Treść opublikowana przez Buba
-
Zakopane, pokoje.
nocleg w pobliżu Zakopane - Mapy Google
-
Lancer EVO X
nie chodziło o to czy zrobi czy nie. chociaż taka wydmuszka to mogłaby kłopotu narobić ---------- Post dopisany 20-03-2013 at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 20:16 ---------- https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=42pqySn6Jwo
-
A8 D3 na 20" :)
tak. on też coś chyba wspominał o 20-30mm że jest najbezpieczniej dla zawiechy
-
A8 D3 na 20" :)
kiedyś malik pisał ile się da ale nie pamiętam. miał to samo robić u siebie
-
A8 D3 na 20" :)
ile da się bezpiecznie zejść w dół?
-
Lancer EVO X
Faktycznie chodziło o STI. Powiedziałem że nawet że mam LPG ale i tak ich to nie przekonało
-
Lancer EVO X
wczoraj leciałem na Radom i miajałem chyba z 6 szt evo/sti i zastanawialem sie gdzie te wszystkie jadą. żaden nie chciał sie łapać. chyba się bali że się rozlecą zanim dojadą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kiedyś miałeś eSe a teraz klekota 2.5 więc wykreśl to z tej listy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
mogłoby się wydawać że rzucają kasą na lewo i prawo bezmyslnie i co to jest 300k w lewo czy prawo ale jest zupełnie odwrotnie.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a ja sie wcale nie dziwie. kiedyś mój stary wykładowca powiedział że najbogatsi nigdy nie płacą podatków. oni liczą każdą złotówkę i na tym budują swój kapitał
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nowy sposób na ominięcie akcyzy: limuzyny przerobione na pomoc drogową - GP Podatki - Gazeta Prawna - partner pracodawcy, narzędzie specjalisty Masowy przekręt Polaków, czyli Bentley i Ferrari, jako pomoc drogowa. "Magiczna" przeróbka pozwala zaoszczędzić tysiące | NaTemat.pl GTR to pikuś przy tym co ludzie sprowadzają
-
A8 D3 na 20" :)
efekt taki jak po lakierowaniu? też miałem malować ale jak jest folia to zastanawiam się czy nie lepiej
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde chyba suli tam się czai- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie ktoś dzisiaj?- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
a moze to FSI było Na 100% klekot- Polecane opony letnie
druga strzałka od lewej- Jaki laptop?
mam ten sam model. nie pamiętam kiedy go kupiłem 2-3 lata temu. w sumie to nic się z nim nie dzieje strasznego. ostatnio zaczął się grzać bardzo i dwa razy już się sam wyłączył ale to pewnie przez to że na kocu często leży wiec nie ma wentylacji ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- i nie kupuj z Win8 bo to jak na razie tragedia nie system- Życzenia dla Pań
- co przywieźć z USA...
słyszałeś o ostatniej akcji w media markt? tutaj jest mniej więcej tak samo. nie masz ograniczenia czasowego ale masz ograniczenie ilością miejsca w walizkach:wink:- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
ale on mówił że jest jeszcze na bani a nie że zima. zresztą w stolicy jest cieplutko- Polecane opony letnie
Dzisiaj kupiłem Dunlop Sport Maxx. Ciekawe jak się będą sprawować- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TuhOL74TiHI#! "nie chce za***rdalać bo jeszcze jestem na lekkiej bani ", "no i co k**wa"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema ssaki leśne- Polecane opony letnie
Macie i poczytajcie sobie testy: Sklep motoricus.pl - Testy opon Auto Świat - wiosna 2012 - motoricus.pl - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.