Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. masz wskaznik? bez tego nie ruszysz. skasuj bledy i przejedz sie na maxa i sprawdz jeszcze raz. wydaj mi sie ze dostaje overboosta i dlatego. zamontuj wskaznik :bicz3:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:31_________________________________________________a WG sprawny??[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:32_________________________________________________Przepływka?? nie chce mi sie czytac od poczatku tematu
  2. Ja ci powiem tak: Zalozysz 1 lub 2 i nie bedziesz mial problemow. Zalozysz 3 i staniesz sie stalym klientem dzialu LPG z roznymi problemami
  3. Wlasnie wrocilem z RERERSu i dobra polska czarna komedia
  4. Najczesciej pada ten za silnikiem, zielony taki.
  5. przy okazji zrob logi sondy
  6. http://www.youtube.com/watch?v=LpdOt019tEg&feature=player_embedded ja wam powiem tyle ze patrzac jak ona operuje gałką (zmiany biegow oczywiscie) to moja tez moglaby poruszac (gałką). szczegolnie patrzac na jej przejeta minę jak na 1.40 redukuje :kox:
  7. Tdi ? 5.0 V10 Tdi ?? :gwizdanie:
  8. http://www.allegro.pl/item826263794_audi_s4_4_2l_v8_prawdziwa_perelka.html malik co teraz bedzie ?? 3.0 TFSI ??
  9. Early 150hp 1.8T motors should boost 8-10psi stock. Later 180hp and 225hp 1.8T motors should boost 12-14psi stock
  10. jade sobie karetka w nocy ok 2-giej na mieciutko 30km/h, mgla jak cholera (chyba z 10m widocznosci) i na wislostradzie na wysokosci estakad bielanskich gdzie jest remont jedzie koles nie zauwazyl znaku i wjechal pod prad. Jade rowno z nim, trabie mrugam a koles zero reakcji wiec patrze tylko na rezultat jego poczynan. facet twardo jedzie jakies 300m po czym z mgły wylania sie TIR i dwie osobowki. dobrze ze szeroko bylo i wolno jechali bo dzwon by byl jakich malo. Szkoda ze nie widzialem miny kolesia ktory pod prad jechal pewny siebie jak zobaczyl ciezarowke
  11. temat instalacji gazowych jest dokladnie przerobiony w tym dziale. Jedz do magika ktorego talib1990 ci polecil i zobaczysz co ci dobierze
  12. Swieze cycuszki i dupeczki http://www.tvn24.pl/2284016,12691,0,0,1,wideo.html
  13. Slady oleju zawsze sa w dolocie. Jesli zrobisz turbo to standardem jest 10W40. Jesli masz silnik w dobrej kondycji to mozesz nawet w syntetyk leciec ale to musi byc dokladnie zweryfikowane
  14. Wreszcie mozna zaczac nornalnie funkcjonowac. Goraczka spadla i juz nie widze podwojnie
  15. Na jalowym u mnie jest -0.8 1. Mase podlacz gdziekolwiek 2. Musialbys sie podpiac pod zegary bo tam jest regulacja albo samemu taki "sciemniacz" zalozyc
  16. POPISali sie wszyscy
  17. a moze najpierw
  18. wszystko zalezy od tego ile jezdzisz. dla 200km miesiecznie do kosciola wiadomo ze nie ma co liczyc na szybki zwrot a i tak przewaznie po roku lub dwoch latach kazdy auto sprzedaje.
  19. no wlasnie tez sie zastanawiam bo tam nie ma co zaslepiac
  20. pogadaj z mateogda moze on ci cos konkretnego poradzi
  21. jak to kilkukrotnie przelacza na benzyne? bez sensu. Prawdopodobnie masz za slaba instalke. jedz do niego i powiedz zeby ci wydajniejsze graty wsadzil albo niech demontuje cala instalacje. nie ma prawa sie nic przelaczac na benzyne jesli instalacja jest prawidlowo dobrana i wyregulowana
  22. Nie ma sie co podniecac. Mozna zobaczyc ceny PB95 i LPG z kilku ostatnich lat i sprawdzic w jakich przedzialach cenowych sie mieszcza. LPG to przewaznie 50% ceny PB albo i mniej w zaleznosci od roku. Moja instalacja zwrocila sie w 10 miesiecy i jestem mega happy. Odkąd pamietam zawsze temat zwrotu kosztow instalacji byl walkowany i zawsze ci co nie umieja liczyc mowili ze sie nie oplaca i wogole jaki to drogi interes

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.