Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. LOTUS ELISE 111 R 1,8 207 KM 2005r (3245922304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. Można sie jeszcze dopisać jakoś?
  3. Ktoś się wybiera? https://www.gumball3000.com/rally/2013-schedule
  4. Powiem ci że RS6 zawstydza wszystkie RS6 Sportmile vs Gallardo Lp570-4 Superleggera - YouTube ---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ---------- warto dać dłośniej bo dzwięk tego LP urywa suty:slina:
  5. a gdzieś ty był? jechałem w stronę okęcia i tak kątem oka rzuciło mi się ładne b5 avant. ja jestem oznakowany na 18 calach i gleba także trzeba bardziej rozglądać się trzeba było trąbić
  6. to jesteś pierwszą osobą która narzeka na conti.
  7. a gdzieś ty był?
  8. Ile ubyło? Nie mierzyłem ale nie jest to jakaś odczuwalna grubość (przynajmniej u mnie). Środek zostawiłem bez ruszania. Opony się na samych bokach najczęściej ząbkują. Opony faktycznie ucichły. Jeszcze nie sprawdzałem jak przy większych prędkościach. Robiliśmy już ten zabieg w 4 samochodach i każdy stwierdził że warto to zrobić i że przestały wyć ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Tutaj fajnie wiadać jak diax podskakuje na ząbkach Jak przestanie podskakiwać to juz jest dobrze. Trzeba ręką przejechać i sprawdzić czy są różnice wysokości bieżnika
  9. głównie to baterią do tego masz olejek wiec pewnie też doliczyli do ceny
  10. jak sie wszyscy nie mieszczą na 2 to trzeba i dach zająć
  11. samochody idiotooporne -wciśnij gaz żeby jechać i hamulec żeby sie zatrzymać - resztę zrobi samochód
  12. cys pisal o kompletnym body:wink:
  13. miałem na myśli nadkola
  14. Zapominacie o tyle który kosztuje majątek
  15. naszczescie to tylko 2 tuleje,jak sie sypna wpadna ori I jak się jeździ na nowych tulejach? Ja dzisiaj byłem na geometrii i czuć różnice. Co prawda tylko kilka km przejechałem na razie ale auto jest pewniejsze i lepiej się prowadzi. kiedyś ktoś mądry napisał że to tył kieruje autem:wink:
  16. oj nie pamiętam
  17. ja w tych cenach miałem ori tedgum wolałem nie testować
  18. ja nie mam takiej korby na temat wyglądu. Zawsze ładniej jak się odnowi jakiś element. Może go nie widać ale cóż. Nie każdy się lansuje na bulwarach jak Gracjan:grin:
  19. gora zdrowa. juz dawno zabezpieczona przed rudym ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- krzychu ale lem nie robi wszyskich elementow. trzeba brac z aso
  20. Dlatego po to cały czas o tym piszę żeby wybrać ze 3-4 opcje i wtedy pojeździć żeby w stu procentach być pewnym wyboru. A poza tym myślę że aż tak tragicznie nie będzie jeśli chodzi o eksploatację bo zwyczajnie nie będę miał aż tyle czasu na zabawę co weekend. Natomiast zanim zacznę takim autem zabawę w "push to the limit" jeszcze trochę czasu minie. I tu się mylisz. Auta do zabawy są najbardziej problematyczne. co innego jazda prosto 200 czy 300 a co innego bokiem. tutaj wszystko dostaje po d*pie i prawdopodobieństwo zaliczenia wydawać by się mogło głupiego krawężnika jest ogromne (zobacz ceny zwrotnicy, felgi, półosi, wahaczy do GTRa, prosiaka a do Evki to zrozumiesz o co mi chodzi z głupimi podstawowymi sprawami serwisowymi w razie W). Wystarczy sam soft w EVO i auto daje ogromną frajdę z jazdy tylko trzeba nabrać wprawy żeby wykorzystać potencjał. Możesz mieć 600 koni w S6 ale 350 konne EVO da ci tyle frajdy że nawet nie zdajesz sobie sprawy. Po przejażdżce na lewym chciałem eske sprzedać bo się bardziej spociłem ale to się nie nadaje jako DD więc póki co musze się zadowolić esą ale kiedyś VI lub VIII będzie moje bo auta są rewelacyjne
  21. Ale fajnie najpierw ciąć wszystko a później skręcać na nowe śruby
  22. Nikomu nie polecam robić samemu. Można się za***ać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.