Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Jaka pompa paliwa?


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki pomóżcie...mam a4 b6 z 2001r 1.8 T.padła mi pompa paliwa i tu mam problem.koleś który to naprawia nie może znaleść zamiennika pod ten numer tego całego układu pompy paliwa.znalazł z siemensa ale okazuje sie że on daje 3 atmosfery ciśnienia a w moim potrzebne są 4atm.czy ktoś miał już taki problem?poradzcie bo w najgorszym wypadku musze kupić ori za 1600zł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do urzytkownika SID i poproś o jednokierunkową pompę Boscha 044

lub uderzaj tu:

www.re5pect.pl

nie kupuj ori bo szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to numer tej mojej ori pompy 8E0919051B.......chłopaki a ta z boscha 044 na pewno podejdzie?zakładaliście juz taką do swoich aut?czy tylko przypuszczacie że ta może być dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to numer tej mojej ori pompy 8E0919051B.......chłopaki a ta z boscha 044 na pewno podejdzie?zakładaliście juz taką do swoich aut?czy tylko przypuszczacie że ta może być dobra?

ja miałem taką w swojej A4 1.8T AVJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz pytam bo jestem laikiem a niechce sie wpakować w niepotrzebne wydatki...jesli ona pasi to dzieki bede działał w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz pytam bo jestem laikiem a niechce sie wpakować w niepotrzebne wydatki...jesli ona pasi to dzieki bede działał w tym kierunku

dla pewności sprawdź jaką ma średnica twoja pompa i zadzwoń do sprzedawcy zapytaj się o średnicę tej konkretnej boscha 044

jak identyczne to kupuj i użyjesz seryjnego koszyczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą gadałem z mechanikiem....mowiłem mu o niej i powiedział że ona nie wejdzie do tego koszyka....ale już znalazł inną ufffff...chyba będzie to grało...jak będzie gotowe to dam znać co z tego wyszło...pozdro i jakby co to wszystkim zycze udanej balangi sylwestrowej :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik ocenił to na oko ? :naughty:

wiesz,jak jest-mial jedna na magazynie-jeszcze zarobi na niej,wiec powiedzial,ze zadna inna,oprucz tej,co ma -po prostu tam nie wejdzie bez grubszego rezania... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak tylko że jeszcze do dzisiaj sam mówił że nigdzie nie mioże znalesc i że jak mam jakiś dostęp to też mam szukać.no ale zobaczymy co z tego wyjdzie.niby coś już ma i dzis ma byc gotowe...zobaczymy.3majcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Napisz jeszcze jaki masz objaw że padła pompa paliwa. U mnie kiedyś strasznie burczało w okolicy baku, mechanik stwierdził, że pada pompa, ale po zmianie filtra ( dzięki podpowiedzi kolegi Poźka ) okazało się, że jest gitara.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Napisz jeszcze jaki masz objaw że padła pompa paliwa. U mnie kiedyś strasznie burczało w okolicy baku, mechanik stwierdził, że pada pompa, ale po zmianie filtra ( dzięki podpowiedzi kolegi Poźka ) okazało się, że jest gitara.

Pozdrawiam

hehe u mnie ta sama sytuacja całe szczęście że są takie Poźki i forum bo te mechaniki to niech ich @^@^^^@#@#!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objaw miałem taki że w trakcie jazdy auto po prostu zgasło.i niedało sie zapalić...zatargałem go do elektro mechanika.podpiął pod kompa i okazało sie ze jakiś przekażnik wypaliło.przy odbiorze powiedział mi ze głośno chodzi pompa i że za niedługo może dokończyć swój żywot...gdy pojechałem do domu.auto zgasilem a za 2 godz chciałem znowu gdzieś jechać i już nie odpalił.znowu go zatargałem do niego i stwierdził ze ta pompa musi byc w gorszym stanie niz myslał i że ją trzeba wymienic..no i wymienił i wyczyscił bak bo troche brudu tam było i prawdopodobnie ten brud był przyczyną padnięcia tej pompy bo takie małe łopatki wirnika w pompie były troche pokrzywione..no i tyle..auto narazie jezdzi...zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zblokowało pompe i padło zabezpieczenie, badz wlasnie przekaznik, teraz pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem audi a4 b6 1.8t quattro 150km AVJ zgasl mi podczas jazdy,pierwsze ogledziny spalony bezpiecznik ten 40amp kolo podszybia pod maska i ten maly 20 amp numer 28 w tabeli niby od pompy kolo kierowcy.

Pompa powietrza robila zwarcie zostala wymieniona bezpieczniki rowniez niby ok pompe paliwa slychac ale podczas jazdy znowu zgasl .Bezpieczniki cale prad w kostce od pompy jest ale pompa nie pracuje i teraz mam pytanie czy to pompa paliwa robi sobie jaja czy padla i co jest na tym bezpieczniku 40amp poza pompa paliwa i pompa wtornego powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...