Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niech sie kazdy przynajmniej przywita z rana to moze troche przyspieszymy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze jeden i jeszcze raz....- YouTube - filmy warte obejrzenia
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema z rana Dupcie calkiem, calkiem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.onet.pl/1573462,1,kierowcy-zrzuca-sie-na-straz-pozarna,artykul.html?node=2- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Postaram sie ale w sobote mam imprezke a w niedziele ide na noc do pracy i nie wiem czy dam rade wstac z lozka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziwic sie ze liczba postow w tym temacie spada jak takie foty dajecie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie przyjdzie rozpala grilla na Torwarze żeby na wtorek był gotowy :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjdzie i beda kropki- [ALL B5] Sonda Lambda A4 B5 1,8T + LPG
A jak go usunales to pojawil sie ponownie??- [B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
To kiedy sie RS4 pochwalisz??- [ALL B5] Koszt wymiany termostatu
Jest kolego w warsztacie kiedyś widziałem, właśnie też się tym interesuję. Zaraz podeślę jak znaje.[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:32_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45532.0.html;highlight=termostat a drugi temat tylko strasznie namieszane jest tam[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:34_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4521.0.html;highlight=termostat [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:35_________________________________________________Czy to jest ori?? http://www.allegro.pl/item720682479_termostat_87c_nowy_vw_audi_skoda_seat_044_121_113.html wedlug numeru jest oryginalny. niech wysle zdjecia czy numer jest na termostacie i znaczek jakis (audi, vw, seat). sprawdzalem i taki sam w aso 118zl- [ALL B5] Koszt wymiany termostatu
Termostat, miska/wiadro, klucze i kanal- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Faktycznie jakas lipa dzisiaj...- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Moskal Wepnij sie w ten zolto-czerwony ale nie kupuj jakiegos badziewnego wezyka bo sie rozlatuja. na re5ect.pl sa po 10zl za metr samco wiec nie jest duza kasa. i wszystko obejmami lacz bo lubia spadac. pokaz fote jak u siebie zalozyles wskaznik- Spotkania na drodze
.i.KALI.i. chyba dzisiaj widziany w na odcinku miedzy ozarowem a babicami. Migalem swiatlami karetki ale chyba sie nie zorientowal- [ALL B5] Koszt wymiany termostatu
Wahler jest spoko. U mnie dziala bez problemu juz od roku. Koszt okolo 50zl zalezy gdzie kupisz. Nowy w ASO to koszt chyba ok 120zl ale nie jestem pewny- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema z rana- Moja opinia o A4!
100% prawdy- [ALL B5] Koszt wymiany termostatu
Za 100zl moge ci wymienic :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzymajcie kciuki bo zaraz jade na egzamin licencjacki. Masakra- [ALL B5] 2.7 BITURBO+ GAZ
BRC ma trzy rodzaje wtryskiwaczy ktore obsluguja kolejno 28/36/42 kW Wreszcie temat ma jakies merytoryczne podstawy dyskusji- [ALL B5] 2.7 BITURBO+ GAZ
Zołte wtryski BRC (Super max czy jakos tak sie nazywaja) sa wydolne do 42kW- [ALL B5] 2.7 BITURBO+ GAZ
Ty jestes za STAG ja za BRC. Napisz o co wiesz o STAG do S4 a nie prowokuj kolejnej klotni. Jak robilem przeglad to koles mi powiedzial ze spokojnie wystarcza takie komponenty do S4+Soft. W wieksze moce on sie juz nie bawi ze BRC nie ma az tak wydajnych zestawow. Taka moja wiedza - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.