Treść opublikowana przez Buba
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie potrzebuje informacji gdzie mozna zawiezc moja dmuchawke zeby ustawic WG? Jako ze nie mieszam na stale na podkarpaciu to nie jestem zorientowany w temacie DOBRYCH mechanikow. Najlepiej w okolicach Strzyzowa, Jasla, Krosna, Rzeszowa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gumke od stringow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Audi RS4 by sportmile
Ja to wiem, Ty to wiesz a zwykly potencjalny klient nie. Na takie auto naprawde trzeba miec fanatyka marki. Mody niestety nigdy sie nie zwracaja... Zreszta nie robmy wszyscy wiedza co tam siedzi. Oby tylko w dobre rece trafila- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie pitol gloduje od dwoch dni zeby do mc'a pojsc- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie,- Audi RS4 by sportmile
Chodzi o to ze auto jest po modach i ciezko bedzie je sprzedac. Na forum wiadomo co i kto robil i chyba tylko ktos stad bedzie potrafil docenic co kupuje. RS4 nie kupuje zwykly szary czlowiek tylko pasjonat klasyki gatunku. Tuning w Polsce jeszcze sie zle kojarzy, szczegolnie jak ktos nie ogarnia tematu, otworzy maske i powie ze bity przod bo oslony nie ma.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale... te tez niczego sobie i rowek- [ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
Podobno od trasnita jeszcze mozna wsadzic- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajne- [B7] S4 V8 Supercharger
Myślisz, że pełne GT28RS z A/R ~0.87 będzie gorsze od twojego Eliminatorka :> Zobaczymy zresztą co pokaże samo auto, no i Compoty bo tam prawdopodobnie będzie ponowne strojenie na 1.3Bar.... . Czy one nie byla czasem kiedys na allegro do sprzedania??- [B5 AFN] Wymiana amortyzatorów z tyłu
Trzeba wziac o troche krotszym skoku bo amortyzator nie bedzie prawidlowo pracowal. Po wymianie dla pewnosci polecam sprawdzenie geometrii.- [B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
Stary pól forum jest o tym- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ELO2 jest i tak najlepsze :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
odsiebie.com zamkneli wiec skad ciagniesz takie bazyle??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zal.pl zmien strone z porosami- [B5 AEB] Podczas zmiany na gaz strasznie szarpie
dokladnie- [ALL] Jakie ET tych felg?
Wydaje mi sie ze ET powinno byc obok rozmiaru czyli na ostatnim zdjeciu na dole- [ALL] Jakie grupy logow dla silnikow benzynowych?
nie ma w ogole nic o logach dla benzyny na tym forum??- [ALL B5] Parówa
karwa , dopiero teraz zobaczyłem twojego posta ja wiem ze ty wiesz chciałbym na Tip-ie , FMIC-u , Test-Pipe , i programie uzyskać ponad 190KM , mam nadzieje ze silnik jest w dobrym stanie , jutro jade na hamownie zobacze ile trzyma w serii , graty maja przyjść pod koniec tygodnia , do wiosny trzeba wyrzeźbić FMIC-a i ruszyć do GoodHope Moskal czyzbys czytal w moich myslach z goodhope :naughty: O jakiej ty mowisz serii jak masz juz soft zrobiony. A teraz jedziesz z TIPem zalozonym na hamownie??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu nie to samo bo jak pojedzie do ASO to cena bedzie sie zasadniczo roznila :gwizdanie:- [ALL] Co zrobić z zardzewiałą tarczą hamulcową ?
znaczek zostal ja bym rozebral, wyczyscil i jeszcze raz zalozyl dla pewnosci bo to kolo prawie nie hamuje- [B5 AEB] Proszę o analizę logów
LPG bo zobaczysz czy znowu ci LPG nie powoduje bledow w ECU- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeciez te od TT tez moga byc- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a wymoczony? :gwizdanie: - Audi RS4 by sportmile