Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] 2.4 V6 - PRZYGOTOWANIE DO INSTALACJI STAG 300


agd20

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH. BĘDE W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAKLADAŁ INSTALACJE SEKWENCJE STAG 300 DO 2.4 V6. PROSZĘ O OPINIE CO O TYM SĄDZICIE. JAKBYŚCIE MOGLI PODAĆ NA JAKIE NAJLEPIEJ TYPY CZĘŚCI ZWRACAĆ UWAGĘ. JAKIE NAJLEPIEJ DO TEJ INSTALACJI WTRYSKI I REDUKTOR, BO NIE CHCE ABSOLUTNIE ŻADNYCH PROBLEMÓW, FALOWANIA OBROTÓW ITD. ZAKŁAD KTÓRY MA TO ROBIĆ MIEŚCI SIĘ W SOSNOWCU ,FIRMA APS, MOŻE KTOŚ COŚ WIE NA JEJ TEMAT. MONTUJĄ STAGA 300 ZA 3200ZŁ.

Temat był źle nazwany i NIE PISZEMY POSTÓW Z WŁĄCZONYM CAPS LOCKIEM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałem zbyt dobrych opinii o tej firmie... ale to tylko ze słyszenia a nie autopsji moge ocenić.. znam lepszego " magika " ale w Chrzanowie... ps. ja i moi znajomi z Sosnowca jeździmy do Chrzanowa wieloma autkami ze wzgledu na jakośc usług i rzetelność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałem zbyt dobrych opinii o tej firmie... ale to tylko ze słyszenia a nie autopsji moge ocenić.. znam lepszego " magika " ale w Chrzanowie... ps. ja i moi znajomi z Sosnowca jeździmy do Chrzanowa wieloma autkami ze wzgledu na jakośc usług i rzetelność

To proszę o jakieś namiary, bo wole nie ryzykować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat instalacji gazowych jest dokladnie przerobiony w tym dziale. Jedz do magika ktorego talib1990 ci polecil i zobaczysz co ci dobierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GZW Odbudowa i Tuning

ul. Wolności 38

42-674 Zbrosławice

tel: 663 082 622

http://gzw.pl/

Ten koleś jest z forum LPG i jest chwalony a z tego co pisze mozna wywnioskowac ze zna sie na rzeczy warto by go odwiedzić.

Wtryski matrix

reduktor skotpion ST np.

Falowanie obrotów zalezne jest też od nawiertów w kolektorze ssącym i dlugosci wężykow wtryski kolektor same graty niezapewnią ci sukcesu jeszcze ktos musi wiedziec co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GZW Odbudowa i Tuning

ul. Wolności 38

42-674 Zbrosławice

tel: 663 082 622

http://gzw.pl/

Ten koleś jest z forum LPG i jest chwalony a z tego co pisze mozna wywnioskowac ze zna sie na rzeczy warto by go odwiedzić.

Wtryski matrix

reduktor skotpion ST np.

Falowanie obrotów zalezne jest też od nawiertów w kolektorze ssącym i dlugosci wężykow wtryski kolektor same graty niezapewnią ci sukcesu jeszcze ktos musi wiedziec co robi.

Dzwoniłem do do faceta, którego mi poleciłeś.

Muszę przyznać ,że kontakt mily i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Zaproponował zestaw za 3600zł

-Stag300

-Reduktor: Skorpion

-Wtryski: MagicJet

Instalacja podobno ma byś po komorą silnika tak schowana ,że nic nie będzie widać.

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed Gaz Marcin Mińszczak

* Adres :

* Oświęcimska 94, Chrzanów

*

* Wojewódzctwo :

* małopolskie

*

* Telefon :

* (32) 623 58 04, 0502 054 046

człowiek ten robi min S4 B5 Subarynki Sti itp... polecam w 100 % :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do do faceta, którego mi poleciłeś.

Muszę przyznać ,że kontakt mily i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Zaproponował zestaw za 3600zł

-Stag300

-Reduktor: Skorpion

-Wtryski: MagicJet

Instalacja podobno ma byś po komorą silnika tak schowana ,że nic nie będzie widać.

Zobaczymy.

Pogadaj znim czy niewarto pójść w matrixy napewno bedzie drożej ale sa lepsze Magicjet benda sie sprawowaly dobrze w tym silniku dopuki sie nie zabrudzą potem to czyszczenie powiedzmy co 30 tyś zleży jaki gaz sie trafi. zreszta ten kolega pewnie ci to wytłumaczy.

co do polecanego kolesia do S4 to zadzwoń zobaczysz co ci zaproponuje i napsz co polecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nim na temat matrixów, ale upiera się ,że na 1000 założonych praktycznie z 10 przypadkami miał problem, który i tak rozwiązał. Widać ,że facet dobrze się czuje w tych wtryskach i nie umiałem go przekonać (w sumie co ja się znam). P.S. W poniedziałek zadzwonię do tego gazownika z Chrzanowa i zobaczymy co mi powie i za ile :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim też miałem wybór między Stagiem 300 , a LandiRenzo, wybrałem LandiRenzo i nie żałuję choć kosztowało więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3900 masz BRC :good: :good: :good: :good:

ARMAR Dąbrowa Górnicza

ul. Długa 37

TEL. 513189264

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Jeśli już STAG i Scorpion to ja bym dał tu bardzo dobre wtryski-Matrix HD a nie Magic Jety. Nie zajmuję się tym zawodowo, ale sporo czytam, nie wiem czy 3600 pln za zestaw: STAG 300, Scorpion i Magic Jety to dobra cena-może sie ktoś wypowie? Dowiedz się ile zapłacisz za BRC P&D do 6 cylindrów lub BRC sequent 56 a szczególnie ile będzie za Landi Renzo Omegas do takiego auta. Gdybym miał montować i powiedzmy nie musiał osczędzać za bardzo to rozważałbym to w takiej kolejności:

1. Landi Renzo Omegas

2. BRC P&D lub BRC SQ56

3. STAG+Scorpion+Matrix HD (na pewno lepsze-ale i droższe od Magic Jet i MJ można zamontować pojedyńczo, Matrixa chyba nie?)

Żeby wszystko było dobrze to najważniejszy jest zakład montujący+dobrze (z tego co już wiem-to z zapasem mocy) dobrane komponenty+dobre strojenie po założeniu (ale to można podciągnąć pod zakład-ludzie muszą ogarniać temat). Nie warto oszczędzać kilku stówek-spokój bezcenny :) a i zwróci się to bardzo szybko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRC to ostateeczność........

Ja bym wolał:

1. albo 3. z tego co piszesz

Matrixy widziaelm w necie pojedyncze ale w sprzedarzy jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Jeśli już STAG i Scorpion to ja bym dał tu bardzo dobre wtryski-Matrix HD a nie Magic Jety. Nie zajmuję się tym zawodowo, ale sporo czytam, nie wiem czy 3600 pln za zestaw: STAG 300, Scorpion i Magic Jety to dobra cena-może sie ktoś wypowie? Dowiedz się ile zapłacisz za BRC P&D do 6 cylindrów lub BRC sequent 56 a szczególnie ile będzie za Landi Renzo Omegas do takiego auta. Gdybym miał montować i powiedzmy nie musiał osczędzać za bardzo to rozważałbym to w takiej kolejności:

1. Landi Renzo Omegas

2. BRC P&D lub BRC SQ56

3. STAG+Scorpion+Matrix HD (na pewno lepsze-ale i droższe od Magic Jet i MJ można zamontować pojedyńczo, Matrixa chyba nie?)

Żeby wszystko było dobrze to najważniejszy jest zakład montujący+dobrze (z tego co już wiem-to z zapasem mocy) dobrane komponenty+dobre strojenie po założeniu (ale to można podciągnąć pod zakład-ludzie muszą ogarniać temat). Nie warto oszczędzać kilku stówek-spokój bezcenny :) a i zwróci się to bardzo szybko :decayed:

Ja ci powiem tak:

Zalozysz 1 lub 2 i nie bedziesz mial problemow. Zalozysz 3 i staniesz sie stalym klientem dzialu LPG z roznymi problemami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sterownik SEC a jakie wtryski i reszte nie pamiętam musiał bym zerknąć w papiery ale dałem 2500zł , inny gazownik mi polecał STAG 300 za 2600zł ale to lubelszczyzna wschód Polski i ceny są niższe .

A na trasie i prędkości do 120 km/h to w dyszce się mieszcze , tak więc jestem zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jestem już po instalacji. Zdecydowałem się na montaż instalacji u:

GZW Odbudowa i Tuning

ul. Wolności 38

42-674 Zbrosławice

tel: 663 082 622

Założone mam za 3300 zł (bez faktury :) )

STAG 300

MagicJet wtryski

Magikjet3 reduktor

Przełącznik schowany gdzie chciałem i wlew przy klapce z baku. Ogólnie wizualnie super , bo nie widać tej instalacji.

Na razie mam przejechane 1000km i muszę jechać na regulację, ponieważ na zimnym silniku strasznie szarpie, a na ciepłym nie czuję różnicy między benzyną a lpg, ciekawe co to? :mysli: Ale i tak miałem przyjechać po tysiaczku, więc mam nadzieje, że będzie git :good:. Pozatym co do spalania to 12-13l gazu w mieście przy braku oszcędzania a w trasie do 140km/h to łyknie dyszkę. Dla mnie rewelacja :) Dam wam znać czy poradził sobie z szarpaniem na zimnym silniku. Jadę za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założone mam za 3300 zł (bez faktury :) )

...

Na razie mam przejechane 1000km i muszę jechać na regulację, ponieważ na zimnym silniku strasznie szarpie, a na ciepłym nie czuję różnicy między benzyną a lpg, ciekawe co to? :mysli: Ale i tak miałem przyjechać po tysiaczku, więc mam nadzieje, że będzie git :good:. Pozatym co do spalania to 12-13l gazu w mieście przy braku oszcędzania a w trasie do 140km/h to łyknie dyszkę. Dla mnie rewelacja :) Dam wam znać czy poradził sobie z szarpaniem na zimnym silniku. Jadę za tydzień :)

Co do szarpania na zimnym, to może być za niska temperatura przełączenia na gaz. Ciekawe z tą fakturą :) Po założeniu instalacji w urzędzie wbijałem gaz do dowodu rejestracyjnego (i karty pojazdu) to musiałem pokazać świadectwo homologacji i fakturę na której postawiono pieczątkę urzędu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agd20 - zakładał nie jaki Sebastian? na forum LPG widac że wie co robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś faktury, a dostałeś jakiś paragon? Dokładnie nie pamiętam, ale zdaje się, że faktura jest potrzebna do wbicia gazu do dowodu, chyba że się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...