Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Nowa instalacja BRC-auto jakby mniej żwawe


tomek988

Rekomendowane odpowiedzi

auto stracilo moc

zniszczony plastik

za dlugie przewody od wtryskow, powiedz ze widziales kilka samochodow z ta instalacja i wyglad zupelnie innaczej i pokaz np fote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może kogoś z Pomorza znajdz, najlepiej na spocie, zeby z Tobą pojechał i powiedział jak krowie na rowie o co biega.

Biała nalepka ma być skierowana w stronę tylnego zderzaka. Więc kolejna porażka.

Na dowód niech poakża Ci mapy wtrysku na 100% są rozjechana na tak długich wężykach.

Zapisz sie na forum-lpg.net i cierpliwie czytaj a znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic. jutro do nich jade podymic w koncu 3000zł to nie jest mało

za te pieniadze oczekiwałem czegos konkretnego a nie lipy

ja bym nie popuścił, kaszana jak nic i nie trzeba się dużo znać to widać gołym okiem, a jak jeszcze auto Ci nie idzi to chyba nie będziesz tak jeździł,

swoją drogą to ten warsztat jest chyba na etapie gazowania Poloneza 1500...dobrze, że gazem Ci w aucie nie śmierdzi,

jedź i walcz o swoje bo tak to będziesz się wkurzał :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ten link mi chodziło, ale tak pomieszałem, że trudno by było go znaleźć :polew: :gwizdanie: :kox:

Ach te zakładki mozilli człowieka ogłipiają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, jak mozna wpasc na taki pomysl, zeby niszczyc oslone silnika :evil:. Nie wiem co napisac, ja co prawda zauwazylem u siebie, ze wezyki tez nie sa zbyt krotkie ale mam to w d..., bo auto jezdzi bardzo dobrze. Chlopie jedz do nich i niech to zmienia i nowa oslona silnika, biegusiem! Przez takich "magików" LPG psuje sobie opinie i potem ludzie sie boja :przebiegly:

PS. Jak pisali bardziej doswiadceni koledzy wez wydrukuj zdjecia i pokaz w zakladzie jak ma byc to zrobione i zadnej dyskusji, ma byc zrobione i koniec! Aha i warsztat do niepolecanych prosimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietaj nie dzwon tylko jedz, otworz maske, powiedz to i to trzeba poprawic. Pokaz palcem konkretnie. Telefon nic ci nie da bo zleja cie cieplym moczem i przygotujesz ich na swoj przyjazd. Wal z zaskoczenia i zobaczysz jaka bedzie reakcja.

Przeczytaj sobie jeszcze raz dokladnie co wszyscy napisali.

I nie mow ze twoja wiedza jest z forum bo dasz im mocny argument i polegniesz!!

Daj znac jak poszlo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz widze efekty 4 godzinnej roboty, wiekszej kaszany nie widzialem, jak by mi ktos tak zrobil to nawet auta z warsztatu nie biore!!!A to jak długo jest zakładana instalacja swiadczy o tym jak porzadnie jest załozona!!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wrociłem od tego gazownika

jak powiedziałem temu mechanikowi to powiedział ze tak zawsze zakłada i zakładał bedzie mowił ze pracuje w tej branzy juz 11 lat i kazał sie nie wpier...ac w jego robote

Powiedziałem mu tez ze mowili mi ze te wezyki od listwy do wtrysków maja byc jak najkrotsze a on na to ze jezeli nie przekraczaja pewnej tam długosci (niepamietam juz ile to powiedział) to kwestia ustawienia dobrej mapy i wszystko jest ok i poszedł do swojej roboty

Akurat nawinoł mi sie jeszcze cały szef tej firmy rozmawiałem z nim dosc długo i nawet za pieniądze nie chciał mi tej listwy przełożyć tłumacząc sie tym ze nie bedzie sobie psuł opini. na koniec jeszcze dorwałem mechanika i mowiłem mu że nie idzie troszke gorzej na gazie

a on na to jesli tak nie ma problemu za 40 minut zwolni sie miejsce to podjedz zrobimy tak ze nie odczujesz żadnej różnicy ale spalanie juz nie bedzie takie jak masz teraz

tylko troche wieksze

to ja na to ze przyjade jak sniegi stopnieją wtedy sie dobrze ustawi

wsumie to nic nie zwojowałem ale jestem w krope bo ten mechaanik od gazu był tak pewny siebie. dowiedział sie tez od znajomych ze on robi jeszcze prywatnie usterki zwiazane z gazem i jest bardzo dobry znajomy mowił ze jak mu nie zle choidził na gazieto jak pojechał do niego to teraz chodzi mu tak samo jak na benzynie nawet jak nie lepiej ale tez i wieksze ma spalanie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze niszczy osłonę silnika? :evil: Pokazałeś mu zdjęcia? Walcz, nie daj się! Ps. A ten cały "szefunio"-ja bym mu powiedział, że skoro nie chce sobie psuć opinii, to niech to zmieni i jeszcze osłona ma być nowa, bo składam reklamację.

Nie wp...ać się w robotę to mógłbyś, gdybyś za to nie zapłacił, a kazać to sobie on może...

Ps. Jak niec nie wskórasz, to normalnie napisz reklamcję-najlepiej weź kodeks cywilny i powołaj się na odpowiednie paragrafy, od razu zmiękną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo jest mowic gorzej zrobic podymic moge ale co mi to da oni tak widocznie robia to jest ich technika montazu napewno nie zrobił mi tak po złosci a jak jeszcze bede

do nich skakał to co jak myslicie jak u nich bedzie wygladal okresowy przeglad mechanik sie bo odegrał na aucie napewno

mowiłem mu tez ze bede uszczellniacze zaworowe zmieniał i co teraz nie zmienie bo mam tak listwe załozona??

on poszed ł ze mna i powiedział zebym sobie te przewody poznaczył , i je rozpioł i z wezykami tak samo i wzystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila do Czakramu ze zdjęciami i zapytaj czy oni rekomendują taki montaż (de facto napisz to w formie reklamacji-zniszczenie osłony silnika)-rozumiem, ze zakład ma autoryzację Czakramu?

Ps. Spoko, wiem, że łatwo mówić siedząc, na forum lpg-forum.pl jest sporo galerii-ściągnij zdjęcia i pokaz im. Nie przejmuj się się przeglądem, możesz zrobić wszędzie w każdym zakładzie z książki serwisowej.

Ps2. Chłopie zapłaciłeś kupę kasy i ma być zrobione dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na tej ksiazce serwisowej to wszedzie pisze czekram to chyba jest od nich, dobry pomysł z tym mailem najlepiej jak uderze na sama gore bo z tymi mechanikami to nic nie zdziałam [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 17:32_________________________________________________a tam jest kilka miast wysle tebo maila chyba do [email protected] w tarnowie co??[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 17:37_________________________________________________ooo i sa jeszcze prze czekram polecani;

http://www.czakram.pl/nrits_pokaz.php?name=0197[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 17:42_________________________________________________http://www.autocentrum.pl/go/527__Oceny_instalacji_LPG_-_Auto-Eko_Krzysztof_Grabowski__1149305478.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli oni maja takie podejscie do klienta to ja juz bym u nich nic nie zrobil. napisz do czakraamu i poczekaj co powiedza. od nich zalezy co dalej bo to ich instalacje.

[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 18:14_________________________________________________jezeli nie powiedzieli ci ze zzniszcza oslone to kase maja zwrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale jak to dobrze napisać zeby to miało jakies szanse??

napisz tak jak uważasz i zgodnie z prawdą, fuszera totalna ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Czy jest jakaś instrukacji montażu, co by pokazać gościom, że nawet butlę źle zamontowali

(do jazdy na wstecznym)?

Reklamacja, wydaje mi się, że powinna mocno uwypuklać zniszczenie osłony silnika.

Ps. Sciągnij zdjęcia montażu 1.8T na BRC SQ24 i załącz do reklamacji oraz oczywiście swoje zdjęcia montazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja instalowalem BRC Sequent 24 w Abart we Wroclawiu, teraz nikt tam nie odbiera, mam nadzieje ze firma jeszcze jest , a co do tego plastiku, to tez mi taką fuszere zrobili na niej. A tak polecali ten Abart we wrocku :( specjalnie jechalem 130km zeby tam zamontowac... no i jak przyspieszam ostro to sie przelącza z LPG na Pb przy wyzszych obrotach na 1 i 2 biegu. pomaranczowe wtryski na listwie MTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...