Treść opublikowana przez Buba
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
LOTUS ELISE 111 R 1,8 207 KM 2005r (3245922304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Projekt organizacyjno - ekonomiczny ? POMOC !
biznesplan?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Można sie jeszcze dopisać jakoś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś się wybiera? https://www.gumball3000.com/rally/2013-schedule
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Powiem ci że RS6 zawstydza wszystkie RS6 Sportmile vs Gallardo Lp570-4 Superleggera - YouTube ---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ---------- warto dać dłośniej bo dzwięk tego LP urywa suty:slina:
-
Spotkania na drodze
a gdzieś ty był? jechałem w stronę okęcia i tak kątem oka rzuciło mi się ładne b5 avant. ja jestem oznakowany na 18 calach i gleba także trzeba bardziej rozglądać się trzeba było trąbić
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
wielkość/objętość
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jakie puszki?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
to jesteś pierwszą osobą która narzeka na conti.
-
Spotkania na drodze
a gdzieś ty był?
-
Wyząbkowane opony, wyciszanie opon, wyrównywarka bieżnika, ściernica bieżnika
Ile ubyło? Nie mierzyłem ale nie jest to jakaś odczuwalna grubość (przynajmniej u mnie). Środek zostawiłem bez ruszania. Opony się na samych bokach najczęściej ząbkują. Opony faktycznie ucichły. Jeszcze nie sprawdzałem jak przy większych prędkościach. Robiliśmy już ten zabieg w 4 samochodach i każdy stwierdził że warto to zrobić i że przestały wyć ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Tutaj fajnie wiadać jak diax podskakuje na ząbkach Jak przestanie podskakiwać to juz jest dobrze. Trzeba ręką przejechać i sprawdzić czy są różnice wysokości bieżnika
-
Użytkowanie e-papierosa
głównie to baterią do tego masz olejek wiec pewnie też doliczyli do ceny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak sie wszyscy nie mieszczą na 2 to trzeba i dach zająć
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
samochody idiotooporne -wciśnij gaz żeby jechać i hamulec żeby sie zatrzymać - resztę zrobi samochód
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
cys pisal o kompletnym body:wink:
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
miałem na myśli nadkola
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
Zapominacie o tyle który kosztuje majątek
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
naszczescie to tylko 2 tuleje,jak sie sypna wpadna ori I jak się jeździ na nowych tulejach? Ja dzisiaj byłem na geometrii i czuć różnice. Co prawda tylko kilka km przejechałem na razie ale auto jest pewniejsze i lepiej się prowadzi. kiedyś ktoś mądry napisał że to tył kieruje autem:wink:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
oj nie pamiętam
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ja w tych cenach miałem ori tedgum wolałem nie testować
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ja nie mam takiej korby na temat wyglądu. Zawsze ładniej jak się odnowi jakiś element. Może go nie widać ale cóż. Nie każdy się lansuje na bulwarach jak Gracjan:grin:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
gora zdrowa. juz dawno zabezpieczona przed rudym ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- krzychu ale lem nie robi wszyskich elementow. trzeba brac z aso
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dlatego po to cały czas o tym piszę żeby wybrać ze 3-4 opcje i wtedy pojeździć żeby w stu procentach być pewnym wyboru. A poza tym myślę że aż tak tragicznie nie będzie jeśli chodzi o eksploatację bo zwyczajnie nie będę miał aż tyle czasu na zabawę co weekend. Natomiast zanim zacznę takim autem zabawę w "push to the limit" jeszcze trochę czasu minie. I tu się mylisz. Auta do zabawy są najbardziej problematyczne. co innego jazda prosto 200 czy 300 a co innego bokiem. tutaj wszystko dostaje po d*pie i prawdopodobieństwo zaliczenia wydawać by się mogło głupiego krawężnika jest ogromne (zobacz ceny zwrotnicy, felgi, półosi, wahaczy do GTRa, prosiaka a do Evki to zrozumiesz o co mi chodzi z głupimi podstawowymi sprawami serwisowymi w razie W). Wystarczy sam soft w EVO i auto daje ogromną frajdę z jazdy tylko trzeba nabrać wprawy żeby wykorzystać potencjał. Możesz mieć 600 koni w S6 ale 350 konne EVO da ci tyle frajdy że nawet nie zdajesz sobie sprawy. Po przejażdżce na lewym chciałem eske sprzedać bo się bardziej spociłem ale to się nie nadaje jako DD więc póki co musze się zadowolić esą ale kiedyś VI lub VIII będzie moje bo auta są rewelacyjne
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ale fajnie najpierw ciąć wszystko a później skręcać na nowe śruby
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Nikomu nie polecam robić samemu. Można się za***ać