Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Nowy zakup - kolejne A6 :)


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :)

Po niemiłych przygodach z poprzednim a6 2.5 TDI AFB padło na kolejną a6 bo jednak nie ma porównania z a4 :tongue4:

Samochód odkupiłem od pierwszego właściciela w Polsce, który sprowadził je 2 lata temu z Niemcowni.

Mam nadzieję, że będzie się lepiej sprawować od poprzedniczki - zresztą musi :evil:

Cena była przystępna bo właściciel kupił nową BMW 7 i a6 pogardził :decayed:

Wyposażenie i info:

- 1997 rok produkcji

- silnik 2.8 na sekwencji ( instalacja na gwarancji )

- moc 193 PS

- aluski 17 z oponkami 225 na 35 - opony letnie

- aluski 17 z oponkami 215 na 50 - opony zimowe

- climatronic dwustrefowy

- grzane d*py :decayed:

- centralny w pilocie :polew:

- full elektryczne szyby :naughty:

- domykanie szyb z polota

- fotele elektryczne

- tapicerka welurowa ale bardzo zadbana

- skrzynia manual - 5 biegów

- ASR

- itd. itp. :kox:

Zamierzam zrobić:

- ściema szyb

- dokładki w kolor :decayed:

- nic więcej bo póki co ładnie wygląda

Fotka na szybko bo nie miałem czasu nic lepszego zrobić

f67f19c1f428fe48m.jpg

Propoujecie jakieś amiany?

To piszcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba osłonki pod silnikiem brakuje, albo coś tam ujeb.... obok nadkola

ogólnie bez większej podniety, ciekawe kiedy Ci się znudzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co w tej bedzie do zrobienia.... 18tys za A6 z sekwencja ;) Powodzenia i bezawaryjnej jazdy zycze.... w ogloszniu widac ze nie tylko z przodu walona - z tylu 2.8 koslawo naklejone ale czego wymagac za 18 tys od takiego autka. Na allegro tez ja ogladalem... za te pieniadze ok ale wyglada na zmeczona albo wlasciciel wogole nie przylozyl sie do wystawienia ogloszenia.

Co do zmian... kosmetyka kosmetyka i jeszcze raz kosmetyka... zdjac ten emblemat 2.8 bo jest krzywy... dokladki w kolor, dekielki do alu i zacznie wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudny kolor :decayed::naughty: :naughty:

Ciekawe co w tej bedzie do zrobienia.... 18tys za A6 z sekwencja ;)

To normalna cena za taki rocznik z tym silnikiem :wink4:

Dajmooooon zmieniasz fury jak rękawiczki :tongue4: Za ile pchnąłeś tamto padło ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudny kolor :decayed::naughty: :naughty:

Ciekawe co w tej bedzie do zrobienia.... 18tys za A6 z sekwencja ;)

To normalna cena za taki rocznik z tym silnikiem :wink4:

Dajmooooon zmieniasz fury jak rękawiczki :tongue4: Za ile pchnąłeś tamto padło ? :naughty:

Jesli bylaby to normalna srednia cena Audi A6 sedan z tego roku i z tym motorem uwierz mi ze moje A4 staloby na otomoto... wystarczy wejsc na allegro wybrac model/rocznik i proste.... 80% cen waha sie powyzej 20tys zl.... 20 % ponizej tej kwoty... ba, znalazlem 2.7BT za 15,9tys DO NEGOCJACJI ktore podobno jest w bdb stanie ;D Jedzcie ogladac bo to okazja. Skoro to normalna cena tzn ze A4 B5 1995-1996 bdb wyposazona kosztuje 8-10tys zl... bo po tyle znajdzie sie kilka sztuk na allegro, ehhhh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie te audi w sedanie w avancie by lepiej wygladalo jak wiekszosc kolor do niczego oslony pod silnikiem brakuje wiec moze skakala po kraweznikach :) ogolnie 2/10 :) niech bedzie 2+ wiecej rady nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wejsc na allegro wybrac model/rocznik i proste.... 80% cen waha sie powyzej 20tys zl.... 20 % ponizej tej kwoty..

taaaa :polew:

myślisz że ta np. za 23tyś będzie lepsza od mojej (19 tyś)??

Obejrzałem w ostatnich 2-óch miesiącach a4 i a6 w różnych cenach i wszystko jeden choooj

kumpel kupił a6 1999r za 18 z niemiec do opłat bez gazu i mu skrzynia tip tronic siadła,,,,

w każde auto trzeba było włożyć kase i nie ma bata

Dajmooooon zmieniasz fury jak rękawiczki :tongue4: Za ile pchnąłeś tamto padło ? :naughty:

20koła :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 21:15_________________________________________________A co do tego czy był walony z przodu czy z tył to mówię żeby nie było niepotrzebnych spekulacji:

A6 było uderzone z przodu tak że nawet lampy ocalały bo są oryginalne, tylko jedna ma pęknięty uchwyt, wymieniony był pas przedni i dwie nowe chłodnice, nowy zderzak i maska, fakt, że nie jest to zbyt dobrze spasowane ale to się da zrobić, a jeśli chodzi o tył samochodu to przejechałem całą du#ę miernikiem żeby sprawdzić czy jest szpachla czy nie to nic nie wykazał, może koleś malował tylną klapę ale spierdo@#$ł ten emblemat 2.8 bo faktycznie krzywo przyklejony,

Przynajmniej koleś sprzedając był na tyle w porządku że dał mi foto jak auto było uderzone, i za śmieszne 500zł dał mi fele 17 od a8 w ładnym stanie z nowymi oponami zimowymi

kupując to auto największą uwagę przywiązywałem do silnika i jego pracy - i jeśli chodzi o niego to faktycznie nie ma co zażucić

A jeśli chodzi o resztę to wsystko wyjdzie w praniu Panowie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...