Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. a jak z walkami?? prawda jest ze wyzej kreca??
  2. chodzilo mi o popychacze, lancuszek tez wymieniales??
  3. kazde AEB to czeka. Jak wyglada praca silnika na tych walkach??
  4. a właśnie , kongratulejszyn bubowski awans w niedziele , fiu fiu , musiał nieźle dziobać :gwizdanie: wczoraj wrocilem dopiero z czech, dzisiaj spedzilem 3 godziny w szpitalu bo moja kobita jak ja uczylem skakac to naciagnela miesnie barku. dziobac to dopiero zaczynam bo pojutrze egzamin poprawkowy mam
  5. o ramki pisz do użytkownika "Keżor" spoty sa we wtorek w Arkadii , jak chcesz kiełbaske to na Torwar o tej samej porze , Poziek piecze świnie z własnego uboju , kase bierze tylko za węgiel do grylla bo jego świnie żyją miłością :polew:
  6. rameczki sa zamawiane co jakis czas dla okreslonej ilosci osob, nikt nie zamawia 100szt zeby trzymac w piwnicy. nieoficjalne to sa imprezy alkoholowe gdzie Poziek stawia wszystkim [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:29_________________________________________________ a do jakich wartosci potrzebujesz?? ja mam ten autogauge jak cos +2 -2
  7. dlaczego ten temat jeszcze nie jest w koszu??
  8. jak popatrzysz na poczatek kazdej strony to sie dowiesz kiedy sa spoty, od razu mowie nie sluchaj Pozka ktory bedzie cie ciagnal na Torwar :gwizdanie: co do rameczek, naklejek etc zobacz dzial gadzety klubowe a wszystkiego sie dowiesz
  9. Pulinki Lipa w tej warszafce...
  10. daja rade. dzisiaj wyruszyl ciezki sprzet i jakos sie ogarniaja ale na drogach sa zaspy po 2m :gwizdanie:
  11. dziołchy padam na ryj...
  12. absynt ma chyba 80% a sliwowica 70%. nie pamietam
  13. z rolki czyli jedziesz rowno np 30km/h i pedal do oporu
  14. stare. teraz chyba jakies nowe powstaly bo trailera widzialem kiedys
  15. jestem od kilku dni browary testuje codziennie absynt i sliwowica sa...hmmm... mocne :gwizdanie:
  16. z czeskiej sieci bezprzewodowej
  17. masz kase na gaz to najpierw napraw turbo. pozniej jak cos sie rozleci to nie bedziesz wiedzial czy to wina turbiny czy gazu i staniesz sie kolejna osoba ktora cale zlo zrzuci na LPG
  18. kurde ale to wifi dziala... nie moge wiecej niz jedno zdanie napisac
  19. witek robi od B6 dopiero, wczesniejszych nie rusza chyba ze eSy. dzisiaj w nocy w czechach nasypalo 40cm sniegu i nikt tego nie rusza
  20. wygasla licencja na soft i wrocil ori :polew: eLPeDzi rules
  21. widze ze peace&love dzisiaj
  22. DV sprawdzales??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.