Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowiczów :hi:

oto moje AUDI

Rok. 1995

Motor. 1,8 ADR benz/gaz 125KM

Wyposarzenie:

- ABS

- Wspomaganie kierownicy

- Autoalarm

- Centralny zamek

- KLIMATYZACJA Climatronic

- 4x Elektryczne szyby

- Elektryczne lusterka

- Elektrycznie składane lusterka

- Komputer pokładowy (spalanie, dystans, temperatura itp.)

- Immobiliser

- Domykanie 4 szyb z pilota

- wykończenia w drewnie

Zmiany:

- Przednie lampy zostały zmienione na soczewkowe (angel eyes)

- Tylne lampy zostały zmienione na diodowe (chrom led)

- Białe kierunkowskazy boczne

- Strumienica 50cm

- Tłumik ULTER

- Alu 17" MOMO oponki 225/45r17

- Chromowane obwódki szyb

- Szyby przyciemnione

- Blenda na tylnej szybie

- Lotka na klapie

- Dywaniki z wytłoczonym napisem AUDI A4

Car audio:

- Radio LG cd/mp3 usb

- Przód seryjne

- Tył 2xPioneer 130w

- Tuba Blow Adrenaline 200w

- Wzmacniacz Blaupunkt GTA 2 Special 400w

Planowane zmiany:

- Alu ramki za zegary

- Kierownica S-line

Opublikowano

Rewelacja :good:

Opublikowano

lampy ala lexus są straszne bynajmniej w moim odczuciu :wink4:

Opublikowano

są cztery rzeczy których nigdy nie założyłbym do A4 , mianowicie :

1. Sonary z przodu

2. Białe lampy na tyle do ciemnego auta

3. chrom z metra cięty na szyby

4. wielki "kumin" zamiast wydechu.

Poza tym fajna sztuka.

PS. nie jeździłeś czasem wcześniej Kalibrą ???? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

są cztery rzeczy których nigdy nie założyłbym do A4 , mianowicie :

1. Sonary z przodu

2. Białe lampy na tyle do ciemnego auta

3. chrom z metra cięty na szyby

4. wielki "kumin" zamiast wydechu.

Poza tym fajna sztuka.

PS. nie jeździłeś czasem wcześniej Kalibrą ???? :naughty: :naughty: :naughty:

wyjales mi to z ust :good:

Opublikowano

Lampy ochydne :no:

Opublikowano

grill w chrom , listwy w chrom , więcej chromu i będzie kox :kox:

Opublikowano

Spie.......szyłeś tak ładny samochód :shocked:.Masz jeszcze stare części?To je załóż!!!

Opublikowano

Spie.......szyłeś tak ładny samochód :shocked:.Masz jeszcze stare części?To je załóż!!!

no przednich lamp to juz sie nie da uratować (błotniki wycięte) jedynie Valeo/Depo poliftowe :wink4: , ale reszte jak najbardziej można reanimować

Opublikowano

Zajefajne masz wyposażenie ( w 95' takie było? typu elektrcznie składane lusterka??) ale niestety moje komplementy się kończą. Końcówa jak u Stara albo jelcza, tylne chromowane ledy do Ciemnego auta?? od kiedy?? Felgi - to nie mój gust ale jak Ci się podobają to OK. A angel Eys to już kwestia gustu. osobiście bym ich nie założył:0 pozdrawiam:)

Opublikowano

no przednich lamp to juz sie nie da uratować (błotniki wycięte)

Przy Sonarach nie trzeba ciąć błotników :wink4:

Co do auta to przednie lampy :kox: tylne jeszcze większy :kox: blenda też robi robotę, no i tłumik kozacki :kox: , Wszystko extra dopełnia spojler na klapie :wink4: Załóż jeszcze płetwę rekina na dachu, progi i obie dokładki zderzaków z laminatu, kilka kilogramów chromu na metry, no i oczywiście obowiązkowo lusterka M-Power :naughty: Wtedy to będzie już MEGA :kox: :kox: :kox: No i najładniejsza B5 na forum :decayed:

Opublikowano

grill w chrom , listwy w chrom , więcej chromu i będzie kox :kox:

Dobrze prawisz :good:

Opublikowano

Co do auta to przednie lampy :kox: tylne jeszcze większy :kox: blenda też robi robotę, no i tłumik kozacki :kox: , Wszystko extra dopełnia spojler na klapie :wink4: Załóż jeszcze płetwę rekina na dachu, progi i obie dokładki zderzaków z laminatu, kilka kilogramów chromu na metry, no i oczywiście obowiązkowo lusterka M-Power :naughty: Wtedy to będzie już MEGA :kox: :kox: :kox: No i najładniejsza B5 na forum :decayed

:polew: :polew: :polew:

Kolor ładny, ale to co bym zmienił to przednie i tylne lampy, rurę wydechową bo to nie Bejwiu i felgi, a tak to :good:.

P.S. Jak bardzo lubisz chrom Ykk to polecam ten samochód :kox:.

Bugatti-Galibier_Concept_2009_photo_03.jpg

Opublikowano

Przód jest lepszy od tyłu bo tył :sick3: :sick3: :sick3:

Chłopak młody jest, ma jeszcze czas żeby zrozumieć, że to co zrobił z autem to agro - tunning.

Tylko naklejki klubowej nie przyklejaj.

Opublikowano

ale kox, na wsi musi robić szał :polew:

Opublikowano

kolego zmień te lampy.... Chyba że jesteś z tych osób co patrza na na swojego kolege i maja sprośne myśli..................... :evil: :evil:

Opublikowano

a ja żeby cię nie dobijać powiem: nie obrazaj sie tylko przemysl sugestie kolegów i auto naprawde zrobi się ładne :good:

Opublikowano

przemysl sugestie kolegów i auto naprawde zrobi się ładne :good:

Nawet moje ? :decayed:

Opublikowano
Nawet moje ?

oj tu trzeba włożyć troche wiecej pracy

:tongue4:

Opublikowano

My tylko chcemy Cię wprowadzić na dobrą drogę :naughty::decayed:. Bo Audi to nie BMW czy Opel Calibra :no: i :audi: nie lubi takiego "tuningu".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.