Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. dopoki jest slonce to troszke cieplej jest. wypilbym jakis rum na rozgrzanie ale po pijaku to cholera wie jakbym to zlozyl :gwizdanie:
  2. dopiero kupilem oliwe i nowy filtr i teraz zbieram sily zeby wyjsc i w tym mrozie sie bawic. Jeszcze mnie kobita opierdala ze lazienke mialem sprzatac
  3. przod jest wciskany, tyl wciskasz i wkrecasz. przod chyba jesy wiekszy, tyl mniejszy. klucz od szlifierki pasuje i da rade tym wkrecic bo tam sa wciecia sluzace do wkrecania
  4. o kufa :shocked: :shocked: nie znalem was od tej strony :gwizdanie:
  5. kup se dizla, podobno palą od kopa pali bez problemu gorzej ze wyjebalo caly olej z silnika
  6. co sie cieszysz??
  7. karwa na tym mrozie musze samochod reanimowac :wallbash:
  8. zolta koks, srebrna juz oklepana. tyle w temacie ide spac
  9. 100% oring na chlodnicy oleju, nr czesci 038 117 070 A koszt oringu kolo 20zl jak pamietam, oryginal. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 22:17_________________________________________________dzwonilem do aso i dokladnie 8.50zl
  10. nie musisz wymieniac rozrzadu jezeli jego przeglad na to nie wskazuje tylko z powodu softu. jak masz cos uszkodzone to i tak sie wysra predzej czy pozniej ale raczej nie ma to powiazania z chipem
  11. wczoraj robilem trase 400km i teraz dziekuje ze sie to na trasie nie stalo. ciezko stwierdzic gdzie leci bo jest -15 i ciemno. na pewno filtr jest zalany ale nie wiem czy gdzies wyzej nie polecialo. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:21_________________________________________________moglby ktos screena wrzucic z etki z numerem tego oringu??
  12. Odpalilem auto i po przejechaniu kilometra zaczela migac kontrolka oleju. zatrzymalem sie i okazalo sie ze kapie/cieknie olej z filtra oleju lub z chlodnicy oleju. teraz moje pytanie czy jest mozliwosc zeby plyn chlodzacy sie wymiesza sie z olejem i jakie skutki tego dla silnika?? przejechalem jakies 1-2km bo nie mialem sie gdzie zatrzymac zaworki zaczely juz ostrzej klekotac i mam nadzieje ze nic sie powaznego nie stalo ;(
  13. to teraz ja troche z innej beczki. jakie silniki byly montowane w T4 i Vito
  14. del sola pamietam z crx-info [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:57_________________________________________________hteb juz odpadl bo sprzedal eSe
  15. a z tajlandii tez sciagasz??
  16. juz w warszafce jestem. teraz bede cie gnebil :gwizdanie:
  17. 0.5-0.6 bara. 0.5 to taka dolna "dopuszczalna" granica eee tam AVJ seryjnie ma 0,45 Panie Moderatorze prosze uwaznie czytac. Pytanie ktore zostalo tutaj zadane dotyczy silnika AEB ktory kolega ma w profilu. Bedzie kropek nastepnym razem
  18. 0.5-0.6 bara. 0.5 to taka dolna "dopuszczalna" granica
  19. hahahahahahahhahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: pozamiatales :good: :good: :polew: :polew:
  20. Only silnik z tylu jak w maluchu
  21. To dopiero jest fura.. :> RWD i 100KM zwijalo asfalt
  22. tutaj wlasnie nie ma o co rozwalic bo ludzie z okolicznych domow odsniezaja i jedziesz jak po asfalcie ze sniegu. ugnieciony, rowniutki, bez zadnych kamieni czy brylek lodu. kiedys skoda 105 smigalem po tych lasach ale nie bylo takiej predkosci. teraz jest rewelacyjnie jedynym problemem byly zwierzeta ktore wyskuja przed maske. w zeszlym roku rodzina 4 sarenek sprobowala przejsc i lampe u brata rozwalilem na ostatniej
  23. jakies 400km od warszawy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.