Treść opublikowana przez matti_pl
-
[B7 BRD] kąt synchronizacji wałków rozrządu vag-iem
vw podaje od -6 do 6, ale wiadomo najlepiej na 0
-
[B7 BRD] Błąd czujnika temperatury spalin -Pytanko
zobacz tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161002.msg1873646#msg1873646
-
[ALL B7] 2,0 TDI 170 KM (125 kW) - chiptunning
Pewnie seria to 140 km,sprawdź oznaczenie silnika np: na obudowie rozrządu lub na wlepce gdzie zapas
-
[B7 BPW] Jakiej firmy pompki do BPW
W Audi i w passatach też są pompki siemensa w 140 i 170 km i tak samo często się psuje
-
[B7 BRD] Wyciąganie wtrysków
Moge Ci polecić preparat Liqui Moly diesel spulung, odłączasz pompe, wpinasz się przed vakum pompe i bezpośrednio zasysa sobie preparat. U mnie w brd pomogło, a miałem już co i raz na jałowym czkawke. Zresztą zalecają robić to co 5tkm
-
[B7 BRD] Wyciąganie wtrysków
Nic sie nie ustawia komputerowo, tylko trzeba je prawidlowo zamontowac
-
[B7 BRD] Odczyt z kanału 13-telepie silnikiem/pompki? ktoś pomoże?
Jak paliwo czarne to do wymiany oringi na pompkach
-
[B7 BRD] Odczyt z kanału 13-telepie silnikiem/pompki? ktoś pomoże?
Zrób jeszcz log 018
-
[ALL B7] 2.0 tdi Bpw ,czy to juz koniec dpf
Coś Ci zawala ten filtr, musi być zrobiona odpowiednia diagnoza.
-
[ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
To jest właśnie dpf. U mnie też spaliny śmierdzą, może bardziej są gryzące, oczywiście dpf-a nie ma, ale jeśli auto dobrze chodzi to jeździć lać rope i obserwować zachowanie motoru.
-
[B7 BRD] AWARIA
No niezły bałagan się zrobił, lepiej kupić drugi motor, przełożyć i śmigać dalej
-
[B7 BRD] DPF zapełniony, w stopniu uniemożliwiającym regenerację
FiodoRR najlepsze w tym będzie, że po podłączeniu vaga nie będziesz miał żadnych błędów, a lampka na fisie z filterkiem będzie się palić
-
[B7 BRD] DPF zapełniony, w stopniu uniemożliwiającym regenerację
Potwierdzam, teraz już nie ma co się zapchać Tygrys dziwne, że jak miałeś awarie czujnika temp.spalin to nie przeszedł odrazu w tryb awaryjny
-
[B7 BRD] DPF zapełniony, w stopniu uniemożliwiającym regenerację
Też zapytałem czy mocno kopci, bo mój BRD prawie wogóle nie kopci po wywaleniu DPFa i pewnie te kopcenie załatwiło Ci filterek
-
[B7 BRD] DPF zapełniony, w stopniu uniemożliwiającym regenerację
Mi się zapełnił do końca i poprostu tylko zgasł i już nie odpalił Mocno Ci dymi ??
-
[B7 BRD] Pompowtrysk - nowy czy regenerować ?
03G130073MX
-
[B7 BRD] Wymiana pompowtrysku - lekkie drgania
A sterownik i reszta??
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Akurat BRD jest specyficznie czułe na ON przez pompki piezo siemens-vdo. Miałem wcześniej dwie sztuki skode i vw 2.0 tdi na boschu i nie było różnicy między eko a vervą, a mój BRD jedynie jeździ dobrze na vervie, a przejechałem nim ponad 100t.km
-
[B7 BRD] Wymiana pompowtrysku - lekkie drgania
Zrób na rozgrzanym, temp.płynu min.75C
-
[B7 BRD] Wymiana pompowtrysku - lekkie drgania
001 013 018 i 023
-
[B7 BRD] Czujnik temp.spalin g235
Dzięki już znalazłem, chodziło mi o ten z końcówką AP przed turbosprężarką do BRD, jeśli ktoś by wymieniał ten czujnik to pasuje od passata 2.0 tdi i 1.9 tdi także od golfa 03G 906 088 AN (tych na allegro jest dużo, bo tych z AP nie ma wogóle) różni się minimalnie wyjściem tzn jest troszkę inaczej wygięty, ale czujnik jest ten sam. Serwis chciał za ten czujnik 409 zł na allegro kupiłem za 40 zł i hula
-
[B7 BPW] Filtr cząstek stałych
Jasne,że lepiej wywalić to dziadostwo jak sprawia problemy
-
[B7 BRD] Czujnik temp.spalin g235
Witam! Może ktoś mi odszukać w etce nr tego czujnika temperatury spalin g235 do B7 BRD 2007[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:18_________________________________________________Znalazłem coś takiego 03g 906 088 ap ktos może potwierdzić ??
-
[B7 BRD] Problem z turbiną
Ma ktoś może nr tego czujnika??
-
[B7 BRD] Problem z turbiną
Faktycznie z tym BRD same problemy, mi dzisiaj właśnie padł czujnik 1 temp.spalin g235 - warto zakładać nowy ? Czy używke??