Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. +25KM czy +25cm po co mi bylo rezanie tego jak sie dowiedzialem ze znowu musze sie z doladowaniem piepszyc bo nie dmucha tyle co powinno...
  2. Nuda wieje wiec sie pochwale dzisiejszym rezankiem
  3. wyjmij ECU i sprawdz czy nie masz niczego bonusowego wlutowanego, szukaj jakich kabelkow idacych z obudowy ECU itp
  4. nie ma to jak pobudka z rana moskal ogarnales wycieki??
  5. Chyba nie ma juz "c". cos mi sie kojarzy ze ja juz kupowalem "f"
  6. Wyjmij ten ktory masz, przepisz numer jedz do ASO i kup albo ori BOSCH. Najlepszy i najmocniejszy
  7. Problem nie polega na tym ze tego auta juz nikomu z forum nie sprzedasz i zostalo mu juz przypisane to co sie stalo. A na innych forach tez zapewne sie pojawi opinia o tym jak bylo traktowane. Auto bedziesz kiedys i tak chcial sprzedac i nie ma co mowic ze do konca zycia bedziesz jej wlascicielem. Bedzie jak slynna RS4 B7 ktora miala byc igielka bezwypadkowa i wlasciciel do tej pory nie moze sprzedac :gwizdanie:
  8. reklama filmiku z YT? :gwizdanie: Reklama pierwsza klasa. Teraz pewnie sie telefony urywaja odnosnie sprzedaży
  9. cytat: kali "teraz ja powariuje" ktos "kali ty nie mozesz" kali "pijany wiec moge" szkoda samochodu.... tyle powiem... brawo jasiu :oklaski:
  10. A moze byc karetka??
  11. Witam, Od razu powiem ze problem jest z benzyna, na LPG jest wszystko OK. Problem polega na tym ze od jakiegos czasu auto dziwnie chodzi. Jak rano odpalam to autem delikatnie trzesie. jak sie przelaczy na gaz to silnik chodzi rowniutko. jak odpale i rusze od razu to jak dodaje gazu to szarpie i jedzie jakby na recznym byl. dopiero jak troche przejade i przelaczy sie na benzyne to dziala dobrze. jak auto sie juz nagrzeje to po przelaczeniu na benzyne czasami tylko delikatnie trzesie buda. Po podlaczeniu kompa wywala blad 00561 Kontrola dodawania mieszanki. Na jalowym obroty nie faluja tylko jak jade i dojezdzam do swiatel to spada ponizej 800 a pozniej wraca na 840 i trzyma rowniutko (wskazania z VAGa). DV, N75, przeplywka, swiece nowe, cewki tez sa sprawne. HELP
  12. no tak tylko jest kwestia czy to napewno opona a nie felga... Gdzie pojechac zeby sprawdzic czy nie sa pogiete? Jakis dobry zaklad gdzie nie wezma polowy wartosci felg za sprawdzenie. Koles jest z otwocka wiec jakos moze wezme od niego i sprawdze...
  13. http://www.allegro.pl/item747575082_felgi_tomason_17_opony_eaglef1.html dzwonilem do kolesia ale i powiedzial ze podobno jedna felga bije ale ze to wina opony... k**wa nie wiem, ma mi wieczorem zdjecia wyslac
  14. Chodzi mi o te felgi 18" http://www.allegro.pl/item750215612_felgi_18_tomason_tn_1_audi_vw_mercedes.html albo 17" http://www.allegro.pl/item747575082_felgi_tomason_17_opony_eaglef1.html Nie ma info jakie ET maja te 17"
  15. pilnie potrzebuje info czy fela 8,5J X 18 H2 ET 30 i na to naciagnieta opona 225/40 ZR 18 bedzie dobra do avanta z 1BE? otwór centrujący 72,5mm z redukcją na 66,6mm
  16. sam montowales LPG czy poprzedni wlasciciel? moze masz ten slabszy reduktor zamontowany
  17. a pozniej bedzie temat ze spalanie wzroslo i silnik swiruje... :gwizdanie: NGK only
  18. podmieniles ale skad wiesz ze akurat udalo ci sie trafic ta ktora padla?
  19. moj gazownik jest 120km od warszawy. musiabym zadzwonic i sie zapytac czy bedzie cos wiedzial o twojej instalacji bo nie wiem czy montuje cos oprocz BRC
  20. Ragga wracasz do ?? civic sie juz znudzil??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.