Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
- [B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
a jak z walkami?? prawda jest ze wyzej kreca??- [B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
chodzilo mi o popychacze, lancuszek tez wymieniales??- [B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
kazde AEB to czeka. Jak wyglada praca silnika na tych walkach??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a właśnie , kongratulejszyn bubowski awans w niedziele , fiu fiu , musiał nieźle dziobać :gwizdanie: wczoraj wrocilem dopiero z czech, dzisiaj spedzilem 3 godziny w szpitalu bo moja kobita jak ja uczylem skakac to naciagnela miesnie barku. dziobac to dopiero zaczynam bo pojutrze egzamin poprawkowy mam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o ramki pisz do użytkownika "Keżor" spoty sa we wtorek w Arkadii , jak chcesz kiełbaske to na Torwar o tej samej porze , Poziek piecze świnie z własnego uboju , kase bierze tylko za węgiel do grylla bo jego świnie żyją miłością :polew:- [ALL] Korekta softu po regeneracji turbo?
logi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rameczki sa zamawiane co jakis czas dla okreslonej ilosci osob, nikt nie zamawia 100szt zeby trzymac w piwnicy. nieoficjalne to sa imprezy alkoholowe gdzie Poziek stawia wszystkim [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:29_________________________________________________ a do jakich wartosci potrzebujesz?? ja mam ten autogauge jak cos +2 -2- [B5 AEB]Chiptuning.....warto ryzykować?
dlaczego ten temat jeszcze nie jest w koszu??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak popatrzysz na poczatek kazdej strony to sie dowiesz kiedy sa spoty, od razu mowie nie sluchaj Pozka ktory bedzie cie ciagnal na Torwar :gwizdanie: co do rameczek, naklejek etc zobacz dzial gadzety klubowe a wszystkiego sie dowiesz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pulinki Lipa w tej warszafce...- [ALL B5] Parówa
daja rade. dzisiaj wyruszyl ciezki sprzet i jakos sie ogarniaja ale na drogach sa zaspy po 2m :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziołchy padam na ryj...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
absynt ma chyba 80% a sliwowica 70%. nie pamietam- [B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
z rolki czyli jedziesz rowno np 30km/h i pedal do oporu- Tak się ścigaja Audiczki na Warszawskich Drogach
stare. teraz chyba jakies nowe powstaly bo trailera widzialem kiedys- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem od kilku dni browary testuje codziennie absynt i sliwowica sa...hmmm... mocne :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z czeskiej sieci bezprzewodowej- [B5 AEB] LPG z uszkodzoną turbiną?
masz kase na gaz to najpierw napraw turbo. pozniej jak cos sie rozleci to nie bedziesz wiedzial czy to wina turbiny czy gazu i staniesz sie kolejna osoba ktora cale zlo zrzuci na LPG- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde ale to wifi dziala... nie moge wiecej niz jedno zdanie napisac- [ALL B5] Parówa
witek robi od B6 dopiero, wczesniejszych nie rusza chyba ze eSy. dzisiaj w nocy w czechach nasypalo 40cm sniegu i nikt tego nie rusza- [ALL B5] Parówa
wygasla licencja na soft i wrocil ori :polew: eLPeDzi rules- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze ze peace&love dzisiaj- [ALL B5] Parówa
DV sprawdzales??- [ALL B5] Audi rs4 by sportmile - naprawa + lekkie mody
:oklaski: profi - [B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X