-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
- [B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
nie krzycz. czyli jestem na 100% pewny że moja diagnoza była trafiona , ty na bank jeździłeś wcześniej Kalibrom [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 11:44_________________________________________________Acha zapomniałbym , prosimy o niezakładanie na auto żadnych "klubowych" oznaczeń np. ramki , naklejki.. itp. Sam pewnie bujałeś sie calibrom lub jak ty piszesz ( kalibrom ) a ramki samochodu niebęde sobie obklejał naklejkami klubowymi to nie kiosk- [B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
SAMOCHUD ZROBIŁEM WEDŁUG SWOJEGO GUSTU I NIE BEDE SIE SŁUCHAŁ WASZYCH RAD MI SIE PODOBA TAK JAK JEST!!!- [B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
Witam klubowiczów oto moje AUDI Rok. 1995 Motor. 1,8 ADR benz/gaz 125KM Wyposarzenie: - ABS - Wspomaganie kierownicy - Autoalarm - Centralny zamek - KLIMATYZACJA Climatronic - 4x Elektryczne szyby - Elektryczne lusterka - Elektrycznie składane lusterka - Komputer pokładowy (spalanie, dystans, temperatura itp.) - Immobiliser - Domykanie 4 szyb z pilota - wykończenia w drewnie Zmiany: - Przednie lampy zostały zmienione na soczewkowe (angel eyes) - Tylne lampy zostały zmienione na diodowe (chrom led) - Białe kierunkowskazy boczne - Strumienica 50cm - Tłumik ULTER - Alu 17" MOMO oponki 225/45r17 - Chromowane obwódki szyb - Szyby przyciemnione - Blenda na tylnej szybie - Lotka na klapie - Dywaniki z wytłoczonym napisem AUDI A4 Car audio: - Radio LG cd/mp3 usb - Przód seryjne - Tył 2xPioneer 130w - Tuba Blow Adrenaline 200w - Wzmacniacz Blaupunkt GTA 2 Special 400w Planowane zmiany: - Alu ramki za zegary - Kierownica S-line- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam maniaków OOOO - [B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
miks450
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta