Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] jaka strumienica do 1.8 adr


kred

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie mam : PO CO CI STRUMIENICA ????

Moc moc i jeszcze raz moc :evil2: :doh1:

Nie wiesz ?:punish:

Tak na serio olej strumiennice ..jak chcesz wycinać kata to wsadz tam rurke ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest milion pięćset tematów odnosnie strumienicy w jakimkolwiek aucie, na kazdym forum samochodowym. na tym forum to KAZDY temat odnosnie a4 zostal kiedys poruszony. kazdy kto ma jakiekolwiek pojecie napisze ze to najwieksza glupota. lepiej ta kase na wache wydac albo dobra wodke kupic.

pozdrawiam i polecam opcje szukaj. magiczny guziczek ktory wyjasnia wszystkie problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strumienica sama w sobie jest rurką

90f00e428a59a3bdaq6.jpg

- koszty niewielkie a wyglada jak kat. szukałem w opcji szukaj - jest wiele watkow na ten temat. nie jest polecana do silnikow turbo. tu nie ma takiego problemu. silnik od jakiegos czasu zaczal mi sie zamulac z zakresie obrotow 1000-3000 na vag-u zero bledow dodatkowo kat zaczal pobrzekiwac stad moje zapytanie. nie chce miec takze zbytnich klopotow przy przegladzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ci chyba nic nie da , strumienica nie odmuli ci silnika , ja wyciąłem kata i auto troszke lepiej sie zbiera ale szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie w weekend male testy odepne kata i pokrece silnikiem zobacze czy jest jakas roznica. nie mam mozliwosci pojezdzic innym 1.8 dla porownania fakt jest faktem ze silniczek ma "małą" zadyszke jak go wkrecam na obroty pracuje poprawnie przy 3000-6000. dół ma fatalny -nieraz ciężko jest ruszyc z piskiem ze skrzyżowania jak pożądnie nie dostanie obrotow. ale moze ten silnik tak ma ?!? w koncu 20v. sam juz nie wiem...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startowanie bez pisku jest efektywniejsze niż z piskiem , no chyba ze chcesz przyswirować :naughty:

powyzej 3000 rpm ten motor najlepiej pracuje , taka niestety jest konstrukcja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...