Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 ABC] Zatarte panewki na wale korbowym - nowy silnik?
sprawdz dokladnie co sie wysralo tylko u jakiegos dobrego mechanika zeby pozniej sie nie okazalo ze bedziesz musial wymieniac dobre graty bo mechanik chce zarobic. Jak sie okaze ze poszly tylko panewki (w co watpie bo jezdziles przez dwa dni bez smarowania) to nie ma sensu wymieniac silnika
-
[ALL B5] Parówa
kiedy konczysz fimic??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo jezdzic trza umic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fioletowy OES dzisiaj??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 20:24_________________________________________________
-
RS4 B5
paradoksalnie te auta będą coraz drozsze. calkiem mozliwe ale raczej nie w polsce. ciezko sprzedac za 60-70k a co dopiero za 150k. kazdy kupi B7 bo nowsze
-
[B6 BFB] 1.8T po wizycie w MR MOTORS
Zamontuja
-
RS4 B5
Ceny RS4 B5 to prawie jak RS4 B7 z takim przebiegiem Za klasyke sie placi...
-
[ALL] Wydajnosc k03-073
gdzies czytalem ze 250-270KM. Troszeczke wydajniejsza niz K04-015. Ale i troche tansza
-
[ALL B5] Parówa
[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________ Moskal już ma szlifierkę cif jest fajny w wakacje kupujemy z kumplem do KJS'ow.
-
[ALL B5] Parówa
zawsze w biedronce nad produktem jest cena z opisem
-
[ALL B5] Parówa
mowilem ze wroci i bedzie wesolo :polew: :polew: jakby mnie to interesowalo. musze cos na temat napisac zeby kropka nie dostac
- [ALL B5] Parówa
-
[ALL B5] Parówa
jaka wydajnosc tego FIMICa??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: ta ciemna jest z herbaty, grana byla wczoraj i jakos zyja wszyscy, kutasowa tez calkiem calkiem, wchodzi bez przepitki cytrynowke eksperymentuje dopiero
-
[ALL B5] Parówa
przeczytal i poszedl P polozyc spac bo stwierdzil ze grubsza rozmowa bedzie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Parówa
ciekawe kiedy moskal przyjdzie zrobic porzadek
-
[ALL B5] Parówa
dziewczynki siedza, wodka sie chlodzi ale jak was slucham to nie moge sie oderwac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
EEEtam... jeszcze zielony trunek z kaktusa jest :gwizdanie:
-
[ALL B5] Parówa
macie sie ku sobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak na blondyne to calkiem calkiem [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 21:55_________________________________________________kufa ale sie napracowalem dzisiaj jeszcze litr spirytusu zostal ale nie mam juz sily
-
RS4 B5
Spalanie tyle co eSa przy normalnej jezdzie. Jak sie spieszy to zbiornik na godzine mysle ze wystarczy...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Rewelacyjny http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009 Swietna fabula i trzyma w napieciu do dokladnie ostatnich dwoch minut
-
[ALL B6] Tarcze przód 345mm
4D0615301B lub 4D0615301E[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:07_________________________________________________ATE: 24.0130-0177.1
-
[ALL B5] Parówa
ale sie podniecacie nudni sie robicie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kazda jest bita. kwestia jak bardzo i jak zrobiona