Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Pomiar ciśnienia doładowania


szogun0

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przy pomocy pompki do kół, trójnika do spryskiwacza od Fiata 125p i pewnej ilości wężyka fi 3,2mm zmierzyłem ciśnienie doładowania w moim rudym.

Manometr i pozostałe elementy pokazały co następuje. W peaku 0,8 bar. Potem trzyma na 0,6, przy odcięciu spada na 0,4.

Jaka jest granica błędu w pomiarze to szczerze: nie wiem.

Ale turbina po regeneracji z lekko podkręconym cięgnem moim zdaniem nieźle się sprawuje.

No to teraz po wymianie sprzęgła jest podbudowa do chipa. :cool1:

no a teraz jazda (po mnie). :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy pomocy pompki do kół, trójnika do spryskiwacza od Fiata 125p i pewnej ilości wężyka fi 3,2mm zmierzyłem ciśnienie doładowania w moim rudym.

Manometr i pozostałe elementy pokazały co następuje. W peaku 0,8 bar. Potem trzyma na 0,6, przy odcięciu spada na 0,4.

Jaka jest granica błędu w pomiarze to szczerze: nie wiem.

Ale turbina po regeneracji z lekko podkręconym cięgnem moim zdaniem nieźle się sprawuje.

No to teraz po wymianie sprzęgła jest podbudowa do chipa. :cool1:

no a teraz jazda (po mnie). :kox:

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeebany :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeebany

:polew: :polew: :polew:

szogun,a jakies fotostory bedzie,czy nie bardzo.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był przypływ natchnienia pod wpływem chwili. Zwykle nie mam czasu na pierdoły typu zabawa z aparatem. Ale jeśli ktoś ma ochotę na fotostory, to zapraszam. To jest kit szybkiego montażu, więc w 5 minut będzie miał dokumentację foto. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szogun- żone masz fajną, mlodą a trójnikami, wężykami sie zajmujesz... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szogun- żone masz fajną, mlodą a trójnikami, wężykami sie zajmujesz... :kox:

Taa?? dajcie profil na NK :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: , w tdi też da radę?, mam gdzieś taki manometr (z kotłowni? czy coś) fi=150mm, może też wymyślę

Jasne, że da radę, ale jkeśli manometr z kotłowni, to musiałbyś wężyki podciśnienia zalać wodą z centralnego ogrzewania. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: , w tdi też da radę?, mam gdzieś taki manometr (z kotłowni? czy coś) fi=150mm, może też wymyślę

Jasne, że da radę, ale jkeśli manometr z kotłowni, to musiałbyś wężyki podciśnienia zalać wodą z centralnego ogrzewania. :>

:good::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...