Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler


Gość ....

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę go przyciąć do odpowiednich wymiarów jeśli mogę na nie liczyć a zderzak S4 dorobienie zakończeń z wyjściami to tez nie problem :) Chyba że inne propozycje z którego można by zrobić 2 szt to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być z czegokolwiek byle się zmieścił

Z czego kolwiek ok tylko jakie wym ? bo nie wolno przesadzić. Max wym do 1,9 TDI po małych modach

zazwyczaj taki montowany http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344 wymiary sa tylko czy to dobry wybór, mam sprzet wiec moge zrobic dokładnie jaki chce tylko wym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wiekszy-tym lepszy,bo najbardziej bedzie zblizal temperature do otaczajacej-co jest jak najbardziej pozadanym zjawiskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51-to sa dwa cale-takie rurki mozesz wrzucic do seryjnego turbo-jak wrzucisz 2,5 cala-61 mm+ wieksze turbo-to zaczyna miec sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary to patrz,zeby wszedl jak najwiekszy-nawet belke mozna lekko przyciac,jesli planujesz inny zdezak-wiec moze wejdzie pod belke,po przycieciach-najlepiej zrob model z kartonu i przymierzaj-jak ci podejcie wymiarowo-to wtedy kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co przesadzać z tą wielkoscią zrób na podobne wymiary co ten z respektu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś wiadomo więcej :) Jeszcze pytanko czy można zmienić przepływke na nowszą ? i czy podczas montażu mocniejszej turbiny trzeba zastosować inny przepływ. oraz czujnik ciśnienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką moc chcesz uzyskac że taki duży IC chcesz upchac do swojego auta 200, 220km??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można zmienić przepływke na nowszą ? i czy podczas montażu mocniejszej turbiny trzeba zastosować inny przepływ. oraz czujnik ciśnienia ?

jesli stara dobrze mierzy-to nie widze sensu zmieniac-nowa bedzie mierzyc tyle samo... :wink4:

jesli chodzi o wiekszy przeplyw-to trzebaby najpierw sie dowiedziec ile jest w stanie zmierzyc seryjna przeplywka,potem zadac sobie pytanie,jak duze turbo chcesz miec i czy to bedzie na tyle duze turbo,ze seryjna nie da rade tego zmierzyc prawidlowo,czujnik cisnienia?a po co go zmieniac-zmierzy tyle ,ile trzeba-ma dobry zapas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie właśnie interesowało :) skoro jest zapas i seryjna zmierzy to nie ma problemu. Turbo z AWX 130 bo większych mocy nie zamierzam osiągać gdyż sprzęgło i silnik na tym potem cierpi. Czyli gdyby kiedyś sie seria popsuła to mogę zmienić na nowszą i nie będzie problemu ? :)[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 21:39_________________________________________________

Jaką moc chcesz uzyskać że taki duży IC chcesz upchać do swojego auta 200, 220km??

coś na zapas żeby nie przerabiać z wzrostem apetytu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...