki byly montowane w T4 i Vito
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AGB] Srebrna eSa
del sola pamietam z crx-info [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:57_________________________________________________hteb juz odpadl bo sprzedal eSe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a z tajlandii tez sciagasz??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz w warszafce jestem. teraz bede cie gnebil :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AEB] Problemy z ciśnieniem doładowania
0.5-0.6 bara. 0.5 to taka dolna "dopuszczalna" granica eee tam AVJ seryjnie ma 0,45 Panie Moderatorze prosze uwaznie czytac. Pytanie ktore zostalo tutaj zadane dotyczy silnika AEB ktory kolega ma w profilu. Bedzie kropek nastepnym razem- [B5 AEB] Problemy z ciśnieniem doładowania
0.5-0.6 bara. 0.5 to taka dolna "dopuszczalna" granica- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahahahahahahhahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: pozamiatales :good: :good: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Only silnik z tylu jak w maluchu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dopiero jest fura.. :> RWD i 100KM zwijalo asfalt- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tutaj wlasnie nie ma o co rozwalic bo ludzie z okolicznych domow odsniezaja i jedziesz jak po asfalcie ze sniegu. ugnieciony, rowniutki, bez zadnych kamieni czy brylek lodu. kiedys skoda 105 smigalem po tych lasach ale nie bylo takiej predkosci. teraz jest rewelacyjnie jedynym problemem byly zwierzeta ktore wyskuja przed maske. w zeszlym roku rodzina 4 sarenek sprobowala przejsc i lampe u brata rozwalilem na ostatniej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakies 400km od warszawy :gwizdanie: - [B5 AGB] Srebrna eSa