Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Nowa instalacja BRC-auto jakby mniej żwawe


tomek988

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj kogego aż reduktor sie ułoży tak do tysiąca km i na regulację ostateczną podjedz i wtedy to juz nie ma przebacz musza ustawić dobrze.

Można wiedziec ile przykosztowała instalka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reduktor brc typ genius version mb

wtryski brc ( czerwone)

inne: censeq brc 24

wtryski masz za slabe wiec wracaj do gazownika zeby wymienil na pomaranczowe conajmniej i niech nie sciemnia ze sa dobre

reduktor 1500??[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 16:36_________________________________________________

Poczekaj kogego aż reduktor sie ułoży tak do tysiąca km i na regulację ostateczną podjedz i wtedy to juz nie ma przebacz musza ustawić dobrze.

Można wiedziec ile przykosztowała instalka?

nic to nie da, po zalozeniu ma latac prawidlowo a nie za pol roku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redukuktor jest 1500

wtryski masz za slabe wiec wracaj do gazownika zeby wymienil na pomaranczowe conajmniej i niech nie sciemnia ze sa dobre

to co teraz pojade i myślisz że zmieni na pomarańczowe bez dopłaty bo ja w to nie wierze??

instalacja kosztowała mnie 3000zł

a na tej listwie pisze od wtryskiwacz MTM więc może sieyle to nie BRC nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz i mowisz ze zle sa dobrane podzespoly. czerwone wtryski mozesz sobie do 1.6 zalozyc. powiesz ze albo wymienia albo niech zabiera instalacje i oddaje kase

a MTM jest na wtrysku czy na listwie napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtm pisze na listwie i oboktej listwy sa czerwone na brzegach nalepki

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:11_________________________________________________sorry po przed chwila obejrzałet to podchodzi bardziej pod pomaranczowy niż czerwony obok tej listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie zdecyduj :wink4:

zrob foto najlepiej albo zapytaj jakiejs kobiety :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie już zdecydowałem sie

są koloru pomarańczowego

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:23_________________________________________________nie ma poprostu tego jadu jak na benzynie, może taki gaz zatankowałem jakiś chszczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najczesciej tankuję na orlenie samochód pali sporo mniej niż np na BP i mają czesto podwójne dystrybutory przez co szybko można sie zatankować.

Kolego moze szukasz dziury w całym i masz jakiś dziwne uprzedzenia do gazu. Najlepiej porównej przyspieszenie na IV biegu od 60-140km/h zmierz czasy stoperem i bedzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolne jestem zadowlolony z tej instalacji ale bez stopera nawet wiem ze bedzie wolniej.

czuć to tak przy 4000-6000 obr/min ze nie ciagnie tak jak na benzynie , troszke bardziej zmulony w tym zakresie i nie wiem czy na reklamacje czy to sie wyrobi samo czy moze tak na gazie jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zle zostala przeprowadzona kalibracja :mysli: zatankuj normalny gaz i zobacz wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze na Lpg ma tak samo smigać jak na Pb w końcu za coś załaciłęś te 3 tyś. Może reduktor sie układa i membrana już ma inna charakterystykę pracy jak w garażu u gazownika? Ile już przejechałes na LPG? Jak masz najechane kilka stówek to trzeba obowiazkowo podjechac na regulację i kontrolę map wtrysku i korektę ciśnienia w reduktorze.

Jedno jest pewne nie odpuszczaj gazownikowi dopóki nie bedziesz zadowolony.

I nie tankuj na jakiś tam stacjach krzak bo jak tankowałem sie tam gdzie popadło to samochódy zawsze mi więcej paliły niż na markowych, a przy wtrysku gazu ważne jest żeby paliwo było czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gazie mam przejechane zaledwie 140 km a sie pytałem to na przeglad mam przyjechac do nich za 15000km na wymiane filtrów itp w tygodni sie najwyżzej z nimi umowie niech jeszcze go zobaczy a te charakterystyke to nie wiem nawet gdzie robił bo jak przyszłem odebrać samochód to juz był na parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to za 15k km?

po tysiacu sie jedzie zeby sprawdzic ustawienia. mozliwe ze za male cisnienie ci na reduktorze ustawili

cos czuje ze jakas firma krzak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie firma zachwalana już przez paru znajomych

no i działająca po całej polsce podobno

montaż zają im 4gdz

to ja najlepiej jak 1000km zrobie to do nich zajade i powiem ze niby cos gorzej chodzi a wtedy mi sprawdzą ustawienia pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dostałeś do tej instalacji książki gwarancyjnej z wykazem przeglądów okresowych? Tam powinny być wyszczególnione po jakim okresie masz zrobić pierwszy przegląd (1000km) a później 15000 - z wymianą filtrów, sprawdzeniem szczelności itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...