-
[B5 ADR] Co ma wpływ na start silnika?
u mnie w ADR tez 2-3 obroty pozatym żadnych innych złych oznak praaca silnika ok, wcześniej w AEB jeszcze kluczyk nie doszedl do konca a silnik juz mruczał. Troszke irytujaca sprawa z tym ADR, ale moze "tak ma być"
-
Spoty Puławskie
nie z gazem silnik i takie tam
-
Spoty Puławskie
jakis dobry mechanik do audi Pulawy, okolice???? lub gdziekolwiek
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
w sumie to nie udowodnione czy awarie sie maja jakoś do mojej instalacji lpg czy sie nie mają chciałem tylko zauważyc ze to dośc dziwny zbieg okolicznosci ze po założeniu lpg zaczęło sie cos dziac i to dziac ostro:) (a ja ni ewierze w akie zbiegi okoliczności) pozdrawiam
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
hehe nie chodziło mi o to ze tankuje gaz na bp tylko ze jezdziłem na benzynie (pb98) gaz mam od sierpnia. byłem na konsultacji u innego gazownika i podpinał kompa to by raczej powiedział ze sonda nie podpięta, chyba. kompa to mi podpinali rózni spece do auta i 2 razy miałem ze maksymalne doładowanie turbo przekroczone ale podobno to usuneli i zero błedów. a ostatnim razem to mi tylni "wiatraczek" w turbo stanął w poprzek i cały srodek do wymiany. dociekałem dosyc długo co i jak dlaczego jedyne co do mnie z jego gadania dotarło to to że PECH czasem tak w zimie jest:) dodam jeszcze ze auto nie jest mocno eksploatowane raczej jazda oszczedna.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
no ja nie wiem jak to jest ale dopuki jezdziłem na bp wszystko było ok jak załozyłem lpg 2 razy turbine regenerowałem po 1200pln za kazdym razem. w siniku wszystko ok termostat wymieniony, n75 wymieniony płyny tez cisnienie na cylindrach równo po 10 na kazdym. oleju nie bierze. pewnie zalezy jaka sztuka komu sie trafi albo sie ma szczęscie i sie jezdzi na lpg bez awaryjnie albo... w kazdym razie ryzyko jest zakładac lpg. pozdrawiam
-
[B5 AEB] Odcinka przy 3000 tys obrotów
gdzie mozna kupic n75 i jaki jest koszt bo na necie nie moge znaleźć nowego[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 15:00_________________________________________________ aha numer tego zaworu co niby popsuty to 058906283C
-
[B5 AEB] Odcinka przy 3000 tys obrotów
kurde zamowiłem juz zaworek turbiny za 250pln moze faktycznie źle podpieli jak skladali wszystko do kupy. jak rozwiązałes swoj problem?
-
[B5 AEB] Odcinka przy 3000 tys obrotów
lekki problem wyciąłem kiedys immo. i nie mozna sie połączyc ze sterownikiem silnika ktos ma złota rade? a poki co jade dalej szukac po mechaniorach więc tak błedy jakie pokazał to 575 1262 561 543 544 wyszystkie sie saksowały oprócz 544-gorna granica doładowania przekroczona- po sprawdzeniu i zmierzeniu kilku rzeczy mechanik powiedział ze to bajpas:) zawor turbiny czy chodzi mu o n75 i czy przeładowanie moze byc przez ten zawor. pozdrawiam [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 10:38_________________________________________________hmm...
-
[B5 AEB] Odcinka przy 3000 tys obrotów
pali ładnie za pierwszym bez wyjątku na luzie obroty na maksa bez żadnych niespodzianek. dodam jeszcze ze turbina kilka dni temu była regenerowana...
-
[B5 AEB] Odcinka przy 3000 tys obrotów
hmmm wiem ale to ddopiero jutro!! albo w poniedziałek . myślałem ze ktos moze juz miał taki przypade bo wydawało mi sie ze kiedyś widziałem taki wątek i nawet filmik był tylko nie mogew znaleźć
-
[B5 AEB] Odcinka przy 3000 tys obrotów
przy gwałtownym przyspieszeniu auto szarpie przy 3000tys tak jakby nie dostawało paliw natomiast przy delikatnym bardzo delikatnym dodawaniu gazu uadało mi sie do ok 4tys więcej nie probowałem miał ktos podobne objawy??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ma ktos na zbyciu jedna wtyczke do licznika z fisem rocznik 96 nie żółta i nie niebieska jakaś podobno trzecia jest i tej mi brakuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
hmmmm... :buahaha: :wygląda jak "ALLROAD"
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
http://moto.allegro.pl/item580125529_audi_a4_97r_przelacznik_zespolony_z_komputerem.html nada sie to to do mojego?
IREK-P
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta