Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Nowy zakup - kolejne A6 :)


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Wazne zebys Ty byl zadowolony :naughty: Jesli zrobiony dobrze to nie ma sie czego obawiac a co do spasowania to dobry lakiernik to ogarnie i nie bedzie sladu :good: Emblematy wywal i bedzie oki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wejsc na allegro wybrac model/rocznik i proste.... 80% cen waha sie powyzej 20tys zl.... 20 % ponizej tej kwoty..

taaaa :polew:

myślisz że ta np. za 23tyś będzie lepsza od mojej (19 tyś)??

Obejrzałem w ostatnich 2-óch miesiącach a4 i a6 w różnych cenach i wszystko jeden choooj

kumpel kupił a6 1999r za 18 z niemiec do opłat bez gazu i mu skrzynia tip tronic siadła,,,,

w każde auto trzeba było włożyć kase i nie ma bata

Dajmooooon zmieniasz fury jak rękawiczki :tongue4: Za ile pchnąłeś tamto padło ? :naughty:

20koła :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 21:15_________________________________________________A co do tego czy był walony z przodu czy z tył to mówię żeby nie było niepotrzebnych spekulacji:

A6 było uderzone z przodu tak że nawet lampy ocalały bo są oryginalne, tylko jedna ma pęknięty uchwyt, wymieniony był pas przedni i dwie nowe chłodnice, nowy zderzak i maska, fakt, że nie jest to zbyt dobrze spasowane ale to się da zrobić, a jeśli chodzi o tył samochodu to przejechałem całą du#ę miernikiem żeby sprawdzić czy jest szpachla czy nie to nic nie wykazał, może koleś malował tylną klapę ale spierdo@#$ł ten emblemat 2.8 bo faktycznie krzywo przyklejony,

Przynajmniej koleś sprzedając był na tyle w porządku że dał mi foto jak auto było uderzone, i za śmieszne 500zł dał mi fele 17 od a8 w ładnym stanie z nowymi oponami zimowymi

kupując to auto największą uwagę przywiązywałem do silnika i jego pracy - i jeśli chodzi o niego to faktycznie nie ma co zażucić

A jeśli chodzi o resztę to wsystko wyjdzie w praniu Panowie :cool1:

Nie denerwuj sie... ja wiem ze kupujac za 20 czy 25 mozna trafic na mine... ja napisalem ze to nie jest normalna cena za ten rocznik a raczej okazyjna... odklej emblemat i nie bedzie razilo w oczy ze jest krzywo naklejony... to mialem na mysli... u mnie tez maska byla malowana, jedna lampa byla inna, druga inna... to nei nowe auto... co do przodu to na wiosne jesli masz troszke umiejetnosci byc moze sam lepiej zlozysz przod niz jest to w tej chwili. A silnika zazdroszcze :) Chcialbym go w A4.... nastepne bedzie A6 C5 tylko zeby jakas fajna lalke do 20tys znalezc... nie wierze. Ale niech sie sprawuje.

A jesli to Audi okaze sie jakas mina i cchcesz naprawde dobre auto to wiem o pieknej e-39 523i... ale czerwonej, 96 rok w cenie 98 - 18tys zl ale napewno nie dolozysz zlotowki przed najblizszy rok... tylko ze cena w porownaniu do innych jest wysoka mimo ze wypas nie duzy... ale stan wg mnie wzorowy... niestety nie mam zeby dolozyc w tej chwlili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli to Audi okaze sie jakas mina i cchcesz naprawde dobre auto to wiem o pieknej e-39 523i... ale czerwonej, 96 rok w cenie 98 - 18tys zl ale napewno nie dolozysz zlotowki przed najblizszy rok... tylko ze cena w porownaniu do innych jest wysoka mimo ze wypas nie duzy... ale stan wg mnie wzorowy... niestety nie mam zeby dolozyc w tej chwlili.

Stary nie zdradzę marki :tongue4:

miałem pare BMW i daruje sobie

było e36 - 318, 2 razy e36 - 320 i 325 TDS i wszystkie z 1996 roku i pruchna jak cholera

Dziękuje bardzo za BMW :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki w kolor, spasowanie, szyby i dekielki :>

i zdjęcia środka poprosimy :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 22:50_________________________________________________Chyba, że są a ja widzę tylko jedno foto :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bylaby to normalna srednia cena Audi A6 sedan z tego roku i z tym motorem uwierz mi ze moje A4 staloby na otomoto... wystarczy wejsc na allegro wybrac model/rocznik i proste.... 80% cen waha sie powyzej 20tys zl.... 20 % ponizej tej kwoty... ba, znalazlem 2.7BT za 15,9tys DO NEGOCJACJI ktore podobno jest w bdb stanie ;D Jedzcie ogladac bo to okazja. Skoro to normalna cena tzn ze A4 B5 1995-1996 bdb wyposazona kosztuje 8-10tys zl... bo po tyle znajdzie sie kilka sztuk na allegro, ehhhh :)

..ależ pierdoloty opowiadasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wynalazek w rękach naszego forumowego speca od A6 :polew: A tak na poważnie - oby Ci dobrze służyła :good: A co do modów to nic bym w niej nie modził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wynalazek w rękach naszego forumowego speca od A6 :polew:

troszkę powagi :tongue4:

swoją drogą minęło dwa tygodnie od zakupu, wymieniłem olej i płyny i nic się nie zepsuło - poza tym że pasek od alternatora, klimy, wspomagania szczelił ;(

Furka śmiga aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 18:16_________________________________________________

Jak możesz stwierdzić że BMW jest c**jowe, skoro jeździłeś samymi E36 hahahahaha - a

apropo a czy ja powiedziałem że to hu@#$we auta?

napewno gorsze pod względem komfortu i wykończenia wnętra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno gorsze pod względem komfortu i wykończenia wnętra :naughty:

Co do wykonczenia to bym sie klocil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czym jezdziles,ze trzeszcza...

[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 20:09_________________________________________________Stare walone zlomy moze tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się tego emblematu... A może emblemat jest prosto tylko fura jest krzywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...