Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. sprawdz dokladnie co sie wysralo tylko u jakiegos dobrego mechanika zeby pozniej sie nie okazalo ze bedziesz musial wymieniac dobre graty bo mechanik chce zarobic. Jak sie okaze ze poszly tylko panewki (w co watpie bo jezdziles przez dwa dni bez smarowania) to nie ma sensu wymieniac silnika
  2. kiedy konczysz fimic??
  3. Bo jezdzic trza umic
  4. Fioletowy OES dzisiaj??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 20:24_________________________________________________
  5. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    paradoksalnie te auta będą coraz drozsze. calkiem mozliwe ale raczej nie w polsce. ciezko sprzedac za 60-70k a co dopiero za 150k. kazdy kupi B7 bo nowsze
  6. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Ceny RS4 B5 to prawie jak RS4 B7 z takim przebiegiem Za klasyke sie placi...
  7. gdzies czytalem ze 250-270KM. Troszeczke wydajniejsza niz K04-015. Ale i troche tansza
  8. [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________ Moskal już ma szlifierkę cif jest fajny w wakacje kupujemy z kumplem do KJS'ow.
  9. zawsze w biedronce nad produktem jest cena z opisem
  10. mowilem ze wroci i bedzie wesolo :polew: :polew: jakby mnie to interesowalo. musze cos na temat napisac zeby kropka nie dostac
  11. sreberko
  12. jaka wydajnosc tego FIMICa??
  13. :polew: :polew: :polew: ta ciemna jest z herbaty, grana byla wczoraj i jakos zyja wszyscy, kutasowa tez calkiem calkiem, wchodzi bez przepitki cytrynowke eksperymentuje dopiero
  14. przeczytal i poszedl P polozyc spac bo stwierdzil ze grubsza rozmowa bedzie :gwizdanie:
  15. ciekawe kiedy moskal przyjdzie zrobic porzadek
  16. dziewczynki siedza, wodka sie chlodzi ale jak was slucham to nie moge sie oderwac
  17. EEEtam... jeszcze zielony trunek z kaktusa jest :gwizdanie:
  18. macie sie ku sobie
  19. jak na blondyne to calkiem calkiem [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 21:55_________________________________________________kufa ale sie napracowalem dzisiaj jeszcze litr spirytusu zostal ale nie mam juz sily
  20. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Spalanie tyle co eSa przy normalnej jezdzie. Jak sie spieszy to zbiornik na godzine mysle ze wystarczy...
  21. Rewelacyjny http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009 Swietna fabula i trzyma w napieciu do dokladnie ostatnich dwoch minut
  22. Buba odpowiedział(a) na Dev temat w Audi A4 B6/B7
    4D0615301B lub 4D0615301E[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:07_________________________________________________ATE: 24.0130-0177.1
  23. ale sie podniecacie nudni sie robicie
  24. kazda jest bita. kwestia jak bardzo i jak zrobiona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.