Treść opublikowana przez Buba
-
[ALL B5] Zmiana silnika z 1.6 na .............
pojedz do dobrego mechanika niech zweryfikuje co i jak jest z silnikiem. jakie koszta naprawy. jezeli faktycznie trzeba robic kapitalke to nie oplaca sie wogole grzebac. poszukaj na allegro jakiegos AEB/ADR ktory nie jest jeszcze wyjety. Wez mechanika jak sie nie znasz na silnikach niech sprawdzi kompresje i wszystkie pierdoly. Ale co do swapa to naprawde trzeba sie dobrze zastanowic bo faktycznie mozna sie wpiepszyc w niezle gowno. Warto szukac w klubie bo pewniej ze nie zajechany.
-
[ALL B5] Parówa
duzy jest bo ma 17cm. taki schowany cichociemny mowilem ci ze kilka razy stanalem na twoim nowopolakierowanym zderzaku?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Parówa
powialo chlodem :gwizdanie: dobrze ze zrobiles tak jak mowilem to nie bedziesz sie musial znowu ze spawarka bawic tylko 4 srubki odkrecic. te lampy to Valeo czy depo??
-
[ALL B5] Parówa
nizej nie zalozy bo rury ktore kupil chyba nie siegna
-
[ALL B5] Parówa
a co ty masz za lampy?? ostatnio byly czarne
-
[B5 AEB] Problem z pracą silnika
VAG
-
[ALL B5] Parówa
a jak najlepszy tekst moskala "Gdzie jest dziesiatka, k**wa gdzie jest dziesiatka, ja pier**le nic tu nie ma. jakbym wiedzial to bym swoje narzedzia na budowe przywiozl. Buba masz dziesiatke i tasme izolacyjna??"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czarna skóra jest brzydka ..jakby ktoś asfalt wylał na fotele Co za koleś lepsza cala czarna niz czarna lamana z niebieska alkantara.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o f*ck powinien byc BAN jak nic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety S4 nie sprzedaja sie od reki ale ta jest czarna i ma czarna skore wiec jak dla mnie pierwsza do ogladania.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe z jakich powodów straciła znaczek na klapie i zyskała nowy S4 wyglada ciekawie ale juz stoi ze 3 miechy[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:57_________________________________________________dzisiaj bawilem sie takim urzadzeniem http://www.allegro.pl/item887652118_vas_5052.html fajna zabawka
-
[ALL B5] Parówa
rowniez bylem na placu boju (jak sie okazalo zaraz za kolkovem). najfajniejsze jest jak cala ekipa stoi, koles spawa a moskal sie wydziera zeby dobrze spawal i dziur nie robil :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mrożoną góralską herbatkę przygotowanie: 1)idziesz wpierw łóżko sobie pościelic potem: 2)bierzesz szklankę wkładasz woreczek herbatki wciskasz cytrynę zalewasz zmrożonym spirytusem do pełna przyjmujesz na raz zaleznie od kondycji powtarzasz punkt drugi, jeżeli nie jesteś w stanie kożystasz z punktu 1 :polew: bardzo smieszne. ma byc delikatne i subtelne a nie killer zabojca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepszy spirytus jaki pilem to w zeszlym roku na mazurach. 2litry spirytusu + 3l wody + swieze liscie miety prosto z łąki ale w wawie nie oplaca sie kupowac miety bo duzo tego trzeba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wczoraj pilem/degustowalem rozne dziwne wynalazki zrobione na bazie spirytusu. Spirytus z sokiem kaktusowym z biedronki nawet spoko, spirytus z herbata miodzio (skonczyla sie wodka, kumpel poszedl do kuchni i za 20min byla gotowa i nawet nie bylo czuc spirytusu). Dzisiaj bede porterowke robil bo tez podobno dobra jest ale mam jeszcze 5l spirytusu do zrobienia na wyjazd. Macie jakies patenty na dobry mix??
-
[ALL B5] Parówa
wygladaja jak z odzysku :gwizdanie:
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
warszawa-wilno-warszawa 932km warszawa-janskie laznie, janskie laznie-warszawa, warszawa-janskie laznie, janskie laznie- warszawa 1920km
-
[B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
Przyczyna ciekniecia byl oring pekniety w 4 miejscach. lamal sie jak paluszki. Koszt oringu w aso 8.50zl Przy okazji chlodniczka nowa 140zl Dzieki za pomoc
-
[ALL B5] Parówa
Bede szukał :gwizdanie: ktos na sr.pl sprzedawal komplet z rs4 chyba za 4500 i mozna bylo osobno wziac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziewuszki
-
[ALL B5] Parówa
do naszej podejdzie K04-15, innej nie wsadzisz
-
Strefa Śmiechu
Axe Clean Your Balls
-
Turbo - spływ oleju w 1.8T AEB
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko sie cieplo ubierz :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na Torwarze :good: Zapraszam o 19 znowu zamieszanie robisz :bicz3: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.