Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. dziwne ze sie przelacza. widzialem eSy po sofcie i BRC ogarnialo ta moc moze warto regulacje w jakims dobrym warsztacie zrobic?
  2. Fajna eska..ile łyka gazu ? :naughty: 9,5-25 :gwizdanie: powiedz jaki przebieg z LPG i jakie masz wtryski i reduktor?
  3. pewnie lata w jankach miedzy wozkami i sprawdza wydajnosc FIMIC'a :gwizdanie:
  4. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    co do puszczania dymu to bylbym ostrozny bo to nie jest jednoznaczne z walnieta glowica. jak sie nie znasz to nie ocenisz czy tak ma byc czy nie pisz do moskala. podobno ma kabel i chetnie przyjezdza VAGowac
  5. odebrales furanke??
  6. wiadomo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: coś dla Was ass skillz sexy dance.mp4 zamiast ciagle gacie podciagac to mogla juz zdjac wszystko i wtedy dac show :gwizdanie:
  7. el-tec jest strasznie drogi. jak masz mozliwosc to sam sobie pospawaj. pogadaj z Pozkiem. moze ci doradzi cos konkretnego
  8. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kopci?? wpadaj na spota to ktos ci moze zerknie
  9. jak chcesz to zwykla spawarka elektrodowa pospawasz, jak taka DP spawalem, nie wyglada jak supersprinta ale narazie daje rade
  10. do eSy tez pasuja a ci co nie wiedza placa 2xx za sztuke bo to niby do eSy z innym numerkiem na koncu :gwizdanie:
  11. a po co ci moj numer??
  12. WR G2 or UG7
  13. pssssyt psssyt slychac przy seryjnej puszce. teraz mam DP i jeszcze gwizdze jak dieselek kolkova
  14. moj samolot startuje za godzine. jak cos to PW :gwizdanie:
  15. :slina:
  16. spoko, narazie ide spac, pozniej ci sprawdze [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:58_________________________________________________te fele najlepiej wygladaja w graficie. jak dla mnie bomba
  17. alfonsi moskal co ty chciałeś żebym ci zmierzył??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:24_________________________________________________ eee tam ostrzeżony , przez tydzień byłem moderowany a jest taki jeden nadgorliwiec na forum , pseudonim "kapelusznik" spoko loko , wyrównam rachunki na "zimowym" , mamy z Poziomkiem pewien plan bardzo dobra , tylko mi sie bardziej widzą te czarne w srodku jakie czarne??
  18. Karwa a ja znowu nie dam rady przyjechac a chetnie bym w wiekszej grupie polatal ;(
  19. nie mieli czytnika kart :gwizdanie:
  20. po co ci ostatni tlumik. zostan ninja. wywal wszystkie
  21. wczoraj dostalem pierwsze punkty w zyciu. chcieli mi dac 1000zl i 12pkt a "wynegocjowalem" 300 i 6pkt. czuje sie rozdziewiczony
  22. i dokladnie tak jest Dokładnie tak Zrzuty sa z kwietnia, od tamtej pory nie podpinałem komputera bo nie mialem takiej potrzeby. To jak sie tak ze wszystkim zgadzasz to niewprowadzaj kolegów w bład bo zaraz każdy bedzie kalibrował z gazem w podłodze. P.S. A wracajac do Twoich zrzutów to załuż oddzielny temat zamieść fotki z pod maski opis wszystkich komponentów instalki i zrzuty to doprowadzimy to do pozadku;). ja?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.