Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Pani ci nie podbije bo na pieczątce w dowodzie jest numer stacji diagnostycznej
  2. jak ty ciagle albo w pracy albo ciupciasz i nic nie piszesz :gwizdanie:
  3. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    kolor zielonej kupy...
  4. codziennie sprawdzam i nie widac nic, musze umyc silnik bo od sniegu wszystko troche mokre. ale przewody, zlaczki nic nie leci. wszystko suche...
  5. Na cieplym, na jalowym, pozniej z gazem wcisnietym, pozniej sie przejechalem, znowu podpieli sie z cisnieniem. Jest jeden przewod delikatnie mokry ale pod cisnieniem nie cieklo z niego. wogole nie ubywalo plynu w zbiorniczku jak sprawdzali. 2Bary cisnienia i nic...
  6. Mam taka zagadke. Wymienilem chłodniczke oleju razem z tamtym oringiem bo wylalo mi oliwe. Po wyjechaniu od mechanika zaparkowalem pod blokiem, rano wstaje jade do pracy i po 5 km miga kontrolka od plynu. Patrze pod maske a tam zbiorniczek wyrownawczy pusty. Dolalem płynu i pojechalem dalej. Wszystko spoko, przejechalem jakies 100 km nic sie nie dzialo po czym znowu nastepnego dnia podczas jazdy zaczyna swiecic. Dzwonie mechanika ktory to robil i kazal przyjechac. Sprawdzili cisnieniowo caly uklad, zadnego wycieku, nic nie ubywalo. Auto chodzilo pol godziny na jalowym, pozniej jazda. Dziwna sprawa... Od tamtej pory za kazdym razem jak wsiadam do auta to sprawdzam stan plynu i np wczoraj caly zbiornik wyrownawczy zniknal po 8km NIe ma reguly kiedy plyn znika. Przez tydzien sprawdzalem i nic sie nie dzialo do wczoraj. Plynu bylo caly czas tyle samo. Auto nie kopci, nie grzeje sie i nic sie z nim zlego nie dzieje . Gdzie moze byc przyczyna bo juz nie mam pomyslu? Czy glowica moze w takim tempie pochlaniac plyn? Korek?
  7. moskal w BMW?? nie...[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 17:55_________________________________________________zainstalowalem windowsa 7 ale szybciutko wracam do XP... kaszana na maxa
  8. [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 12:43_________________________________________________ragga dzie uciekales http://www.tvn24.pl/-1,1644435,0,1,ucieczka-pirata-skonczyla-sie-na-barierce,wiadomosc.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.