Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy przed chip tuningiem należy wymienić rozrząd


lis

Rekomendowane odpowiedzi

nie musisz wymieniac rozrzadu jezeli jego przeglad na to nie wskazuje tylko z powodu softu.

jak masz cos uszkodzone to i tak sie wysra predzej czy pozniej ale raczej nie ma to powiazania z chipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak powiedział przedmówca:

profesjonalnie zrobiony program i dobra eksploatacja nie wpłynie negatywnie na silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przejechane 180 000 przy 120 000 był wymieniany rozrząd to wygląda że jeszcze trochę pojeżdżę ale właśnie usłyszałem opinie że przed chipem trzeba zmienić pasek bo jak po chipowaniu dam w p.zdę to może strzelić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak mam taki silnik jak ty i byłem po wymianie rozrzadu i dobrze bo witek wyregulował mi go jeszcze bo jak "fachofcy " zmieniali to troche przesuneli gorne koło i auto troszke sie telepało na postoju. teraz jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przejechane 180 000 przy 120 000 był wymieniany rozrząd to wygląda że jeszcze trochę pojeżdżę ale właśnie usłyszałem opinie że przed chipem trzeba zmienić pasek bo jak po chipowaniu dam w p.zdę to może strzelić

zależy po jakim chipowaniu, jak zrobisz program u fachowca to twój pasek nie będzie w większym niebezpieczeństwie niż przed chipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy a a to po chipie pasek sie mocniej obciaza?

wieksza moc idzie na walek rozrzadu czy jak?? :kox:

Jeżeli dolewasz wachy to się obciąża jak jest na pompkach - a pompki mają napęd od paska rozrządu :).

Gdzieś wydziałem wykresy, jak pompki przy nom obciążeniu pobierają kilkanaście KW - jak pompują więcej paliwa to odpowiednio więszej mocy potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiptyning :polew: bomba

BTW zaczynam twierdzić, że to forum służy do zadawania "głupich" pytań

słuchaj dalej speców od wymiany pasków to zrobisz program obniżający moc i moment bo pasek pewnie się urwie od nadmiaru kucy, nie używasz :szukaj: to się lepiej naucz kolego "lis"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy, no ja ciagle w swiecie common raila zyje. nie skojarzyłem ze pasek napedza pompki...

moze i faktycznie troche mocniej sie obciazy.

mają ludzie na pompkach po 100 tys porobione na chipsach i jeżdżą z rogalem na gębie, program zrobić u fachowca i... noga w podłoge a rozrząd zrobić wtedy kiedy sie należy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...