Treść opublikowana przez Buba
-
Rozrząd RS6
A tego to ci nie powiem. Szukaj na jakichś zagranicznych forach informacji bo wątpie żebyś w PL coś takiego uzyskał. Przeskoczył rozrząd czy wymieniasz bo już czas?
-
Rozrząd RS6
Dzwoń do sportmile
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W żadnym ASO nie będziesz miał gwarancji że wymienią na nowe ori części
-
[ALL B5] Audi S4
sa folie ktore utrzymuja sie na zaciskach hamulcowych wiec mysle ze z utrzymaniem na "Y" nie byłoby problemu jakie??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
gdzie robiliście?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
papuga
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
skąd wiesz ile daje chip do veyrona? ktoś robił ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
380km/h i 1.5tys RPM do odcinki więc 400 mu nie straszne. Skrzynia wytrzymuje ponoć więcej niż 1k Nm
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
będziesz jak w GTRach wymieniał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
on już miał taką
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kup 3 skrzynie z A8 4.2 bo tamte wytrzymują 1K Nm i będziesz miał problem rozwiązany:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
tanie te skrzynie macie. do mojej padaki nowa ok 30-40k (przynajmniej kiedyś tak kosztowała). ja na twoim miejscu bym sie nie bawił na razie w takie rzeczy bo i tak masz mega zapierdalacza. no chyba że masz worek $$$ na naprawy a tutaj nawet nic nie znajdziesz na rynku wtórnym w razie czego.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ktos go w koncu ogarnie w PL. lepiej IC zrób i wydech:wink: ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- dadzą gwarancje ze po wgraniu softu będziesz miał deklarowaną przez nich moc? Zadzwon do Adama i zapytaj ile mają MTMowe softy w rzeczywistości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i góral miał cie z depresji wyciągnąć? nawet nie pamięta że dzwoniłeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te eresy to jednak awaryjne są
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie rozmawialiście o wrażeniach z użycia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o k**wa. spał u ciebie?
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo u mnie wszyscy byli. c**jowy marketing masz:polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
norbi cena specjalnie dla Ciebie 500zł- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie jade. tyle osób mi napisało PW że nie mam czasu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
klient nasz pan:decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kasowanie błędu 5zł/sztuka odczyt bloków pomiarowych: statyczny 3zł/sztuka, dynamiczny 7zł/sztuka za jeden kanał ceny netto- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uwaga leszcze podaje ważny komunikat dzisiaj vagowanie za 20 zł- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ktoś musi przetrzeć szlak:grin: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.