Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Odpina garnki jak jedziesz spokojnie?
  2. Poziek pokaż mu jaki kolor miałeś oczojebny pasujący do czarnej budy
  3. W necie też są podzielone opinie. Powiedziałbym że 50/50. Miałeś szczęście i widocznie trafiłeś do tej lepszej grupy:wink:
  4. Niech Pixi coś napisze jak mu zj***li fele. Poszukajcie w necie bo to tylko tak ładnie wyglada na stronie. Byłem u nich kilkukrotnie i co innego mówią na początku a co innego jak przychodzi do płacenia. Nagle z ceny netto robi się brutto, coś im wypadło i trzeba tydzień dłużej czekać. ogólnie cyrk.
  5. Radze omijać szerokim łukiem:facepalm:
  6. a jak masz problem z heblami to wsadz ceramikę. Ostatnio za dyszkę był zestaw do sprzedania
  7. turbo benzyna zawsze bierze olej. choćby nie wiem co producent pisał i ludzie gadali
  8. Kurde to moje stare padło tyle nie łyka
  9. Co tak późno! Ja już sie ganiam z trzecim browarem, a dziś warunki idealne były fak!!! ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Sorki doczytałem że wcześnie napisałeś, to ja późno zareagowałem :-/ no szkoda szkoda, jakoś*dobrze mi auto dzisiaj jedzie ale nadrobimy
  10. ja robiłem tym sposobem i zawsze zostawał dziwny posmak
  11. Napisz do właściciela żeby ci przysłał rozliczenie za zeszły rok. Akurat temat na czasie:wink:
  12. wracalem przed chwila z Socho , kolejka od szlabanu az do Lay's Bogu dziekuje , ze jezdze w druga strone ja na szczęście naciskam magiczny guzik, robi się niebiesko i głośno i jakoś przelatuje. swoim to sobie nie wyobrażam tam jechać
  13. ja nie bede bo wiadukt zamknęli i nie da się jeździć
  14. Ja próbowałem kilka razy czyścić i nigdy się nie udało. Zawsze pozostawał jakiś dziwny posmak.
  15. Co myślicie o Nielsen Nap Low? Chce wyprać cały środek i zastanawiam się co wlać do odkurzacza
  16. Najgorsza rzecz jaka mogła się przydarzyć. Współczuję i trzymam kciuki
  17. znośnie
  18. Buba odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    a gdzie filmik slowmotion i jazda na wstecznym?
  19. Eee tam. Wczoraj spot całkiem spoko. 3x A4, 1x A3 + vectra
  20. Zadzwoń do Jarka bo to któryś z pracowników odpisał.
  21. Zdecydowanie polecam przejechać się do Mławy:wink:
  22. Buba odpowiedział(a) na marcin_1800 temat w 1.8T
    ja bym się zastanowił nad sensem takiego połączenia. czytałem w internecie że to szkodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.