Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. zapraszamy na spoty warszawskie
  2. Moja kobieta przyjezdza za kilka godzin i jakby sie dowiedziala ze w walentynki jade spotkac sie z moskalem zeby pogadac o d*pach, golych babach, cyckach i czy Poziek jest fajny a juz napewno najmniej o samochodach to zgadnij co by bylo??
  3. moskal moja walentynko co dzisiaj robimy :gwizdanie:
  4. lepszy od cclenera?
  5. a co to?? tyle filmików z redtuba do kosza ??? :shocked: :shocked: ;( tamte moja kobieta kasuje
  6. nikt nie twierdzi ze wtryskiwacze masz sprawne w 100% ale STP kosztuje sporo mniej niz nowe wtryski a moze pomoc
  7. motorkiem?? Dobry jestes masz zapasowe nerki?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 15:59_________________________________________________uruchomilem CCleanera dzisiaj i po analizie mowi ze mam ok 400MB do usuniecia
  8. mialem ten sam problem. zakladam ze filtr oleju masz dobrze dokrecony :gwizdanie: najpierw sprawdz czujnik oleju ktory jest od gory. zobacz czy nie cieknie. jak nie ma sladow oliwy to wymieniaj ten oring. do AEB 3-4zl chyba placilem w ASO wiec nie warto kupowac zamiennika. Ori ma takie dodatkowe "oczka" U mnie lalo jakbys zdjal jakis przewod z olejem. uszczelka byla peknieta w 3 miejscach i twarda jak kamien. Po przejechaniu 2km nie mialem oleju w silniku a godzine wczesniej wrocilem z wakacji Lepiej tego nie bagatelizuj. Uszczelka to drobnostka a jak ci padnie gdzies w trasie to sie zdziwisz. Najwygodniej od spodu wymienic. dwa podnosniki auto do gory dostaniesz sie bez problemu.
  9. Wymien filtr i spawdz pompe paliwa najpierw. dolej siuwax do czyszczenia wtryskiwaczy i wtedy zobaczysz jakie beda efekty. najpierw tansze metody, pozniej drozsze
  10. Niestety chinczyki wszystko zrobia
  11. nie wygladasz na takiego co sie dzisiaj zarejestrowal na forum a zadajesz takie pytania czytalem ze SID jakies dmuchawy zamowil bo podobno sa dobrej jakosci a nie ori ale to trzeeba by sie do niego zglosic
  12. Chłopaki robili sobie walentynki ? :polew: ja nawet wiem kto komu :gwizdanie: pucuj sie [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 13:37_________________________________________________Wrocilem dzisiaj do czasow liceum. Caly dzien slucham PFK i Kaliber44. Sasiadki mnie chyba zlinczuja jak mnie zobacza. Ale klasyka jest dobra
  13. lacze sie z Toba w bolu :gwizdanie: parowa fruwa??
  14. Kosci bola z rana czy prostata :gwizdanie:
  15. w sobote tez spac nie mozesz??
  16. Co tu taka cisza?? Zeby ludzie z siedlec na waszawskim nabijali posty :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.