-
[ALL B5] Stacja Multimedialna ( 2din ) - pomoc przy zakupie
i co wybrałeś kolego?
-
[ALL B5] Stacja Multimedialna ( 2din ) - pomoc przy zakupie
nie odblokowywałem. wiem, że można, ale jakoś nie czuje takiej potrzeby jak na razie, wgrana mapa jest w miarę i na tyle co jeżdżę, jest wystarczająca. Mogę Ci przesłać instrukcję obsługi w PDF, to sobie poczytasz o funkcjach itd Zobacz, tu jakiś klient ma na sprzedaż troche taniej: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=909870
-
[ALL B5] Stacja Multimedialna ( 2din ) - pomoc przy zakupie
Witam, Posiadam od pół roku pioneer f900bt. Ogólnie jestem zadowolony, to co jest denerwujące, to że się dosyć długo włącza po odpaleniu, no i trochę myśli po wciśnieciu jakiegokolwiek przycisku. Poza tym nie miałem z nim żadnych problemów. Jak będziesz miał jakieś pytania jeszcze, to wal śmiało. Pozdrawiam
-
[B6 AVJ] Jaka pompa paliwa?
Witam, Napisz jeszcze jaki masz objaw że padła pompa paliwa. U mnie kiedyś strasznie burczało w okolicy baku, mechanik stwierdził, że pada pompa, ale po zmianie filtra ( dzięki podpowiedzi kolegi Poźka ) okazało się, że jest gitara. Pozdrawiam
-
[B6 AVJ] Problem z tiptronicem
witam wszystkich, mój znajomy ma problem ze skrzynią - tiptronic. Auto to A6 2003 rok - silnik 4.2 quattro. Podczas jazdy, wciskając mocno gaz - obroty idą do góry, natomiast auto nie przyśpiesza, wtedy na chwilę (ale nie zawsze) podświetlają się wszystkie litery na czerwono (czyli tryb serwisowy) Ogólnie słabo ciągnie, jedynie jak się powolutku rozpędza, to wtedy zmienia biegi normalnie. Proszę o pomoc, bo niestety w moim regionie nie dobrego speca od tych tematów. Z góry dzięki.
-
[B5 AAH] Pisk z pod maski ?
kiedyś miałem problem z piszczeniem , raz piszczało raz nie. Wymieniłem pasek i nic. Okazało się, że piszczało łożysko na pompie od wspomagania.
-
[B5 AHL] Długie łapanie temperatury!!!czy to normalne?
A jak już złapie temperaturę, to trzyma ją cały czas? Bo jeżeli nie, to może być wina termostatu.
-
[B6 AVJ] Spalona cewka
Uczyli, czy nie uczyli, ale w takiej sytuacji nie każdy potrafi zachować zimną krew. Ja po prostu straciłem głowę, tym bardziej że żona mi na dodatek z boku krzyczała. Także życzę opanowania...
-
[B6 AVJ] Spalona cewka
jakiś rok temu wymieniłem wszystkie cewki i świece na ori.
-
[B6 AVJ] Spalona cewka
witam serdecznie, Chciałbym podzielić się z Wami - drodzy koledzy - swoim ostatnim przeżyciem. Otóż wybrałem się ostatnio z żoną na urlop do Zakopanego swoją niunią, a że jestem z podlaskiego, to miałem do zrobienia ponad 600 km. No i w drodze powrotnej w okolicach nowej obwodnicy Wyszkowa, samochód zaczął mi szarpać plus do tego zaczął migać check engine, podjechałem jeszcze parę metrów, w poszukiwaniu parkingu, wtedy spod maski zaczął wydobywać się dym. Zatrzymałem szybko auto, zgasiłem, otworzyłem maskę, no i jak przyje...ało żywym ogniem dobrze że miałem gaśnice pod ręką, także nic poważnego się nie stalo. Diagnoza - spalona cewka. Widocznie od temperatury musiala się zapalić, i zajeła pokrywę silnika. Nadmienię, że była niedziela - godzina 23. Koszty: cewka 155 zł, laweta - 700 zł, stracona noc + wkurwienie żony. I teraz tak - dzwonię do serwisu - pytam o co chodzi, a tam informacja, że to normalne, te silniki tak mają, że się często cewki palą, no i musiało być silniejsze przebicie że dało ogniem. Kurrrrrrrrr....a, jak to normalne???? że samochód się pali? przecież to nie duży fiat, kuźwa. Nie daj Boże żebym nie miał gaśnicy, albo żeby żona sama jechała - kaplica. Do dzisiaj nie mogę tego pojąć. Dodam jeszcze, że wymieniłem cewkę i chodzi jak zegarek, żadnych błędów. Sorry za żale, ale powiem szczerze, że to moje 3 audi z rzędu, no i ostatnie. Pozdrawiam,
-
[B6 AVJ] Po zapłopnie od razu chodzi wentylator
miałem u siebie to samo. Zaraz po zapaleniu, a była późna jesień, włączał się wentylator. Pojechałem do znajomego, który pracuje w skodzie, podlączył komputer, pokasował błędy (jakie to nie wiem,bo jestem laikiem) i jest gitara.
-
[B6 AVJ] Prośba o numer pompy wspomagania
najlepszym wyjściem chyba będzie regeneracja
-
[B6 AVJ] Prośba o numer pompy wspomagania
to na pewno ten numer. też u siebie zmieniałem. w ASO koszt 1280 zł, i z tego co się orientuję - brak zamienników. pzdr
-
[B6 AVJ] Jaka pompa paliwa ?
Witam serdecznie, Od jakiegoś czasu mam problem z pompą paliwa, mianowicie denerwuje mnie jej burczenie, także przymierzam się do jej wymiany. Dodam, że stosowałem już różne uzdatniacze, czy innego typu wynalazki, niestety jednak nic to nie pomaga. Dlatego chciałbym zapytać, czy orientuje się może ktoś z was, jaka pompka byłaby odpowiednia? Wdzięczny byłbym bardzo za podanie mi numeru katalogowego. Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich szczęśliwych (mam nadzieję) posiadaczy aut marki audi.
puchac
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta