Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
masz wskaznik? bez tego nie ruszysz. skasuj bledy i przejedz sie na maxa i sprawdz jeszcze raz. wydaj mi sie ze dostaje overboosta i dlatego. zamontuj wskaznik :bicz3:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:31_________________________________________________a WG sprawny??[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:32_________________________________________________Przepływka?? nie chce mi sie czytac od poczatku tematu
-
[B5 ARJ] 2.4 V6 - PRZYGOTOWANIE DO INSTALACJI STAG 300
Ja ci powiem tak: Zalozysz 1 lub 2 i nie bedziesz mial problemow. Zalozysz 3 i staniesz sie stalym klientem dzialu LPG z roznymi problemami
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wlasnie wrocilem z RERERSu i dobra polska czarna komedia
-
[B5 AEB] Dławienie na zimnym silniku.
Najczesciej pada ten za silnikiem, zielony taki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yebacze
-
[B5 AEB] Dławienie na zimnym silniku.
przy okazji zrob logi sondy
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
http://www.youtube.com/watch?v=LpdOt019tEg&feature=player_embedded ja wam powiem tyle ze patrzac jak ona operuje gałką (zmiany biegow oczywiscie) to moja tez moglaby poruszac (gałką). szczegolnie patrzac na jej przejeta minę jak na 1.40 redukuje :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tdi ? 5.0 V10 Tdi ?? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.allegro.pl/item826263794_audi_s4_4_2l_v8_prawdziwa_perelka.html malik co teraz bedzie ?? 3.0 TFSI ??
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Early 150hp 1.8T motors should boost 8-10psi stock. Later 180hp and 225hp 1.8T motors should boost 12-14psi stock
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jade sobie karetka w nocy ok 2-giej na mieciutko 30km/h, mgla jak cholera (chyba z 10m widocznosci) i na wislostradzie na wysokosci estakad bielanskich gdzie jest remont jedzie koles nie zauwazyl znaku i wjechal pod prad. Jade rowno z nim, trabie mrugam a koles zero reakcji wiec patrze tylko na rezultat jego poczynan. facet twardo jedzie jakies 300m po czym z mgły wylania sie TIR i dwie osobowki. dobrze ze szeroko bylo i wolno jechali bo dzwon by byl jakich malo. Szkoda ze nie widzialem miny kolesia ktory pod prad jechal pewny siebie jak zobaczyl ciezarowke
-
[B5 ARJ] 2.4 V6 - PRZYGOTOWANIE DO INSTALACJI STAG 300
temat instalacji gazowych jest dokladnie przerobiony w tym dziale. Jedz do magika ktorego talib1990 ci polecil i zobaczysz co ci dobierze
-
[ALL] AUDI A4 2.4 V6 - WYMIANA OLEJU
Nie kombinuj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Swieze cycuszki i dupeczki http://www.tvn24.pl/2284016,12691,0,0,1,wideo.html
-
[B5 AEB] Zmiana Oleju z 15W na 10W
Slady oleju zawsze sa w dolocie. Jesli zrobisz turbo to standardem jest 10W40. Jesli masz silnik w dobrej kondycji to mozesz nawet w syntetyk leciec ale to musi byc dokladnie zweryfikowane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wreszcie mozna zaczac nornalnie funkcjonowac. Goraczka spadla i juz nie widze podwojnie
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Na jalowym u mnie jest -0.8 1. Mase podlacz gdziekolwiek 2. Musialbys sie podpiac pod zegary bo tam jest regulacja albo samemu taki "sciemniacz" zalozyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
POPISali sie wszyscy
-
[B5 AEB] Odcinka przy 3000 tys obrotów
a moze najpierw
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
wszystko zalezy od tego ile jezdzisz. dla 200km miesiecznie do kosciola wiadomo ze nie ma co liczyc na szybki zwrot a i tak przewaznie po roku lub dwoch latach kazdy auto sprzedaje.
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
no wlasnie tez sie zastanawiam bo tam nie ma co zaslepiac
-
[B5 AEB] chip + czerwone valteki???
pogadaj z mateogda moze on ci cos konkretnego poradzi
-
[B5 AEB] chip + czerwone valteki???
jak to kilkukrotnie przelacza na benzyne? bez sensu. Prawdopodobnie masz za slaba instalke. jedz do niego i powiedz zeby ci wydajniejsze graty wsadzil albo niech demontuje cala instalacje. nie ma prawa sie nic przelaczac na benzyne jesli instalacja jest prawidlowo dobrana i wyregulowana
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
Mniam
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Nie ma sie co podniecac. Mozna zobaczyc ceny PB95 i LPG z kilku ostatnich lat i sprawdzic w jakich przedzialach cenowych sie mieszcza. LPG to przewaznie 50% ceny PB albo i mniej w zaleznosci od roku. Moja instalacja zwrocila sie w 10 miesiecy i jestem mega happy. Odkąd pamietam zawsze temat zwrotu kosztow instalacji byl walkowany i zawsze ci co nie umieja liczyc mowili ze sie nie oplaca i wogole jaki to drogi interes