Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matti_pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matti_pl

  1. vw podaje od -6 do 6, ale wiadomo najlepiej na 0
  2. zobacz tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161002.msg1873646#msg1873646
  3. Pewnie seria to 140 km,sprawdź oznaczenie silnika np: na obudowie rozrządu lub na wlepce gdzie zapas
  4. W Audi i w passatach też są pompki siemensa w 140 i 170 km i tak samo często się psuje
  5. Moge Ci polecić preparat Liqui Moly diesel spulung, odłączasz pompe, wpinasz się przed vakum pompe i bezpośrednio zasysa sobie preparat. U mnie w brd pomogło, a miałem już co i raz na jałowym czkawke. Zresztą zalecają robić to co 5tkm
  6. Nic sie nie ustawia komputerowo, tylko trzeba je prawidlowo zamontowac
  7. Coś Ci zawala ten filtr, musi być zrobiona odpowiednia diagnoza.
  8. To jest właśnie dpf. U mnie też spaliny śmierdzą, może bardziej są gryzące, oczywiście dpf-a nie ma, ale jeśli auto dobrze chodzi to jeździć lać rope i obserwować zachowanie motoru.
  9. matti_pl odpowiedział(a) na smughos temat w Audi A4 B6/B7
    No niezły bałagan się zrobił, lepiej kupić drugi motor, przełożyć i śmigać dalej
  10. FiodoRR najlepsze w tym będzie, że po podłączeniu vaga nie będziesz miał żadnych błędów, a lampka na fisie z filterkiem będzie się palić
  11. Potwierdzam, teraz już nie ma co się zapchać Tygrys dziwne, że jak miałeś awarie czujnika temp.spalin to nie przeszedł odrazu w tryb awaryjny
  12. Też zapytałem czy mocno kopci, bo mój BRD prawie wogóle nie kopci po wywaleniu DPFa i pewnie te kopcenie załatwiło Ci filterek
  13. Mi się zapełnił do końca i poprostu tylko zgasł i już nie odpalił Mocno Ci dymi ??
  14. A sterownik i reszta??
  15. Akurat BRD jest specyficznie czułe na ON przez pompki piezo siemens-vdo. Miałem wcześniej dwie sztuki skode i vw 2.0 tdi na boschu i nie było różnicy między eko a vervą, a mój BRD jedynie jeździ dobrze na vervie, a przejechałem nim ponad 100t.km
  16. Zrób na rozgrzanym, temp.płynu min.75C
  17. Dzięki już znalazłem, chodziło mi o ten z końcówką AP przed turbosprężarką do BRD, jeśli ktoś by wymieniał ten czujnik to pasuje od passata 2.0 tdi i 1.9 tdi także od golfa 03G 906 088 AN (tych na allegro jest dużo, bo tych z AP nie ma wogóle) różni się minimalnie wyjściem tzn jest troszkę inaczej wygięty, ale czujnik jest ten sam. Serwis chciał za ten czujnik 409 zł na allegro kupiłem za 40 zł i hula
  18. Jasne,że lepiej wywalić to dziadostwo jak sprawia problemy
  19. Witam! Może ktoś mi odszukać w etce nr tego czujnika temperatury spalin g235 do B7 BRD 2007[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:18_________________________________________________Znalazłem coś takiego 03g 906 088 ap ktos może potwierdzić ??
  20. Ma ktoś może nr tego czujnika??
  21. Faktycznie z tym BRD same problemy, mi dzisiaj właśnie padł czujnik 1 temp.spalin g235 - warto zakładać nowy ? Czy używke??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.