Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Niech sie kazdy przynajmniej przywita z rana to moze troche przyspieszymy
  2. jeszcze jeden i jeszcze raz....
  3. Siema z rana Dupcie calkiem, calkiem
  4. http://moto.onet.pl/1573462,1,kierowcy-zrzuca-sie-na-straz-pozarna,artykul.html?node=2
  5. Postaram sie ale w sobote mam imprezke a w niedziele ide na noc do pracy i nie wiem czy dam rade wstac z lozka
  6. Dziwic sie ze liczba postow w tym temacie spada jak takie foty dajecie
  7. nie przyjdzie rozpala grilla na Torwarze żeby na wtorek był gotowy :polew: :polew:
  8. przyjdzie i beda kropki
  9. A jak go usunales to pojawil sie ponownie??
  10. Jest kolego w warsztacie kiedyś widziałem, właśnie też się tym interesuję. Zaraz podeślę jak znaje.[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:32_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45532.0.html;highlight=termostat a drugi temat tylko strasznie namieszane jest tam[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:34_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4521.0.html;highlight=termostat [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:35_________________________________________________Czy to jest ori?? http://www.allegro.pl/item720682479_termostat_87c_nowy_vw_audi_skoda_seat_044_121_113.html wedlug numeru jest oryginalny. niech wysle zdjecia czy numer jest na termostacie i znaczek jakis (audi, vw, seat). sprawdzalem i taki sam w aso 118zl
  11. Termostat, miska/wiadro, klucze i kanal
  12. Faktycznie jakas lipa dzisiaj...
  13. Moskal Wepnij sie w ten zolto-czerwony ale nie kupuj jakiegos badziewnego wezyka bo sie rozlatuja. na re5ect.pl sa po 10zl za metr samco wiec nie jest duza kasa. i wszystko obejmami lacz bo lubia spadac. pokaz fote jak u siebie zalozyles wskaznik
  14. .i.KALI.i. chyba dzisiaj widziany w na odcinku miedzy ozarowem a babicami. Migalem swiatlami karetki ale chyba sie nie zorientowal
  15. Wahler jest spoko. U mnie dziala bez problemu juz od roku. Koszt okolo 50zl zalezy gdzie kupisz. Nowy w ASO to koszt chyba ok 120zl ale nie jestem pewny
  16. Siema z rana
  17. 100% prawdy
  18. Za 100zl moge ci wymienic :gwizdanie:
  19. Trzymajcie kciuki bo zaraz jade na egzamin licencjacki. Masakra
  20. BRC ma trzy rodzaje wtryskiwaczy ktore obsluguja kolejno 28/36/42 kW Wreszcie temat ma jakies merytoryczne podstawy dyskusji
  21. Zołte wtryski BRC (Super max czy jakos tak sie nazywaja) sa wydolne do 42kW
  22. Ty jestes za STAG ja za BRC. Napisz o co wiesz o STAG do S4 a nie prowokuj kolejnej klotni. Jak robilem przeglad to koles mi powiedzial ze spokojnie wystarcza takie komponenty do S4+Soft. W wieksze moce on sie juz nie bawi ze BRC nie ma az tak wydajnych zestawow. Taka moja wiedza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.