Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hideen22

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam taką samą:)tylko z manualem:) i prefix mam aah bo tak na początku mi wyszło ale mam afc:):)samochodzik jest elegancki ja mam już zglebowany ale powiem Ci że autko jest git dopóki coś się nie popsuje bo z częściami jest ciężko bo to dziwne wersje nie takie jak z katalogów, jak coś to musisz najpierw wyciągnąć i dopiero do sklepu i dopasowywac rozmiarami.Ja mam teraz problem z kołem dwu-masowym i sprzęgłem nowe są cholernie drogie a używane ciężko dostać.
  2. Witam:)Panowie widze ze znacie sie na tym z czym ja mam problem. Mam a4 b5 2.8 v6Q no lifcznik z fisem i cyfrowymi zegarami no i wszystko chodziło do czasu kiedy tego nie rozpiołem a teraz nie chodzi nic niemam pojęcia jak to zrobić pomocy.....;(
  3. Nie nie chciałem zobaczyć czy jakiś syf nie dostał sie pod monitorek od fisa i tylko tyle a tu bach , jutro jade do speca od liczników ciekawe co powie a późiej do elektronika ciekawe na ile mnie naciągną....
  4. poprawione...
  5. Witam:)Po wyjęciu licznika i ponownym go podłaczeniu przestał działać nie ma sygnału przy obrotomierzu, predkościomierzu,czujniku paliwa ,cisnieniu oleju,ładowaniu akumulatora no i fisie.Nie łączy sie z VAG-iem. Jest podświetlenie i wyświetlają sie kilometry i data ale tylko się wyświetlają,pali sie lewy kierunek i piszczy sygnał od świateł.Po za tym wszystko działa kierunki swiatła itd.wszystko odpala bez problemu...czy chodzi tu o adaptacje czy mogłem coś uszkodzić jak rozbierałem licznik ale nie sądze bo robiłem to ostrożnie bardzo...ma ktos jakis pomysł na problem....bo nieda się jeździć.....
  6. patrzyłem juz na ten post ale jakos niemogłem zanlexc czegoś co mi odpowiada bo albo przeoczyłem albo niema takiej w moim kolorze więc albo chromy albo czarne..
  7. http://moto.allegro.pl/item935219214_17_5x112_czarne_polerka_wysylka_gratis_78gp_fv.html co wy sądzicie o takich felach??a moze macie jakies pomysły żeby to wyglądało fajnie bo ja juz wysiadam....kolor perła metalik http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aah_moja_pierwsza_a4-t102321.0.html
  8. Nie no tak cały układ:)oczywiscie no i tu jest ból sprzedan ten i co kupie niby lepszy pojeżdże 2 tyg i wsadze w remont 2 rzy tyle co cena samochodu kurde jest ryzyko jest zbawa....poczekam na ciepło:)
  9. No własnie wiesz kupowałem z zamysłem że mi starczy i ogłnie że długo niebęd miał tej furki ale zabardzo mi sie spodobała no i jest w idealnym stanie ciezko taka znaleźć uwierz mi:)ale tak sie tylko zastanawiam po prostu wydech napewno zmieniam jescze w tym tygdniu jak znajde czas:)ale macie racje to tylko złudne marzenia za duzo by było trzeba robić zaczynając od wałków wydechu itd...kurcze
  10. hehe sorki za szybko poleciałem i zamiast aah wyszło ahh:)mała pomyłka:)
  11. hideen22 odpowiedział(a) na hideen22 temat w Audi A4 B5
    Hehehe oj no kurcze wkurzony byłem:)dlatego tak szybko pisałem.....no kurde teraz sie zachowuje normalnie chodziło o to że w sniegu na śniegu sie dusił??zamiast mielić jak powinien:(bo jak latalismy bokami...chodził normalnie wyciagało z każdego poślizgu tylko zmijsca to sie zawiodłem:(
  12. http://moto.allegro.pl/item906174302_chiptuning_vw_audi_volkswagen_2_4v6_2_6_2_8_v6.html Witam Panowie:)co o tym sadzicie??czy to nie jest przypadkiem jakaś ściema/?
  13. hideen22 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam mały problem...to zaczne tak podłaczałem furke pod vag i wyskakiwał mi bład dawkowania paliwa ale moim zdaniem nic sie niedziało paliło cały czas tyle samo i z tego co wyczytałem to normalne spalanie...o i tu jest problem bo przy tej naszej kochane zimie wiadomo jak każdy chciałem troche poszaleć i jak zaczynałem na 1 i zmieniałem na dwójeczke to samochód stawał dusił sie niemiał siły kręcić dodam ze jak "driftowalismy"to popierdzielał jak szalony w zakretach....ktos cos doradzi??pozdrawiam
  14. Panowie mi wyskakują na climatroniku dwa błedy w ty 1c to jest 13.7 i 15.7 no i oczywiscie niedmucha na przednia szybe,przestało nagle próbowałem to vagiem ruszyć ale nic tylko tak dzwnie bzyczy jak sie robi test wyjść i nic...no i mam problem czy mam rozbierać cała deske??
  15. hahaha stempel72 zieki naprawde hahhaa mam co pukac i napewno nibęde pukał w rure no ja rozumiem ze ktos ma takie marzenia tylko nieumie ich opisac i zwala to na innych rozumiem cie człowieku naprawde:) :polew: no tak jedni mówia tak drudzy tak koozak i weś tu chłopie rozkmin heh chciałem to sam zrobic...ale musze najpierw radu sięgnac u specjalisty;)tak będzie najlepiej[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 16:05_________________________________________________Stempel a tak swoja drogą to taka 4.2 to bym posmigał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.