Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem ale ...... w domu na L4 sęks Norbusiu to zwolnienie z pracy a nie ze swietowania :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie jestes w arkadii zeby swietowac??
-
Lockerz.com
Based on your feedback, we're testing out a new redemption process this month. We are offering an additional three waves (“Member Appreciation Redemption”) as well as the general redemption for a total of four waves in order to give our members more chances and new ways to redeem. On Feb. 18, members can sign up for the Member Appreciation Redemption. Here's how it works: The Member Appreciation Redemption will take place on Feb. 25 in three waves: For 350 PTZ, you get up to three chances to redeem. For 250 PTZ, you get up to two chances to redeem. For 100 PTZ, you get one chance to redeem. As soon as you sign up, your confirmation page will give you the redemption time(s). By signing up, you'll gain access into an exclusive PTZ Place on Feb.25. Taking part in our Member Appreciation Redemption does not guarantee a prize, but it does increase your chances. If you don't want to participate, don't worry! We'll be having a general redemption soon after the Member Appreciation Redemption. You may only redeem one prize in total in February. We'll be posting the rules and FAQ soon so stay tuned.[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:53_________________________________________________Co to oznacza??[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:53_________________________________________________trzeba bedzie tyle PTZ poswiecic zeby moc wymieniac PTZ na nagrody??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokladzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
zapraszamy na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 ANB] Nowa instalacja BRC-auto jakby mniej żwawe
jezeli oni maja takie podejscie do klienta to ja juz bym u nich nic nie zrobil. napisz do czakraamu i poczekaj co powiedza. od nich zalezy co dalej bo to ich instalacje. [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 18:14_________________________________________________jezeli nie powiedzieli ci ze zzniszcza oslone to kase maja zwrocic- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
proponuje zeby identyfikatory kazdy nosil- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Lockerz.com
ale w spamie sie nie pokazuja, nawet przestawilem zeby wiadomosci z tej stony nie ladowaly w spamie- [B5 ANB] Nowa instalacja BRC-auto jakby mniej żwawe
Tylko pamietaj nie dzwon tylko jedz, otworz maske, powiedz to i to trzeba poprawic. Pokaz palcem konkretnie. Telefon nic ci nie da bo zleja cie cieplym moczem i przygotujesz ich na swoj przyjazd. Wal z zaskoczenia i zobaczysz jaka bedzie reakcja. Przeczytaj sobie jeszcze raz dokladnie co wszyscy napisali. I nie mow ze twoja wiedza jest z forum bo dasz im mocny argument i polegniesz!! Daj znac jak poszlo- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Lockerz.com
o2 dochodzi, wp czekam od 5 osob i zadna nie dostala[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:14_________________________________________________no dobra, doczytalem sie na jakichs forach ze na wp.pl nie dochodza- [B5 ANB] Nowa instalacja BRC-auto jakby mniej żwawe
auto stracilo moc zniszczony plastik za dlugie przewody od wtryskow, powiedz ze widziales kilka samochodow z ta instalacja i wyglad zupelnie innaczej i pokaz np fote- Lockerz.com
bo one lądują w folderze SPAM no wlasnie gadalem z ludzmi i nie maja caly czas klikam resend ale nic to nie zmienia, nawet wyslalem na maila mojej grupy ze studiow (gmail) i po 10s juz bylo zaproszenie a te polskie poczty wogole nie rejestruja ;(- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 ANB] Nowa instalacja BRC-auto jakby mniej żwawe
jedz do nich i powiedz zeby poprawili montaz bo ewidentne jest zle. auto nie bedzie jezdzic jak powinno. jedno jest pewne. jak na taki montaz w 4 godziny to faktycznie z 8 chlopa musialo siedziec. jeden wiercil otworki w plastiku, jeden w kolektorze, kolejny przy butli, reduktor, sterownik, kable, przewody... masakra, powiedz gdzie takie rzeczy robia bo do polecanych sie nie nadaje- Lockerz.com
czy wasze przychodza zaproszenia na inne maile niz gmail?? czekam juz 2 dni od momentu wyslania wyslalem zaproszenia i nikt z moich znajomych (oprocz tych z gmaila) nie dostal...- Nowicjusz - wątek powitalny
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Nowicjusz - wątek powitalny